Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

hkhm...

 

Moj novi cover... Sing for absolution

 

:D

 

Uuuuu bravo ti!!

 

Glede The Rakes: žal spet ne poznam (razn po imenu) in sm spet poslušala na majspejsu in mi niso preveč všeč-takšni navadni so :p še dobro da mi niso všeč, ker jih na Szigetu nism šla poslušat :LOL: Ne sej se hecam, sej niso tku grozni...

Next band: dEUS!! Letos izide nov album! Zanje tiho upam da bojo na Werchterju (k so lih Belgijci in te fore) in Szigetu (ker sem pač optimist).;)

Link to comment
Share on other sites

A res ti je In a bar...slab? Meni sta ta pa The Ideal Crash ta boljša!! In mi Worst Case scenario ne potegne, Pocket Revolution pa mi je preveč skomercializiran (čeprov je kr ene par pesmi ful dobrih!!!!)

Sto ljudi sto čudi :LOL:.

Joj a si jih vidla v živo!? Sm ti čist preveč fouš :$:(

Link to comment
Share on other sites

hkhm...

 

:LOL: ti kar

 

Moj novi cover... Sing for absolution

 

:D

Uuuuu bravo ti!!

 

:yesey: Celostno super! Izvedba in montaža videa!

 

Glede The Rakes: žal spet ne poznam (razn po imenu)

 

:LOL: isto. Evo, dans si vzamem cajt, da zadeve malo preposlušam ;)

Ta težji izpit je šel :party: zdaj mam pa celo cel mesec cajta do drugega. Kako ljubim, ko prestavljajo datume :rolleyes:

 

Še z moje strani en band: VAST?

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Ta težji izpit je šel :party: zdaj mam pa celo cel mesec cajta do drugega. Kako ljubim, ko prestavljajo datume :rolleyes:

 

Še z moje strani en band: VAST?

 

lp

 

Jst sm nardila že en izpit (ki ga grem v petek optimistično popravljat, ker sm se čist preveč učila) in en kolokvij. Učjri sm imela en izpit pa se mi niti malu ne sanja kku bo :LOL:

 

VAST tud poznam sam po imenu...:$

Link to comment
Share on other sites

Ne vem zdaj kaj je to, ker na horoskop ne dam preveč, ampak zgleda, da mamo kozorogi podoben okus :D

 

next band... clap your hands say yeah :)

 

Tko k tini, mi vokal absolutno ne potegne. Zaenkrat. Ker muska mi je sicer kul. Bo treba mal preposlušat, potem bom pa vidla, če jih ljubim ali sovražim :LOL:

 

kaj pa the Rakes? :$

 

Že boljše, čeprav mi srce baš ne zaigra ob njih :D

 

The Rakes :yesey: oni pa Aqueduct, to se prejšno pomlad nisem mogla naposlušat :happy:

 

Tudi boljše kot clap your hands say yeah, ampak nekako v istem razredu kot The Rakes. Zame. Nekako ravnodušno so me pustili oboji.

 

Next band: dEUS!! Letos izide nov album! Zanje tiho upam da bojo na Werchterju (k so lih Belgijci in te fore) in Szigetu (ker sem pač optimist).;)

 

No, dEUS so mi še najbolj sedli. Prepričali so me do te mere, da si grem dl kakšen album :ninja:

 

In še naprej vso srečo z izpiti :nerd:

 

lp ;)

Link to comment
Share on other sites

Ben Jones, a DJ from Virgin radio and a huge Muse fan, has started a campaign to get Muse do the theme song for the new James Bond film 'Quantum Solace'. He will be talking with Warner and the filming company to try and get things started.

To support the campaign, if you're on Facebook, you can join this group!

http://www.facebook.com/group.php?gid=7523959430

 

 

Nimam FB :stunned:

 

Ne da se mi še s tem ubadat :LOL: bi bilo pa zanimivo slišat, kaj bi Muse pripravili za JB 007 :happy:

Link to comment
Share on other sites

hehe, jz sm prjavljena na FB sam nimam profila narjenga k mi je vizuelno tok krneki... :D

 

a gledate kej Emo? jz umiram od smeha... kriza... dobr, da me jutr ne bo doma za finale ampak bom na Dunaju :\mm/:

 

pa en izpit sm nardila, juhej.. sicer boga 7ka ampak bolš k nč... vsak semester nardim enga, lol, sej v ene petih letih mi bo pa uspel prvi letnik nardit :stunned:

Link to comment
Share on other sites

omg, po vseh teh hudih Muse koncertih pa nisem pričakovala, da me bodo Alter Bridge v živo tok nenormalno bolj navdušil :eek::\mm/: čist nov svet se mi je odprl, lol :D (ok, to so še besede pokoncertne evforije, glede na to, da je šofer busa uspel prevozit 400km v manj kot 4h urah :unsure: )

 

ampak ej, takšna stalna komunikacija s publiko, pred komadi, med komadi, verbalno, s kretnjami, večsekundni eye contact (grr Myles, zakaj nam to delaš, lol), polno energije in dobre volje, ob tem pa še fenomenalna vokalna in instrumentalna izvedba komadov... in pa folk, nabito polna dvoranica s skor nč prerivanja, totalno not padl, sploh prot koncu, ko je men že čist sape zmanjkal :LOL: ma čist perfektno vse... oz. lih dve malenkosti mi še ostaneta za kšn njihov koncert v prihodnosti, da zaigrajo moja dva najljubša komada, ki jih dons niso in da se prebijem še bl spredi :D

Link to comment
Share on other sites

lep pozdrav vsem:

 

1.VAST sm si celo dol pobrala, bom v teh dneh poslusala. kaj sm na last.fm vidla mi je blo kar vsec. :)

2. Popolnoma vas razumeme glede Clap your ands. je malo zahteven vokal, ja.

3. jst mam Facebook, ampak tale skupina nic kaj posebnega ne zgleda.

