Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

HELP US!!! VOTE MUSE FOR BEST SONG OF THE YEAR!

 

http://www.fmkabul.com/especialanonuevo/index.php

 

Hm :indiff: Če imam na voljo Starlight od Muse in Jigsaw falling into place od Radiohead, potem zame v tem primeru res ni dileme, pa čeprav smo na Muse boardu :rolleyes:

:happy: Jigsaw :yesey:

 

Sicer bom pa tudi sama začela bolj zavzeto glasovati na sziget wishlist :ninja: Zelo zelo podobno vama.

Link to comment
Share on other sites

helllloo folk :D vidm, da je spet mal oživel ta slovenski topic :p neki časa je tak zatišje, pol pa kr pozabm čekirat...

 

IIIAliAsIII hud filmček :eek: (sicer se tud jz ne spoznam preveč na igranje kitare, ampak maš 5 zvezdic še od mene.. :D no pa še en komentarček k sm lih dobre volje :D ) pol grem pa pogledat še tvoje slikce s koncerta, da vidmo, če je tud moja roka kje.. :LOL:

 

za sziget sm že večkrat glasovala.. muse, placebo itak, pa še za cel kup drugih.. če bosta vsaj tedva in še par men všečnih bo noro ;) ker letos mam pa res namen it tja! pa če grem sama! :D

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji slomuseovci,

V letu 2008 vam želim obilo uspehov, zdravja in ljubezni

ter ostalih cukrarij, ki še spadajo v novoletno voščilo :D

 

Predvsem pa vam v 2008 želim obilo dobre glasbe in izvrstnih koncertov!

 

Lepo vas je bilo spoznati, virtualno in večino tudi v realnosti, upam, da se v 2008 še velikokrat srečamo

:\mm/:

 

 

 

Tole rundo častim jaz

 

champagne.jpg

Glede na to da sem Gorenjka, še dobr da samo virtualno :$

Link to comment
Share on other sites

Čas celi rane. Mala tolažba je to, da se v trenutku nesreče vsaj ni zavedal tragične usode :supersad: Preostali muserjii na Sad thread so mu pa namenili že 7 strani!

 

Sicer pa upam, da ste ok.

Izpitno obdobje je pred vrati in držim pesti, da ga maksimalno izkoristimo. Poletje bo mimogrede tu. Zdele pa držita pesti da rata 3/3 :rolleyes:

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Jst sm tuki :)

 

Ja za Milano je še zmjri odvisno al bodo takrat kakšni izpitni roki al ne...načeloma nej bi to izvedeli na začetku 2. semestra :rolleyes: (gggrrgrgrrfilofaksgrggrgrgrggrgr)

 

Ja jst mam 4 stvari v planu za to izpitno obdobje in vse štiri moram NUJNO narest, če čm vsaj sanjat o 3. letniku :mad:

 

Mah bomo vidli...

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: zakaj morajo postati stvari, ki jih moraš pod nujno opraviti, dolgočasne? :sleepy:

 

 

upam, da bom februarja lahko uporabla tegale novga smajlija: :party: pa še na kak kofe gremo lahko pol, glede na to da sva s tino u isti stavbi, etty pa zraven :yesey:

 

Velik koncentracije še naprej in izpitne sreče želim :nerd:

 

... kako se mi ne da več :noey: pa šele začela nisem dobr :LOL:

Greste na kak koncert v bližnji prihodnosti? in v bližnjih krajih? :Dkakšna poceni varianta, za spremembo :p

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: zakaj morajo postati stvari, ki jih moraš pod nujno opraviti, dolgočasne? :sleepy:

 

 

upam, da bom februarja lahko uporabla tegale novga smajlija: :party: pa še na kak kofe gremo lahko pol, glede na to da sva s tino u isti stavbi, etty pa zraven :yesey:

 

Velik koncentracije še naprej in izpitne sreče želim :nerd:

