Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Saj jaz tudi nobenega ne poznam - v živo. Klapa s foruma se pa

Ja, res vas bo malo :rolleyes: sploh glede na to, da nas gre par "osamljenih" :nerd:

 

Osamljene muserke, to pa je priložnost, ki je ne smem izpustiti. :p

 

Še zmeri prepričujem ene par ljudi (med njimi tudi take, ki nič ne vejo o Muse) preveč sekirat, če gre kdo sam, kukr je že Janu5 rekla.

Isto je bilo pri meni. Kogarkoli sem vprašal, ali nikoli ni slišal (za) Muse ali pa ni imel keša. Potem pa me je presenetila ena bežna znanka, ki sem jo vprašal, če bi šla na Muse, pa je namesto tistega znanega who-da-fak-so-Muse frisa dejansko že vedela, kje igrajo. Luštna punca, ki pozna Muse, srce mi je zaigralo, ko je rekla, da bi z veseljem šla, potem pa pričakovano - nima denarja.

 

Zdaj, če se res da zmenit za plačilo na obroke, imam še šanso, da jo zvlečem s sabo. :D

Ta teden bom še enkrat prečesal šolo in probal napraskati še zadnje udeležence.

 

Kar se pa družbe tiče - tudi če si sam, med muserji hitro najdeš prijatelje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaz tudi najprej: Tina čestitam :nerd::LOL:

 

Ja, jaz tudi nobenega ne prepričujem, ker mi je najbolj bedno to, da grem na koncert benda k mi je ful všeč, pol imam pa zraven nekoga k niti komadov ne pozna, kaj šele besedil :rolleyes:

 

@Kastrola: Upam, da bo 'ta luštna punca' napraskala denar ;):D

 

A že kdo odšetva? :erm::LOL:

Link to comment
Share on other sites

js mam trenutno tok drugih skrbi, da sam pustim času da teče :D

 

jutr je zadnji dan za pošto iz vsš, da vidm če sm sprejeta v novo gorico oz. velenje (lol), in če sem da si hitr zrihtam status, pokojnino, vpišem na študentski servis in iščem neki za delat, mirovanje štipendije, grem iz siola na amis, uredim cel kup stvari na faksu... še zob se mi je včer odkrušu (k sreč mam naslendnji termin že čez en teden, ampak bo zih največ za plačat)... ueee

 

k bo vse to mem pa museee :happy:

Link to comment
Share on other sites

js mam trenutno tok drugih skrbi, da sam pustim času da teče :D

 

jutr je zadnji dan za pošto iz vsš, da vidm če sm sprejeta v novo gorico oz. velenje (lol),

 

 

:D ku pa to da zbiraš med gorico in velenjem?:) ful velika razdalja bi rekla...mimogrede jst sm z bližine gorice...povej če prideš kam blizu:)

 

drgače pa sm zdej naročila karte.preko koncerti.net..morm rečt da ste me kar malo opogumli...:) hvalavam:D sej u bistvu k bom na koncertu pomoje bom pozabla na okolico...:)

a kdo ve kdaj prbližno pridemo? tko kdaj končajo igrat muse ponavadi?

 

lep pozdravčič vsem:)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja zgleda, da bo iz Postojne bolj skromna odprava...sam jst, moja sestra pa še ena prjatlca, k skupi na koncerte hodmo. Hja no, bomo pa bl tr00 fani :p:LOL:

Men se tudi zdi, da je ob 21h začetek koncerta.

 

Aja, hvala lepa za čestitke :) Mi je ful odleglo, da sm nardila, ker pol bi verjetno imela podobne birokratske opravke kukr etty...pa srečno pr zobarju!! (jst bi mogla it na kontrolo enkrat v letu 2005, pa me je (blo) preveč strah...)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Meni pa niso bli tako slabi Noisettes. Vsaj ne tko kukr se je pisalo po tem forumu :rolleyes: Nč ekstra specialnega, pa tud sranje ne.

Predskupina pa je itak že v izhodišču obsojena na slab odziv, ker so vsi na koncertu zarad taglavne skupine, ki jo nestrpno pričakujejo in jim ni do tega, da bi pred tem poslušali kr eno skupino (o kateri (ponavadi) nič ne vedo).

 

Kar se tiče Juliette & The Licks: vidla sm jih in na Szigetu in Frequencyju - žur nardijo res dober, tud če muzika ni lih najbolj originalna na svetu...Juliette je totalno utrgana :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Hej, a ti tudi zdele na netu? :LOL:

 

Jah, Juliette je totalno za žur, s kakšim pivom v roki :LOL: Oni so nekako za klasični rock'n'roll se mi zdi. Zabava skratka, ampak znajo ogreti občinstvo. Po drugi strani pa fani od Muse sploh ne rabijo ogrevanja :LOL:

 

A prideš v LJ na bus?

Link to comment
Share on other sites

Ne ne, ni setliste za ZG. Link sem dala zato, da elise vidi kaj ponavadi špilajo. Za info.

Sicer pa sama ne maram tega, da so mi v naprej znani komadi, ki naj bi jih na koncertu špilal. Mi je kar fino, ko me presenetijo z uvodnimi rifi :happy:

 

Ja, 9. se bliža :eek: še parkrat spat, pa gremo... na žur :LOL::musesign:

Link to comment
Share on other sites

Pa kje ste vsi!!??!! Fak, a nas je res samo 4 oz.5. :wtf:

 

Namreč, moja naloga je, da vzdržujem naš thread na 1. strani :D

Bedno, ampak ker tolk govorijo o tem butastem patriotizmu pri nas, naj jim bo...na ta način :LOL::LOL::LOL:

 

Tisti, ki vstopite v LJ, kje čmo se dobit prej?

Link to comment
Share on other sites

kjerkol, sam ne pri tistem kipu kot prejšnič za dunaj, ker smo mel probleme locirat ga, pa pol laufat do busa :LOL:

 

kok prej bi se pa dobil?

moj vlak/bus pride v lj okol dveh, to se prav bom v tivoliju že ene pol ure pred odhodom... (odhod je 14.40 ane?)

Link to comment
Share on other sites

Hja un kip zadnjič ni bil dovolj očiten...Jst upam, da ne bomo imeli v torek že takoj prvič po predavanjih tudi vaj, ker bi se znale potem stvari grdo zakomplicirat:stunned: V najboljšem primeru bom tudi jst v Tivoliju ene pol ure pred odhodom.

 

Aja, ja odhod je ob 14:40 :)

Link to comment
Share on other sites

Se bom probala jutri sprehodit kaj po Tivoliju oz. okoli parkirišča in poiskati kakšno točko, kjer bi se lahko dobile. Trenutno imam v mislih plac kjer je ubogi minifolf, pa še klopce so zraven. No, saj se bomo še dogovorile ;) Joj, upam da bo vreme zdržalo še en teden!

Link to comment
Share on other sites

Malo offtopica - včeraj me je s stola vrgla novica, da bodo Radiohead izdali nov album že naslednji teden, torej je definitivno best week of the year! Že zdaj sem ves v evforiji, kako hyper bom šele v danes teden. :happy: Vse kar lahko naredim, je da čakam.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha:LOL::LOL: Na enmu forumu je tud ena ženska hiperventilirala, ko je zvedla, da bo naslednji teden kr nov album od Radioheadov:LOL: Pa kaj ni neki tazga, da si ga boš lohku skori zastonj kupu na njihovi strani?

Hmmmm...sam dva albuma od Radioheadov imam. Ojoj.:$

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...