4. no lepo slisat tako navdusenje iz tvoji ust etty. res fajn slisat ker vcasih se mi zazdi da sem ze vse lepo slisala. dokler nisem lani Radioheadov vidla. :)

 

kakšen se vam zdi in rainbows?

Link to comment
Share on other sites

Za spremembo na kratko. Nisem v mudu :stunned:

 

@etty: super, sicer sva itak že vse zmenjeni ;)

 

@Ana:

1. me prav zanima, kako se bo izšlo z Vast :LOL:

2. čist malo ja :rolleyes::D

3. še 1x: FB :stunned:

4. v Milano jih grem ulovit. In Rainbows ql.

 

 

lp pa zrihtajte mi že sonce!!

 

 

EDIT:

glede sonca: tnx, to je blo pa hitr :LOL:

Glede Radiov pa takole. Verjetno bova s tipom nabavla karte kar preko neta, ker nama se kar pozna 92 € dati nekomu samo za pot. Plus še kakšen sopotnik, pa je takoj lažje s stroški. Skratka, upam da se vseeno vidimo, ampak pač pred dvorano ;)

Link to comment
Share on other sites

Jst sm tuki!!!

In se morm pohvalt da sm nardila, vse tri izpite za letos:D Naslednjo sredo me čaka še zadnji izpit od lani, ki ga grem že tretjič delat :$ in sm čist presrana :(

Facebook: Sm preneumna da bi doumela kaj se tm dogaja. Mam profil, sam ni nč oblikovan, sam folk k ga poznam dodajam in to je to:LOL:

Me je poprimla nostalgija in sm hotla naročit aranžma za QOTSA pa je že čakalna lista :$:LOL:

Next band: The Boxer Rebellion: njihov myspace in album Exits na lastfm. Sm jih šele pred kratkim odkrila in so mi kr fajn!

Link to comment
Share on other sites

bravo za izpite! ;) pa tut tega če greš šele v tretjo, to ni še nč, hehe.. držim pesti d nardiš, d nau treba pol plačat naslednič, edin to je kriza ja

 

wa, mene je pa zdej po koncertu ful prjel, da bi se začela učit kitaro (električno) :stunned::D sam glede na to, da nism nikol v glasbeno hodila, o kšni glasbeni teoriji nimam pojma, itd. mnja, probat ni greh, lol.. zdej tamalo probam navdušit, ker njej bi itak mamica kupila, pol bi se pa še jz uštulila zravn, hehe

Link to comment
Share on other sites

Jst sm tuki!!!

In se morm pohvalt da sm nardila, vse tri izpite za letos Naslednjo sredo me čaka še zadnji izpit od lani, ki ga grem že tretjič delat in sm čist presrana

 

čestitke :party: brez tega da greš vsaj 3x na izpit v času študija ne gre :LOL: pol nisi prava študentka :ninja: vsekakor bomo pa držale pesti ;)

 

Facebook: Sm preneumna da bi doumela kaj se tm dogaja. Mam profil, sam ni nič oblikovan, sam folk k ga poznam dodajam in to je to

 

:LOL: jaz sem šla pogledat malo prek ene moje kolegice, pa me je minila kakršna koli misel na profil tam. Meni pač ni do teh zadev, sem pač čudna. not :p

 

Me je poprimla nostalgija in sm hotla naročit aranžma za QOTSA pa je že čakalna lista

Next band: The Boxer Rebellion: njihov myspace in album Exits na lastfm. Sm jih šele pred kratkim odkrila in so mi kr fajn!

 

:yesey: na prvo poslušanje :happy: besedilom se bom pa še posvetila.

 

 

bravo za izpite! pa tut tega če greš šele v tretjo, to ni še nč, hehe.. držim pesti d nardiš, d nau treba pol plačat naslednič, edin to je kriza ja

 

wa, mene je pa zdej po koncertu ful prjel, da bi se začela učit kitaro (električno) sam glede na to, da nism nikol v glasbeno hodila, o kšni glasbeni teoriji nimam pojma, itd. mnja, probat ni greh, lol.. zdej tamalo probam navdušit, ker njej bi itak mamica kupila, pol bi se pa še jz uštulila zravn, hehe

 

:LOL: ti si mi pa vedno bolj všeč... s tvojimi idejami :D joj, AB pa še vedno nisem poslušala :$ bom kmalu!

 

lp vsem!

Link to comment
Share on other sites

Hej, a gre kdo ali pa če vsaj poznate koga, ki bi šel 13.4. na Dunaj poslušat Serj Tankiana? :erm:

 

btw, AliAs, ql cover, sploh pa da montaža piko na i ;)

 

Ja, jst bi sicer zelo rada slišala Serj Tankiana, ampak predvsem s SOAD!! Evo, oni so še edini iz top 5, ki jih še nism vidla :( Zdej od Serja solo stvari nism nč poslušala, tku da ne vem no...mal je drag za sam njega vidt/slišat :p Jst bi cel paket :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Tole sem popala na thread 'Matt lookalikes' pa vas ne morem prikrajšati za smeh :LOL::LOL:

 

@Tina: Kot smo rekli v stari Jugi: bolje išta nego ništa :LOL: ja, mal je drag, ampak jaz bi :supertong

 

ojojoj. no sej neki ima podobnega res. samo... :$

kar malo grozno kaj po svetu odkrivajo od slovenske glasbe.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...