... kako se mi ne da več :noey: pa šele začela nisem dobr

Ha, pr meni se je zgodil neverjeten preobrat - bolj ko se učim bolj mi je snov zanimiva :$

 

Drgač pa se strinjam glede pijače & stuff, sam jst bom zvedla šele sredi februarja al sm uspešno vse nardila al ne...hitrost je odlika naših velespoštovanih profesorjev (upam da tega ne bere kdo od njih, če pa: pol pa rock on!!):LOL:

 

Greste na kak koncert v bližnji prihodnosti? in v bližnjih krajih? :Dkakšna poceni varianta, za spremembo :p

Jst bi ful šla na queens of the stone age na Dunaj, 21.2. s koncerti.net, cena 79 €, pa nimam it s kom... :( *hint hint*

Link to comment
Share on other sites

Ha, pr meni se je zgodil neverjeten preobrat - bolj ko se učim bolj mi je snov zanimiva

 

odvisno od snovi :unsure:

 

 

Drgač pa se strinjam glede pijače & stuff, sam jst bom zvedla šele sredi februarja al sm uspešno vse nardila al ne...hitrost je odlika naših velespoštovanih profesorjev (upam da tega ne bere kdo od njih, če pa: pol pa rock on!!)

 

Saj saj, šele sredi februarja :LOL: kaj si mislila, da pri nas zaključijo kaj prej? :LOL:

 

 

Jst bi ful šla na queens of the stone age na Dunaj, 21.2. s koncerti.net, cena 79 €, pa nimam it s kom... *hint hint*

 

80 €? preberi si še enkrat moje (mini) vprašanje ;)

Drugače bi šla pa takoj s tabo :yesey:

 

 

@etty!!!!: Daj še ti kaj napiši, no. :D K itak vem, da tudi skos tuki gor visiš, sam se delaš fino :p

 

 

AliAs nas bo pa izgleda zabaval samo s coverji :cool: bolje išta nego ništa :LOL::$

Torej AliAs, n00b vprašanje dobiš :D : Koliko časa poslušaš Muse in kaj poleg njih še prebavljaš?

 

lp

Link to comment
Share on other sites

:) no da ne bom samo s coverji tle strašil...

 

Poslušam jih od Absolutno odličnega albuma ;)

 

Imam pa vse njihove albume (original samo BHAR in pa Hullabaloo), pa še vse ostalo kar niso izdali na studijskih albumih - b-sides.

 

Prebavljam pa še npr coldplay, radiohead, rhcp, placebo, soad, korn, rammstein - pa še mnogo drugih....

tut slovenska muzika drugač ni slaba... poznate Srečno Mladino? no ti so mi prov carji :)

aja - če poznaš kakšnega kitarista, al pa nekoga, ki bi se rad naučil igrat kitaro, ga pošlji na trzalica.com ;)

al pa če kdo išče akorde slovenskih pesmi...

 

mal reklame :p

Link to comment
Share on other sites

no da ne bom samo s coverji tle strašil...

 

:LOL:

saj nisem mislila zlobno :$

 

Poslušam jih od Absolutno odličnega albuma ;)

 

Imam pa vse njihove albume (original samo BHAR in pa Hullabaloo), pa še vse ostalo kar niso izdali na studijskih albumih - b-sides.

 

Prebavljam pa še npr coldplay, radiohead, rhcp, placebo, soad, korn, rammstein - pa še mnogo drugih....

tut slovenska muzika drugač ni slaba... poznate Srečno Mladino? no ti so mi prov carji

aja - če poznaš kakšnega kitarista, al pa nekoga, ki bi se rad naučil igrat kitaro, ga pošlji na trzalica.com

al pa če kdo išče akorde slovenskih pesmi...

mal reklame

 

No, saj v bistvu imaš v profilu napisano :D ampak led smo pa prebili ;)

 

ok, ne bomo te banal s slo-foruma :LOL: in ja poznam-o Srečno Mladino :yesey: precej osvežilno delujejo na naši sceni.

