Jump to content

pima

Recommended Posts

eeejjj, evo mene konačno doma, gotovo more za ovu godinu, al eto, mislila sam i tamo na vas i na to kako neću čuti uprising do danas :D

i eto, preslušala sam ju...i šta reči....sviđa mi se :D :D nekako mattovo pjevanje je drugačije, jedino mi je pripjev malo prerazvučen..ne znam...al to mi ne umanjuje pjesmu, i ne mislim da je to samo oke pjesma od muse, mislim da je to još jedna nova, drugačija i kvalitetna pjesma, jer stvarno ne znam dal oni imaju koju pjesmu koja nema te karakteristike, jedino ti se može pjesma ne sviđat zbog nečega...

ljudi...naši dečki odrastaju :p :P hahahah

iako to njihove slike di npr Chris ima neki kostim super junaka i jaše na Dominicu to ne pokazuje, al glazbeno rastu i mijenjaju se, normalno da se to ne sviđa svakome, jer najčešće neki bend ili pjevač prate onaj album/pjesmu s kojom su imali uspjeha, a tu možeš sve pronać, za svakog pomalo :D

joj eee, ovaj box....idem žicat starce...kaj drugo mi preostaje :D

e da, i kak duže vrijeme nisam čula USoE, valjda mi je sjela tek sad, e kad sam ju danas čula....ovisi kako sam raspoložena, ili mi je preeeemotivna, ili mi je zdur i smijem joj se...

milan komentira da ga već polako živcira collateral damage...joj...ja ga obožavam :D

sad ćemo vidjet kako sam doma, pa ću slušat svaki dan, pa dal će i meni dopizdit :p

 

i evo koristim priliku da pozdravim nove ljude koji su nam se javili, uvijek me razveseli kad vidim da nas ima sve više :)

i zelena banano, daj više odi na konc, nađi bar jednu jediiiinu osobu ovdje, pa da možeš mami kipat da nejdeš sam :D

Link to comment
Share on other sites

wait, yeah they already played croatia!!!

 

Yup, but naturally we want more! :D

 

The next time should be more people around too, since we spread around how great the gig was! :p

 

 

Edit: Dobio sam neki dan mail od dancing beara. Budući da su čini se limited edition izdanja boxa sa dodatnim audio dvdom rasprodani, ako već niste nije potrebno naručivati iz vana, dobio sam potvrdu da će prodavati box setove MUSE-a!

 

Rekla je i da se na prodaja@dancingbear.hr mogu ostavit predbilježbe za box! :D

Cijenu nisam doznao.....

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Zna li iko postoji li neki organizirani prijevoz iz Zagreba na koncert u Munichu i Bologni 20. i 21. 11. ili postoji vec neka grupica koja se sprema?

 

P.s. Oce doc 2010 mozda do Hrvatske??

 

Thnx unaprijed!

 

koliko znamo nema organiziranog prijevoza, jedino ako se tu dogovori dovoljno ljudi da se uzme neki busek...

a dal će doći 2010, to također ne znamo, jer ne postoje još datumi turneje za 2010god, al na temelju prošle turneje i podudarnosti datuma izlaska albuma i turneje, nadamo se da će nam doći, iako je dvorana bila prazna, doslovno...al nas je barem Matt spomenuo kao jedan od dražih koncerata :)

Link to comment
Share on other sites

Jel narucio neko od vas Deluxe Box Set? Ja zelim, ali kada izaberem da sam iz Srbije, bukvalno nece nista da izabere. Kao, ako su vec stavili opciju, zasto ne radi? Jel radi kod vas?

 

edit: Video sam da radi. :/

 

 

Ja sam naručio dok je još bio onaj limited edition box. bez problema je bilo.

al imao sam iste probleme prije nego se je mijenjao izgled stranice!

Kad bih odabrao hrvatsku jednostavno mi nije dao ništa dalje radit. Izbacio me van!

