Jump to content

pima

Recommended Posts

samo da vas sve pozdravim :p

ne mogu se spojiti na net u studentskom domu već jedno dulje vrijeme, kaj mi zapravo i odgovara jer moram učiti učiti učiti :LOL:.

nego, jel ja to dobro vidim da će u rujnu izaći novi album?

aaaaaaaaaaaa, još uvijek ne mogu vjerovati :happy::happy::musesign:

znači uskoro ćemo i na koncert:musesign::happy:

Link to comment
Share on other sites

@ amyna - pozdrav i tebi, gdje si u studentskom domu? samo ti uči, vidiš da treba ovu državu izvući iz banane :D

da da, uskoro ćemo svi lijepo na neki muse koncertić :D

 

i evo meni su konačno u ruci devedejeki, tako da idem obavit sav posao koji trebam i idem to gledati, jedva čeeekam :)

Link to comment
Share on other sites

@pima – ak pitaš za mjesto, u ZG-u. ak pitaš koji dom, Šara:)

 

Dvd-i na kojima je snimka koncerta iz RAH-a? šmrc, mislim da ja to nem vidjela:(:(. Bar ne u neko skorije vrijeme. Doma bi me ubili da im napravim takav promet jer nemam flat, a u domu su nam počeli kontrolirati količinu prometa koju napravimo:(:mad:.

 

Stvarno nam je država u banani:p

Link to comment
Share on other sites

eto, imamo još jedan film osim twilighta za pogledati, samo ovdje ne svira muse, već Matt daje svoj doprinos..

 

In the credits to the film, "The International", Matt Bellamy is listed as the composer to part of the soundtrack (the piece is called "The International End Titles"), which is available on iTunes. It features a warped piano and backing strings and sounds fantastic!

 

za muselive članove, pjesmu možete skinuti ovdje:

http://muselive.com/forums.php?m=posts&p=1464333#1464333

Link to comment
Share on other sites

eto, imamo još jedan film osim twilighta za pogledati, samo ovdje ne svira muse, već Matt daje svoj doprinos..

 

In the credits to the film, "The International", Matt Bellamy is listed as the composer to part of the soundtrack (the piece is called "The International End Titles"), which is available on iTunes. It features a warped piano and backing strings and sounds fantastic!

 

za muselive članove, pjesmu možete skinuti ovdje:

http://muselive.com/forums.php?m=posts&p=1464333#1464333

 

Bas sam ja htio to napisati...... skinuo sam to jucer.

Cak sam negdje procitao da je ovo part 3 onog 3-djelnog "symphonic monstera" kojeg vec duze najavljuju. pokusao sam opet naci gdje sam to procitao ali nisam vise mogao naci!

To je naravno rekla - kazala informacija pa nije 100% za vjerovat! Iako meni ovo skroz ok zvuci, ne bih se razocarao da je to stvarno part 3 te poduze pjesme, a ujedno vjerovatno i outro cd-a!

Link to comment
Share on other sites

Best live band award goes to MUSE. They are accepting the award now - NME hope to speak to them soon. Well done Muse :-)

 

HAARP misses out on best DVD - instead it goes to Arctic Monkeys.

 

HAARP has won best album art .

 

Muse miss out on best British band - instead it goes to Oasis. The crowd boo. :D

 

Matt Bellamy wins sexiest male :D

nisam ni sumnjala :)

 

bravo dečki!!! :x

 

HAARP has also won Denmark's Gaffa Magazine's DVD of the Year Award, voted for by readers of the magazine.

Edited by pima
Link to comment
Share on other sites

Razgovor sa Domom:

 

a) album is 50% done

b) it includes the heaviest and the softest stuff they've written

c) recording reminds them of the OOS recording, with the different instruments they're experimenting with

d) in talks with the people in charge of the Readling/Leeds festival for next year (2010)

e) possible song name is the atrocity vector

f) tour in early october

Link to comment
Share on other sites

Ljudovi, pred nekih mjesec-dva poslao sam aquariusu upit za Hullabaloo soundtrack. I eto ljudi ga nabavili i u njihovom je online shopu od danas (cedeterija). Pa koga zanima neka naruči! Ovo je prava prilika za popunjavanje kolekcije ovim dvostrukim cd-om jer ih nema u prodaji više kod nas!!!