 

:erm: Kitarista pa res ne poznam nobenega, vsaj slovenskega ne.

 

Dokler boš imel take reklame, ti kar :D samo, da nam s kakšnimi produkti ne začneš težit :p

 

Si mi dal idejo, de ne čvekamo tja v 3 dni :rolleyes: ... če smo že na muse.mu.

In kakšni se vam zdijo kaj njihovi B-SIDE komadi? meni so celo bolj všeč, kot kateri "A".

 

lp

Link to comment
Share on other sites

BTW včerej sem spet nekaj ustvarjal, ampak to ni Muse - pa bom vseen linkal... poglejte če vas pač zanima :)

 

(ne morem iz svoje kože :D )

 

Jap res je... nekateri b sajdi so res boljši od tistih, ki so se znašli na plošči. Men je najbolj všeč the groove al pa fury, tut futurism ni slab... mah večina je dobrih komadov... čist so uvrstljivi na ploščo :)

Link to comment
Share on other sites

BTW včerej sem spet nekaj ustvarjal, ampak to ni Muse - pa bom vseen linkal... poglejte če vas pač zanima

(ne morem iz svoje kože :D )

 

Ej, resno sem se zezala, hotla sem te sprovocirat, da še kaj napišeš :p

Ti kar popaj linke, ker kul igraš ;) pa še sobo maš vedno tko lepo pospravljeno :LOL:(babja fora, sorry :ninja:)

 

Jap res je... nekateri b sajdi so res boljši od tistih, ki so se znašli na plošči. Men je najbolj všeč the groove al pa fury, tut futurism ni slab... mah večina je dobrih komadov... čist so uvrstljivi na ploščo :)

 

se strinjam, fino nažigajo :D meni je super še Ashamed, Nature 1, Yes Please in ... ter ... ja, večina :D

No, jaz jih poznam šele od BHaR. In ne, nisem starlighterka, Vitezi so me prepričali, potem sem si pa jasno dl vse ostalo :$ Čeprav vitezov zdaj sploh ne poslušam več. V glavne si vrtim stara nažiganja.

Mah, šele ko imaš normalno net povezavo lahko odkriješ kaj kulturnega za poslušati. Saj s čim nas pa filajo po tv in radiu??? :rolleyes:

 

@etty? tina? B-sides? No, celo 4je držimo tale thread na prvi strani :party:

Link to comment
Share on other sites

LOL vem vem :);)

 

To pa ni moja soba ampak je spalnica od starih :D tko je pač, če živiš v bloku kjer ni anbenga prostora, poj morš pa komp v spalnico stlačt, pa prekint vse svoje hobije okol 21h zvečer... :)

 

Vitezi ga pa sekajo ja, v živo še sploh

aja... pozabu sm oment prej - imam tut polno koncertov od Muse... videov mislm - vse od njihovih prvih gigov do zadnjih... vse kar se, da sploh na muli dobit :)

Link to comment
Share on other sites

LOL vem vem :);)

 

To pa ni moja soba ampak je spalnica od starih :D tko je pač, če živiš v bloku kjer ni anbenga prostora, poj morš pa komp v spalnico stlačt, pa prekint vse svoje hobije okol 21h zvečer... :)

 

LOL zdaj mi je pa vse jasno :LOL: Je pa bedna ta situacija, ja, poznam, ko moreš svojo kreativnost izklopiti, ko grejo kokoši spat :rolleyes:

 

Vitezi ga pa sekajo ja, v živo še sploh

aja... pozabu sm oment prej - imam tut polno koncertov od Muse... videov mislm - vse od njihovih prvih gigov do zadnjih... vse kar se, da sploh na muli dobit :)

 

uf, ta pravi orto fan. Potem si pa še pozno priromal na tale board. ... a ne prepozno :D

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...