Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Pa kam ste vsi poniknili? :stunned:

Eh naokoli...delamo za šolo...itak :p:LOL:

Sicer se mi je pa kar zdelo, da se bo po koncertu vzdušje malo umirilo

Ma sej ta slovenski thread ni bil nikoli kej fuuuuuuul oblegan ;)

Aja a pol greš (greste) na Laibach? Jst in sestra smo naročile karte in jih jutri plačamo :D!

Link to comment
Share on other sites

Moja aklimatizacija na Slovenijo je uspešno potekla, zdaj sem pa zopet veselo na delu. ;) Srečna sem, ker sem zopet deležna dobre hrane, pogrešam pa ljudi v tamkajšnji skupini in širše, pa recimo bližino stanovanja in faksa... In jezero(-a) v neposredni bližini. ;):D

 

Oh ja, glede moje sreče s koncerti to leto... :rolleyes: Vprašanje, koliko bodo v bližnji prihodnosti še koncertirali kje v bližini. Pravzaprav me čudi, kako sploh lahko še zdržijo. Saj fantje morajo biti že hudo utrujeni. Vsaj jaz bi bila ob takšnem tempu. Osebno pa ne bi imela nič proti, če bi izdali poseben album, kjer bi zbrali razne B-sides oziroma nasploh komade, ki niso bili vključeni na preteklih albumih (tudi tisti štiklci na japonskih verzijah!!). :musesign::cool:

Link to comment
Share on other sites

Uf, na drugo stran smo padl :noey:

 

 

Drgač pa... nov b-side? naj kar šparajo za čez kakšno dobro leto, ko bo že poštena dehidracija po novem albumu. Mogoče bomo imeli pa srečo in bo nov album že čez kakšno leto (in pol... pa 3/4) zunaj :rolleyes:

 

 

Lep delovno-študiozni pozdrav vsem!!!! :\mm/:

 

 

p.s.: @ tina: Laibachi pa kdaj drugič, nažalost :moody: Vsekakor uživaj in nato poročaj!

Link to comment
Share on other sites

No eno kratko poročilo z Laibachov: koncert SUPER (izvedba ful dobra, stage presence pevca me je kr prevzela), publika IDIOTSKA (kakšni idioti pijejo pivo cel koncert, se ne odzivajo na pevčeve spodbude, ne ploskajo, se GLASNO pogovarjajo, NE PLOSKAJO, v prvih vrstah ne "muvajo", NE PLOSKAJO SPLOH, idiotski parčki, ki se cel koncert objemajo in zaljubljeno gledajo :rolleyes:). Plus 100 točk za Laibach k so bli res fenomenalni in minus 1000 točk za publiko, ki ni znala cenit, kar so jim Laibach ponudli. So se mi na momente kr zasmilili k jih folk ni jebal :(:mad:

Jst mislm da sta bla dva glavna razloga za takšno obnašanje publike. Prvi je ta, da je bla publika po večini sestavljena iz slovenskih pijančkov k ne morjo 1 uro zdržat brez pive (s kozarcem v roki pa je pač težko plesat in ploskat), in pa da je bla večina ljudi prvič na koncertu, al pa so za koncerte prestari (vendar to ne opraviči dejstva, da so ti zasedali prve vrste, namesto, da bi pustili prostor tistim, ki bi se radi mal razmigali med koncertom). Aja no verjetno pa je tudi pripomoglo to, da ni blo predskupine.

 

Hja na Laibach grem drugič rajš v tujino!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala za review :D

 

Vidš, to pa je klinc ko ti glup folk zamori koncert legendarne skupine :mad: oz. ko ne participirajo pri grupnem stopnjevanju užitka (tole se pa mal kinky sliši :LOL: rofl) ampak se počutiš kot, da si edini, ki mu je kaj jasno :stunned:

 

Se bojim, da zna biti vmes tudi faktor prestiža. Da so prišlji ljudje, ki jim je ful do tega, da se bodo lahko hvalili, da so bli na Laibachih :rolleyes: Ljubim wanna be kvazi intelektualce, ki imajo dodelan imidž, prezenco in so vedno tam kjer "morajo" biti, potem se jim pa lahko samo režiš :LOL: Fake.

 

Pravi fani so jih šli/jih gredo poslušat/gledat najbrž kar v Trbovlje, kjer so imeli "zdaj" kar nekajkrat koncert.

Tega tudi jaz ne štekam, da se greš na koncert zalizvat. Mar bi komu karto odstopla za sobo :rolleyes:

 

Hm, kar se preskupine tiče... odvisno, jaz vem da je ne rabim :D Meni je super, če pride na oder takoj tisti, ki sem ga prišla poslušat. Čeprav je pa fajn, če znajo predstavit kakšno perspektivno skupino. Samo ponavadi dajo kakšne fantine z eklektičnim zvokom :confused:

 

Mogoče pa ne rabiš hodit prav v tujino, morda so Trbovlje res pravi kraj, kjer se zbere ekipa, ki jih posluša zaradi užitka in iz zanimanja. Me pa zanima, koliko folka se nakaplja v Trbovlje :LOL: Ker to zna biti pa tudi depresivno, če je mal ljudi.

 

Vsekakor si me prepričala, da se naslednjič potrudim iti ;)

 

lp

Link to comment
Share on other sites

:LOL::LOL: Jaz sem tudi takoj, ko sem dobila mail od koncerti.net, začela kalkulirat.

 

Ampak bi bil skoraj greh, če ne bi šli!! Upam, da ne bo hitro razprodano... hah, kolk ljudi pa poznate k jih poslušajo :LOL:

No, saj zdaj bomo vedl planirat obveznosti okoli koncerta :D Pa začnimo šparat :rolleyes: po decembru, seveda.

