Jump to content
peckerin bones

Czech Musers Thread

Recommended Posts

any muse fans from the Czech Republic? close to like..Plzen? im going there during the summer n i figured id ask around some muse fans what its like n stuff, so please tell me if youre from there so we can get in touch n you can teach me cool stuff about your country :D

any muse fans from the Czech Republic? close to like..Plzen? im going there during the summer n i figured id ask around some muse fans what its like n stuff, so please tell me if youre from there so we can get in touch n you can teach me cool stuff about your country :D

But... you are from czechy??

This could be... "En español III (en inglés)" hehe :LOL:

I'm from Prague... send me a PM and we can drink some beer :)

Damn I can't believe there aren't any other czech fans here :(

RW

Ahoj cesi !! tak, i kdyz tady to keca o vsem, krome o Muse, doufejme ze se objevi par fanousku

tak co, jako, ja cekam... :LOL:

@ ringwraith : sorac, ja byl na dovce v Republice :D vcera vecer jsem se vratil zpatky do francie...co delas ty, vodkad jses?

a to jsme tady jediny cesi nebo cooo? :indiffere

Fpoho, ja byl zase v navstivit rodinu v Amsterdamu :) Jinak jsem z Absurdistanu, konkretne z Prahy. O jinejch Cesich tady nevim, protoze tady moc nejsem... ale kdyby tady nejaky byli tak by na tohle tema predpokladam odpovedeli. Odkad jses ty? Ve Francii zijes?

taaak...ja som sa narodil v Bratislave, som hergot slovák :D no a jinak mam taťku v Ustí nad Labem takže občas si k něj zajedu..ve francii žiju, noo, už pár (15) let...jsem tady šéfem oficialného francouzského fanklubu Muse

Já dnes nemám zrovna společenskou náladu, takže asi nevymyslím nic vtipnýho na co by mohl kdokoli reagovat, ale zajímalo by mě, jestli je tu ještě někdo píšící tímto hrozněhrozně těžkozajímavoznělý jazýk :rolleyes:

Já dnes nemám zrovna společenskou náladu, takže asi nevymyslím nic vtipnýho na co by mohl kdokoli reagovat, ale zajímalo by mě, jestli je tu ještě někdo píšící tímto hrozněhrozně těžkozajímavoznělý jazýk :rolleyes:

tak ako sa mame konecne niekto hovoriaci jazykom mojho kmena:)

lol

cau in.memoriam ; to si pis ze tady jsou jeste ceskomluvici - alespon jeden : ja :D

jaxe vede? vodkad jsi?

a jsou tady vubec jeste jiny krajani? :happy:

Sorry thats the only Czech I understand. I went Prague last month so I thought I would say something.

right:) I mean from Stoke it isn't so far from me:)

how was in Prag?