Jump to content

pima

Recommended Posts

Neće biti domaće predgrupe.

Koliko nam je javljeno, završavaju se pregovori s Juliette & The Licks da bude predgrupa na ovoj turneji.

 

Znat ćemo za koji dan.

 

tako kaže organizator...

 

a pčelica...ne brini za vip karte..mi ulazimo nutra ranije...i vjerojatno ne bude ograđen prostor za nas nego bumo se samo mogli nacrtat u prvim redovima, tak da ti čuvamo mjesto:)

 

haha obecajes???? daj zabrij mene ko zadnji luzer u zadnjem redu... :( al kakve sam ja srece.. bilo bi predobro da bude istina da sam u prvom redu...brijem da cu kad me puste bacat ekipu oko sebe da bi dosla do prvog reda.. heh pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ja sam upravo sad narucila svoju kartu preko lupa promotiona:D jel mi može netko rec kak se to tocno placa? thanks

 

pa on ti šalje broj svojega žiro računa i onda platiš na pošti/banci preko virmana, ili platiš karticom..preko neta...ne znam ja...po želji

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, vidimo se u prvima vrstama :musesign: Nisam naručila preko lupe, ali ču se zgurati do vas, vip-ljudima :D

Ne znam zašto, ali ne vjerujem, da če biti prostor ispod stejđa ograđen samo za vip. Navadno je za prvih 1000 ili nešto tako. Šta če svi avstrijci i italijani reči :LOL: Vi čete uči unutra prije svih, a to je to :LOL: A ipak mi je svejedno, slušat čemo jih u živo :happy:

 

Nadam se, da vas vidim u živo ;) Iz Slovenije dođemo u 18 sati, donosite karte (za kartat) :D

 

 

Još nešto, vi me samo slobodno opozorite kada napravim kakav kapitalni kiks (za svakog bilo bi too much :LOL:) Moram se navaditi hrvatski, baš malo ;)

Link to comment
Share on other sites

joooj, e jedva čekamm...

fakat bi mogli kartat tamo vani:)

nadam se da će bit toplo vrijeme jer ne znam kud ću inaće sa stvarima...jer vjerojatno neće bit garderobe...

još praktički 20 dana do koncerteka...no ako brojimo današnji i dan koncerta onda još 22:), ali i to će brzo doćiiiiii:D

Link to comment
Share on other sites

nadam se da će bit toplo vrijeme jer ne znam kud ću inaće sa stvarima...jer vjerojatno neće bit garderobe...

ako nebude garderobe, mozes ostaviti kod mene u aufu :)

jjoš praktički 20 dana do koncerteka...no ako brojimo današnji i dan koncerta onda još 22:), ali i to će brzo doćiiiiii:D

...tik-tak...:musesign:

Link to comment
Share on other sites

daj zabrij mene ko zadnji luzer u zadnjem redu... al kakve sam ja srece.. bilo bi predobro da bude istina da sam u prvom redu...brijem da cu kad me puste bacat ekipu oko sebe da bi dosla do prvog reda.. heh pozdrav

 

I ja nemam vip, ali ču se zgurati naprijed :LOL: Jer sam mala, smilim se ljudima i to na koncertimau uvijek koristim :cool::LOL:

 

glasajte za muse u nekoliko kategorija

http://www.qawards.co.uk/qawards/voting.shtml

 

Imaju moj glas ;)

 

vidimo se!!

 

Stvarno se nadam, ali bit čem limitirana sa našom agencijom :stunned: Kako sam rekla, dođemo u 18 sati i idemo pola sata kad završi koncert :mad: Kada mislite, da če nas (vas vip-ljudi :D) puštati unutra? Ako budete vi već unutra, onda ne kaže baš dobro da se vidimo :(

 

 

:eek: 20 dani ljudi :\mm/:

 

Još nešto! Odakle ste vi svi? Za drops znam da je iz Zagreba, Tea iz Splita, a ostali? Ja sam blizu Kranja, a originalno iz Ljubljane :D

Link to comment
Share on other sites

....eej! ja sam nova ovdje pa još nisam pohvatala sve stvari, al ajde ufuravam se..:D

ne mogu vjerovat da sam pišljivih 160km udaljena od svog najdražeg benda i....ne mogu doć!!! :(:(:( više ne znam jel to neka viša sila odredila ili mi je jednostavno suđeno da ih nikad ne vidim uživo...možda za koju godinu, ak budu uopće išli na ovakvu turneju još, malo su se istrošili u zadnje vrijeme.... vi koji idete nemate pojma koji ste sretnici, pa uživajte onda i za nas koji nismo te sreće

Link to comment
Share on other sites

....eej! ja sam nova ovdje pa još nisam pohvatala sve stvari, al ajde ufuravam se..:D

ne mogu vjerovat da sam pišljivih 160km udaljena od svog najdražeg benda i....ne mogu doć!!! :(:(:( više ne znam jel to neka viša sila odredila ili mi je jednostavno suđeno da ih nikad ne vidim uživo...možda za koju godinu, ak budu uopće išli na ovakvu turneju još, malo su se istrošili u zadnje vrijeme.... vi koji idete nemate pojma koji ste sretnici, pa uživajte onda i za nas koji nismo te sreće

 

znamo da smo sretnici :)

al možeš otići u beograd ili mađarsku...

i to je to za ovu turneju....pa opet za koje 2-3 god nadam se

Link to comment
Share on other sites

Hey ljudi da li ima jedno mjesto za mene s obzirom da dolazim sama iz BiH u Hrvatsku a ne znam nikoga :( a i jednom sam samo u zivotu bila u ZG tako da cu doci busom grrrrrrrrrrrr!!!