 

A što se tiče nabave onih rare izdanja o kojima sam pričao (japanski albumi, Random 1-8 i sl.), odustao sam od toga zasada jer su cijene astronomske (300-400 kn za jedan cd)……

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gdje su svi......!?:confused:

 

Vjerujem da ste već svi pročitali da će MUSE pratiti U2 na turneji! Ne znam dal na svim koncertima, ali počeo sam ozbiljno razmišljati o tome da osiguram sebi kartu! Iako ću još malo ipak pričekati da se objavi gdje će ih to sve MUSE pratiti..... mislim ok su mi U2 al ne tolko ok da pljunem toliko love za koncert! MUSE je pak druga priča!

 

EDIT: Ispravljam se ..... čini se da će ih pratiti samo po americi! Ah nema veze, ostaje nada da će nas posjetiti na vlastitoj turneji!

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

da..i ja sam se obradovala kad sam pročitala za U2, al je na muse.mu bilo već odgovoreno gdje će im biti suport...tako da mi je nada trajala pa ukupno 20sek :D...

a da, dugo nitko nije pisao, ja sam gledala svaki dan, al sam čekala da se neko sjeti i zabrine i napiše nešto :D

Link to comment
Share on other sites

samo kod nas jedva napuni pola dvorane :)))

ali da, i ja sam si baš to mislila, kao da smo išli na neki treš bend, a ne muse, koji glasi godinama kao najbolji live bend, koji pruža spektakl i slično...

valjda trebaš imat 40+ da ti ljudi navale na koncerte :D

a nema veze, muse je za mene ionako najveći :)

Link to comment
Share on other sites

samo kod nas jedva napuni pola dvorane :)))

ali da, i ja sam si baš to mislila, kao da smo išli na neki treš bend, a ne muse, koji glasi godinama kao najbolji live bend, koji pruža spektakl i slično...

valjda trebaš imat 40+ da ti ljudi navale na koncerte :D

a nema veze, muse je za mene ionako najveći :)

 

Nama(Hrvatima), takvima kakvi smo, uvijek je bila vaznija medijska eksponiranost nekog glazbenog događaja pa je o njoj ovisila posjećenost, a ne o samom sadrzaju, ali eto im :p

Sigurno im neće biti dobro kao što je bilo nama i kao što će biti kad se opet zalete negdje u susjedstvo, a sigurno hoće na sljedećoj turneji :happy:

Ne sjećam se da sam vidio ili čuo najavu za MUSE ni na radiju ni na TVu dok se za Depeche Mode vrti već mjesecima, a U2 je redovno i u informativnim emisijama tako da nije problem rasprodavat dvorane i stadione jer kod je uvijek bilo vazno biti viđen, a to što većina prisutnih ne zna ni dva albuma nabrojiti :$

A ovi koji nisu došli prije godinu i po' (zar već :rolleyes: ), vjerojatno ih čekaju za 20ak god jer, kao što kazeš, kod nas najbolje prolaze ocvale i istrošene zvijezde koje na krilima stare slave dođu skupljat mirovinu.

 

Nego, hoće li novi album prije li poslije američke turneje s U2 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nego, hoće li novi album prije li poslije američke turneje s U2 :rolleyes:

 

 

Hmm.....ne znam! Navodno u rujnu, ali mislim da sam vidio da već krajem kolovoza idu sa U2 na turneju, pa možda......:\mm/:

 

Haha imam dojam da će U2 biti žao što su uzeli MUSE za predgrupu! Mislim da će se više pričat o njihovom nastupu nego o U2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...