Jump to content

Muse Balkan (Serbia,Croatia,Bosnia)


DylanDog

Recommended Posts

Hehe, neki u Sloveniji bili bi sretni jer nas ne smatraš za Balkan :D

 

Znam, da govorim loše srbski, hrvatski i bosanski ali jer je slovenski thread praktično mrtav, spamat čem ovdje :D mix slovenskih--bos-hr-sr riječi :$

 

DylanDog, ovaj thread je dobra ideja! stvarno možemo ovdje moliti, da če Musi doči na Balkan.

 

I da, ima nas nekoliko ovdje, ne toliko kao Rusov, ali ipak...

 

upam, da če ovaj Balkan zaživeti!

Jesi li Muse sada odkrio?

 

bok

Link to comment
Share on other sites

hm, bilo bi super ali mislim, da ove godine.. ne. I za sziget sam skeptična.

ne pitaj me zašto tako mislim, intuicuja :D ali nadam da se motim (jao, ovaj moj mix riječi :rolleyes: sorry )

 

Ali voljela bi jih videti na szigetu, jer mi je ove godine stvarno dobar program.

 

A sada reči, šta ti znaš? Hoče li doči?

Link to comment
Share on other sites

helou

ima nas naravno...jel ide ko možda u italiju u veronu na muse?? ja bi išla al još čekam da odobre karte..al zato idem na placebo u zg:)

iako bi naravno radije na muse...nadam se da će se i to opet ostvariti

pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

a čuj...wembley i italija..pa nije to baš tako isto...ipak italija je tu u susjedstvu :)...samo šta više nema karata koje ja hoču...:(

mislim naravno da će wembley biti spektakl...al meni je okej vidjet njih bilo gdje...čim manja dvorana, to bolje :)

Link to comment
Share on other sites

Da, razlika je kamo putuješ ;) za Angliju ipak bi trebala više keša nego za Italijo. Zato, samo ako igraju negdje u sosedstvu:confused:

Jedina šansa, da idem u Wembley je sreča. A te nemam :mad: Hehe, nisam imala sreče sa žrebom na MTV Adria :mad:

Pa uredu, vidjela sam jih decembra na Dunaju, ali taku so dobri... da bi ovo prolječe bilo popolno ako bi jih vidjela još (bar) jedan put :D Vidjet čemo.

 

I kako se vama sviđa BHaR, napram ostalim albumom?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

jasam iz Crne Gore.. but I speak Serbian very bad,I just can understand a little.

Have you heard something about Muse in Beograde in October? I know they will confirm tour dates on 13 august but may be you heard something..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

cudno nitko nije stavio najavu za beograd.

 

http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=7380

 

„Muse“ svira u Beogradu

 

Fenomenalni britanski alternativni rok bend „Muse“ će, kako nezvanično saznajemo, 7. oktobra nastupiti u Beogradu, najverovatnije u hali „Pionir“.

 

Informacija o gostovanju engleskih rokera je postavljena na nekoliko fan sajtova, a budući da se priča da će „Muse“ 9. oktobra održati koncert u Zagrebu, šanse da dođu u Beograd se povećavaju. Inače, „Muse“ su trenutno jedan od najtraženijih svetskih bendova, na vrhuncu su popularnosti, prošlog meseca su rasprodali dva koncerta na novom stadionu „Vembli“ u Londonu, i što je najvažnije, važe za sjajan lajv bend i već duže vreme ih bije glas da njihovi koncerti predstavljaju prave muzičke spektakle. Grupu pod nazivom „Rocket Baby Dolls“ su 1994. u Devonu u Engleskoj osnovali Metju Belami, Kris Volstenholm i Dominik Hauard. Ubrzo menjaju ime u „Muse“ i prve nastupe su imali u Londonu i Mančesteru. Iako su već na prvim svirkama pokazali šta znaju, producentske kuće su im zamerale da previše liče na grupu „Radiohead“, a prvi album „Showbiz“ koji je producirao Džon Leki (sarađivao je sa bendovima „Stone Roses“ i „Verve“) objavili su 1999. godine, a hitovi su postale numere „Muscle Museum“, „Sunburn“ i „Unintended“. Nakon ploče „Origin of Symmetry“ iz 2001. „Muse“ postaju svetske zvezde, pesme „Plug In Baby“ i „New Born“ su bile među prvih deset na svim top-listama, a zanimljivo je da je numeru „Feeling Good“ kompanija „Nestle“ koristila u svojoj reklami bez dozvole benda, zbog čega je na kraju morala da im plati odštetu od pola miliona funti!