Imam kartu ali prijateljice imaju ispite tako da nece moci prisustvovati najboljem i najljepsem dogadjaju na planeti zemlji!!!

Ako se sastajete please let me know I'm gonna die...:(

Ako nije frka moj broj mobitela (sa pozivnim) je 0038762444186 pa mi javite kada i gdje if you please :)

Ljubim vas sve!!!

 

NIna

Link to comment
Share on other sites

Svi posjetitelji nogometne utakmice Dinamo-Ajax da uz predočenje ulaznice s istu utakmicu dobivaju popust na ulaznicu za zagrebački koncert grupe Muse (9.10., Dom sportova) u iznosu vrijednosti ulaznice.

 

Znači ako ste ulaznicu za tekmu platili 30 kuna, cijena ulaznice za koncert bit će 250 kuna, a ako ste je platili 100 kuna, cijena će bit 180 kuna.

 

Kako javlja organizator, frontmen Musea, Matthew Bellamy, oduševljen je ovom akcijom kao veliki nogometni fan koji dobro poznaje hrvatski nogomet, te je poželio svu sreću Dinamu u borbi za prolaz u sljedeći krug kupa UEFA.

 

Popust se ostvaruje kupnjom ulaznice za koncert u sjedištu Lupa promocije, Zagreb, Drniška 22.

 

Sve ostali, ulaznice za koncert možete kupiti na svim ovlaštenim prodajnim mjestima: Integral (Pothodnik, Zagreb), Dallas Music Shopovo, Dancing Bear, Aquarius CD Shopovi, New Sound, prodajna mjesta Eventima po 280 kuna, te u sjedištu Lupa promocije po cijeni od 260 kuna te putem kreditnih i debitnih kartice Visa, Maestro i Mastercard.

Link to comment
Share on other sites

Hey ljudi da li ima jedno mjesto za mene s obzirom da dolazim sama iz BiH u Hrvatsku a ne znam nikoga :( a i jednom sam samo u zivotu bila u ZG tako da cu doci busom grrrrrrrrrrrr!!!

Imam kartu ali prijateljice imaju ispite tako da nece moci prisustvovati najboljem i najljepsem dogadjaju na planeti zemlji!!!

Ako se sastajete please let me know I'm gonna die...:(

Ako nije frka moj broj mobitela (sa pozivnim) je 0038762444186 pa mi javite kada i gdje if you please :)

Ljubim vas sve!!!

 

NIna

 

hm...društvo i ja se još nismo dogovorili, kako kada i slično...ali ako bude kakve organizacije, javim ti

možeš se također javiti na http://www.forum.hr/showthread.php? mislim da tamo ima više ljudi pa možda nađeš koga...t=232974&page=21

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, ovako stvari stoje. Izgleda da ipak idem sama, pa ono kud puklo.. Kupila sam kartu u cd shopu sta znaci nista od vipa za mene. Izgleda da nece bit ogradeno vec vi ulazite prije i hvatate prve redove. Ja se nadam da necu bit predaleko, cisto da budem medu prvih 10 redova. Fala bogu pa ne sviraju nesto ljuto tako da nece bit naguravanja (kao kod peppersa npr.)... Sta se tice ove cure iz Bosne.. ocemo skupa? :D Nademo se negdje i odemo? ;)

Link to comment
Share on other sites

TNX Pima!!!:D

Tea super kako da ne!!! Ev bas mi je prijateljica javila da ostaje u ZG tako da cu kod nje ali da najvjerovatnije nece na koncert posto ona to ne slusa...

Dodala sam te na MSN tako da mozemo biti u kontaktu a moj br mobitela je gore napisan u prethodnom postu.

:D:D:D:happy:

 

Vidimo se ljudi uzivajte!

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

TNX Pima!!!:D

Tea super kako da ne!!! Ev bas mi je prijateljica javila da ostaje u ZG tako da cu kod nje ali da najvjerovatnije nece na koncert posto ona to ne slusa...

kako stvari stoje izgleda da niti nitko od mojih nece ici na muse, jer isto ne slusaju, a ne zelim nikoga tjerati :LOL:

 

mogli bi mi sa muse.mu nekakav meeting organizirati :D

Link to comment
Share on other sites

....eej! ja sam nova ovdje pa još nisam pohvatala sve stvari, al ajde ufuravam se..:D

ne mogu vjerovat da sam pišljivih 160km udaljena od svog najdražeg benda i....ne mogu doć!!! :(:(:(

kakva je to sila koja te sprjecav?!?! :eek:

 

kako je pima rekal...ak nemozes do zagreba, mozes do budimpeste ili beograda. vlak do budimpeste je oko 250kn povratna karta. a kartu za koncert kupis prek neta:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...