 

lp

 

p.s.: 104 € prek agencije, karta sama pa sicer stane 57,5€ ... mogoče bi se nam splačal, če bi nas šlo več v lastni režiji. Bomo še parkrat prespali to zamisel.

Link to comment
Share on other sites

Za Milano sta 2 datuma...pa kolegica iz Milana mi je priporočila nej čim prej rezerviramo karte. Ampak tuki je tudi problem s časom, ker je lih 2. polovica junuja najbolj plodna kar se tiče izpitov :(, nam pa so do zdej sporočili sam roke za zimsko obdobje :mad:

Bomo vidli...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hop, na prvo stran.

 

Kar se pa Radiov- in Milana tiče. Jaz bom nabavla karte enkrat konc zime. Če bodo pa do takrat razprodal, mi pa očitno ni namenjen. Jah, junij in izpiti... pri meni na srečo ne igra ful pomembne vloge. Upam, da bom popucala vse izpite do takrat :rolleyes: za nagrado pa v Milano :D

Drgač pa na mojih oddelkih kreteni tudi niso dal vsi vseh rokov ven. Joooooj ta filofax - vse po domače.

 

Ajdi, lepo se mejte pa kaj se oglaste na boardu... da sporočite kje boste silvestroval :xmas::rudolph: Jaz še ne vem :erm:

 

A ja! Kaj poslušate zdaj, ko je muse-zatišje?

Link to comment
Share on other sites

Jst sm razmišljala da bi šla mogoče drugo leto na Rock Werchter, k so Radiohead že potrdili svoj nastop, pa tud verjetno bodo še kšni drugi hudi bendi nastopali, ker je pač to ful hud festival :LOL:

V zatišju Muse-ov sm se ful vrgla v Radiohead, dEUS, Arcade Fire, M.I.A....predvsem v dEUS, za katere upam, da bojo eni izmed hudih bendov na Werchterju :p

 

Za silvestrovo še ne vem ki bom, verjetnu doma :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hop na prvo stran, pred Kitajce :mad:

 

že že Radioheadi na Rock Werchter ampak pravijo, da bodo ostali bendi bolj tako tako. Jaz bom še malo počakala z nakupi kart :D

Še ta info! Tina, če nočeš Radiov zamuditi zaradi izpitnega junija, špilajo 8.7. v Berlinu. :erm:

 

Jaz sem tudi čist v Radioheadih v temle zatišju, sploh v mavrici :happy: pa še Vast ponovno, po dooooolgih letih na novo odkrivam.

Moram priznat da mi tale de-muse-toxikacija prav paše! Preveč sem v njih padla in dejansko nisem nič drugega poslušala :$ eh, 1x more človek dati tudi tako fazo skozi, v najstniških letih je pač nisem mela :LOL:

 

silvester silvester. Midva še nisva ziher. Al ga bova bojkotirala in bova vsak za svojo bukvo k penzionista al pa bo ful huda žurka :\mm/: eh, bomo počakal še par dni, še dobr da poznava folk k je do konca brez planov :LOL::LOL:

 

lepo se mejte!!! pa pište kaj! Tina, čist so naju zapustili :(

 

p.s.:za novlet vam pa voščim čez par dni ;)

Link to comment
Share on other sites

Lep pozdrav tudi tebi sonardnjak :D Tukajle smo vedno veseli svežga mesa :pimp:

 

Na posnetek pa samo tole: :eek::\mm/:

Čeprav o špilanju kitare nimam ravno veliko pojma, ampak toliko pa že slišim, da lahko rečem: briljantno! sem ti dala 5 zvezdic ;) Upam, da že igraš v kakšnem bandu!

 

Kot kitarist boš najbrž visel predvsem na Kit & Tab ... če še nisi odkril.

V Zagrebu si užival?

 

Skratka dobrodošel in lp

Link to comment
Share on other sites

roflmao :LOL: blizu mene si stal :LOL: na eni fotki vidim svojo roko, na drugi pa majhen profil :LOL:

 

:happy: Zagreb. Naše fotke boš pa našel nekje v bootlegu

 

Hvala za zaželjene zvezdice, mnogo jih želim tudi jaz tebi :yesey:

lp

 

EDIT: hej tina :D sem vedela, da te moram kaj gor srečati. Pa ravno, ko sem imela najboljši namen se vrniti za knjige :LOL: bodo že počakale :$

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljeni sonarodnjaki

 

To je moj prvi post na tem forumu, Muse fan sem pa že nekaj let (sodeloval sem samo na fan forumih).

si lahk pogledate mojo priredbo pesmi Stockholm syndrome

 

LP in srečno v novem letu.

Hej pozdravljen in dobrodošel!!!:D

Ful fajn priredba! IN HVALA ZA LINK DO SLIK IZ ZAGREBA!!

 

Hmm ja če so govorice resnične glede Werchterja ne zgleda lih kej preveč obetavno...sej karte gredo v prodajo šele februarja al pa marca...sej pravm, če bojo dEUS pol sigurno grem :)

 

Uf, jst sm najhujšo fanatično fazo na Muse imela tm ene 3-4 leta nazaj, čeprov so mi še zdej v top 3 in tisto stopnjo fanatičnosti je sam še 1 bend dosegel :$ (žal že razpadli the cooper temple clause :()

 

lepo se mejte!!! pa pište kaj! Tina, čist so naju zapustili :(

Ja vidm ja, kje ste vsi :(

 

p.s.:za novlet vam pa voščim čez par dni ;)

Jst tudi;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...