Grupa „Muse“ je poznata po muzičkim eksperimentima, korišćenju elektronske muzike, pa čak i remek-dela Čajkovskog i Rahmanjinova. Danas ih više ne upoređuju sa bendom „Radiohead“, a ove godine će biti hedlajneri na najvećim festivalima u Engleskoj.

 

2222001.gif

 

Cene ulaznica:

Parter stajanje – 2500din.

Tribine I kategorija – 2500din.

Tibine II kategorija – 2300din.

Loze – 5000din.

 

Ulaznice možete kupiti na jednom od prodajnih mesta: http://www.eventim-yu.com/index.asp?page=outlets

 

http://www.muse.kontra.org.yu/

Link to comment
Share on other sites

cudno nitko nije stavio najavu za beograd.

 

Pa ima nešto pod 'Gigs and tours' ali izgleda, da nije nitko iz boarda zainteresiran, još.

 

Ova 'balkan' turneja ima kraje koji so si jako blizu, a fanbase možda nije tako močna. Ne znam :D

 

tu je čak i jeftinije za 30kn :p

 

:erm: super :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Vidi. ja Ih nadjem oni sute :( hajde nadam se da ce neko da vidi ovu poruku pa cemo da aktiviramo ovaj Balkanski thread!!!

 

ej!:)

ja sam isto relativno nova ovdje;). prije je bilo baš živahno, a sada nema nikoga:(.

pozdrav iz vruuućeg ZG-a

Link to comment
Share on other sites

Vidi. ja Ih nadjem oni sute :( hajde nadam se da ce neko da vidi ovu poruku pa cemo da aktiviramo ovaj Balkanski thread!!!

 

ej!:)

ja sam isto relativno nova ovdje;). prije je bilo baš živahno, a sada nema nikoga:(.

pozdrav iz vruuućeg ZG-a

 

Dobrodošle :musesign:

 

:) svi šute, jer većina piše u nacionalne threade, pa onda ovaj malo odmara. Ali kako pravi amyna... kad nema nikoga, kada nacionalni threadi idejo na odmor, onda ovaj postane živahan :D I baš ne kužim kako to, jer u ovoj vručini ne možeš ništa raditi vani. Ova vručina je idealna za surfanje po netu... ako niste na bazenu :D

 

Pozdrav iz vruće Slovenije i čitamo se ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošle :musesign:

 

:) svi šute, jer većina piše u nacionalne threade, pa onda ovaj malo odmara. Ali kako pravi amyna... kad nema nikoga, kada nacionalni threadi idejo na odmor, onda ovaj postane živahan :D I baš ne kužim kako to, jer u ovoj vručini ne možeš ništa raditi vani. Ova vručina je idealna za surfanje po netu... ako niste na bazenu :D

 

Pozdrav iz vruće Slovenije i čitamo se ;)

 

Hvala na dobrodošlici:)

Slažem se s tobom, po ovoj vrućini se ne može ništa normalno raditi. Osim surfati po netu. I slušati Muse naravno:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav iz još uvik vrućeg Splita, lito nikako da završi a sićan se prošloga kad san kupila kartu za koncert u Zg-u čim je izašla, i sebi i bratu i materi i svi smo išli i bili u pozitivnon šoku još par dana posli! I šta drugo radit doma ispod klime nego masirat cili kvart s MUSE-om pojačanin do daske, ja mislin da su svi naučili napamet pisme više :LOL::LOL: neka, tako i triba :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...