Probaj grešku prijaviti! :unsure:

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

evo ako nekog zanima prijevoz do bologne,neka si pogleda na ovom linku:

 

http://www.newsound.hr/rock-11-09.htm

 

ULAZNICA

Ulazn. Tribina Istok 402,50 kn Kat.1

Ulazn. Tribina Zapad 402,50 kn Kat.2

Ulazn. Parter Stajanje 368 kn Kat.3

Isporuka 10 dana od uplate

 

IZLET

Izlet (Ul.Tr.Istok+put) 852,50 kn Kat.1

Izlet (Ul.Tr.Zap.+put) 852,50 kn Kat.2

Izlet (Ul.Parter+put) 818 kn Kat.3

Polazak: Rijeka 10:00 Delta

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj stanici!? :eek: Vjerovatno 101? Ne znam da bi ijedna druga puštala muse! :mad:

 

Predaleko sam za 101 ;)

Jedan lokalni, RDV (RadioDobreVibracije). Pokriva cijelu Hercegovinu i dio Dalmacije pa ga mogu lovit. Mogu i online, ali nekako je veći gušt na ovoj kanti staroj >20god. :)

 

Inače, ovaj ih je radio redovno puštao (a nije zato što znam voditelja :D ) dok nije prije 2-3 godine počeo puštat samo :vomit: zato sam i ja danas ostao :eek:

Link to comment
Share on other sites

Preslusao previews. Prvo slusanje, drugi deo albuma mi se jako svideo. Na drugo slusanje sam se odusevio. Exogenesis zvuci neopisivo. Jedino imam problem sa Mattovim recima pesama. Malo ga preteruje sa "We want the truth" i pocetak Undisclosed Desires je UZASAN. Ali je sve ostalo... perfect!

Link to comment
Share on other sites

Preslusao previews. Prvo slusanje, drugi deo albuma mi se jako svideo. Na drugo slusanje sam se odusevio. Exogenesis zvuci neopisivo. Jedino imam problem sa Mattovim recima pesama. Malo ga preteruje sa "We want the truth" i pocetak Undisclosed Desires je UZASAN. Ali je sve ostalo... perfect!

 

O čemu ti!? o_O Di to!?

 

 

EDIT:

Nema veze, skužio sam i našao sam.

 

Hmmmm.....nisam baš oduševljen. Ako je BH&R zagazio u mainstream vode ovaj je duboko zaronio u njih i to ne baš na dobar način. Al možda sam (nadam se) u krivu. Ovo su kratki klipovi iz kojih i ne čujemo mnogo. Njihove stvari se često (bar su se prije) više puta mijenjale u samoj pjesmi, pa treba čekat još 3 tjedna i vidjet.

 

Što im je trebao onakav pop sound u undisclosed desires? Ko da slušam backstreet boyse!? :( Još samo da sinkronizirano plešu na live nastupima (u klipu za making of uprising smo vidjeli da dom i matt već vježbaju XD )

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

evo ako nekog zanima prijevoz do bologne,neka si pogleda na ovom linku:

 

http://www.newsound.hr/rock-11-09.htm

 

ULAZNICA

Ulazn. Tribina Istok 402,50 kn Kat.1

Ulazn. Tribina Zapad 402,50 kn Kat.2

Ulazn. Parter Stajanje 368 kn Kat.3

Isporuka 10 dana od uplate

 

IZLET

Izlet (Ul.Tr.Istok+put) 852,50 kn Kat.1

Izlet (Ul.Tr.Zap.+put) 852,50 kn Kat.2

Izlet (Ul.Parter+put) 818 kn Kat.3

Polazak: Rijeka 10:00 Delta

 

Hvala puno na ovoj informaciji!

Link to comment
Share on other sites

@MUSEfan81

 

Meni su se sada nekako nasli na sredini izmedju mainstreama i njihovog originalnog zvuka. Ne znam, na stranu sto smo culi 4% albuma, stvarno verujem u njega, nadam se da ce mi se i Resistance i Undisclosed Desires takodje svideti (zapravo, siguran sam da ce mi se Resistance jako svideti). A MK Ultra i Exogenesis zvuce... sjajno!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...