Jump to content

Muse Balkan (Serbia,Croatia,Bosnia)


DylanDog

Recommended Posts

  • 7 months later...
čini li se meni ovo ili je thread već jako dugo mrtav? :(

šteta...

 

Yeah, this thread's pretty dead, we should bring it back to life :) But have to add Bulgaria, Romania and Greece to the list ;) Balkan musers, we have to unify and watch our flag ascend :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

.

 

Hi! I'm Carlos, from Argentina. I wanted to know if there is any Croatian edition of Muse albums or singles, or perhaps with some Croatian label. In a week I'll visiting Croatia and I wanted to know if I could get some of that things in a store. Thank you very much! :D

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav prisutnima :)

Čini se da su prilično zamrli ovi topici na International dijelu foruma, nije valjda sve preselilo na facebook ili neke druge forume :rolleyes:

 

Ko misli da bi bilo sjajno da se MUSE pojavi na EXIT-u 2013? :) Ako EXIT prezivi...:$

Bilo bi sjajno, ali nekako se ne nadam ni najmanje. Bojim se da je Muse jednostavno prevelik bend za Exit pa tako i prilično skup za dovesti u ove krajeve koji presporo reagiraju na nove bendove :(

Za Exit vjerujem i nadam se da će preživjeti, al za Muse nisam baš optimističan u skorije vrijeme... a ionako Exit mi se čini da je previše orijentiran elektronskoj i tako nekoj glazbi... Još uvijek čekam neki konkretniji line up koji će me natjerati napokon posjetiti Srbiju ili bar taj dio jer sam čuo da je Novi Sad lijep grad, a i sami festival da je puno življi od InMusica na kojem se program prekida prilično rano...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav prisutnima :)

Čini se da su prilično zamrli ovi topici na International dijelu foruma, nije valjda sve preselilo na facebook ili neke druge forume :rolleyes:

 

 

Bilo bi sjajno, ali nekako se ne nadam ni najmanje. Bojim se da je Muse jednostavno prevelik bend za Exit pa tako i prilično skup za dovesti u ove krajeve koji presporo reagiraju na nove bendove :(

Za Exit vjerujem i nadam se da će preživjeti, al za Muse nisam baš optimističan u skorije vrijeme... a ionako Exit mi se čini da je previše orijentiran elektronskoj i tako nekoj glazbi... Još uvijek čekam neki konkretniji line up koji će me natjerati napokon posjetiti Srbiju ili bar taj dio jer sam čuo da je Novi Sad lijep grad, a i sami festival da je puno življi od InMusica na kojem se program prekida prilično rano...

 

Ma meni nije bitno da to bude EXIT, moze da bude bilo gde u ex-YU. Toliko smo svi mali i neinteresantni pojedinacno, ali ako bi MUSE nasli dobru lokaciju da fanovi hoce da predju stotinak km, verujem da bi nas se dosta skupilo. Sada da dodju u Bgd ne znam da li bi prodali vise karata nego 2007.Tuga!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...