Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

to se je un tip zajebavu :D lol, matt ne bi tega nikol reku... zakaj že? sej smo več truda vložil, da jih vidmo, kot hrvati :p

 

 

omg haha, ker dialog sva mele zdele s staro mamo... res zainteresirana kje sm včer bla in ji je blo treba na dolgo in na široko razložit, da so koncerti tud med tednom, da zagreb sploh ni deleč, da matt pa res ne zgleda kot ženska, da v zagrebu ne nastopajo samo hrvaške skupine, da matt in dom nista stara 20 let, da "skupina" ne pomeni da je okol trideset pevcev in da se splača poslušat tud če so samo trije, da ni blo tko temno ker je noč ampak ker v dvorani ugasnejo luči, da muse nikomur ne rabjo plačat da so njihovi posnetki na youtube, itd. :LOL:

Link to comment
Share on other sites

hej hoj, slovenci :)

na forumu sem sicer "noob", kar se tiče Muse pa poslušalka že nekaj časa, sinoči pa sem tako kot, se mi zdi, da po večini sami slovenci, še nekaj vas, doživela skorajda orgazmičen nastop fantastičnih musesign.gif

no, mi smo bili tudi v tistem bolj "mosh" delu sprednjih vrst pod Chrisom, posledično je danes nekaj modric, but totally worth it! :D

 

kakorkoli že, zdaj gledam videe na yt in podoživljam vse skupaj :D

 

lp vsem!

 

p.s.:@Kastrola, si bil v zeleni majici? :p just wondering...

Link to comment
Share on other sites

hej hoj, slovenci :)

na forumu sem sicer "noob", kar se tiče Muse pa poslušalka že nekaj časa, sinoči pa sem tako kot, se mi zdi, da po večini sami slovenci, še nekaj vas, doživela skorajda orgazmičen nastop fantastičnih

 

:yesey:

 

sicer pa, DOBRODOŠLA ;)

 

HEEEJ! :D

 

A je kdo slikal kitaro zapičeno v zvočnik ali pa matta na zvočniku???

 

DAJTE, prosimmmm objavit !! :D

 

lp

 

Jaz tudi čakam na to sliko. Sem vidla, da si na vse forume postvil-a to vpr. tko da upam, da jo bo nekdo nekje objavil :rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

http://i21.tinypic.com/kb6ebl.jpg

 

steta sta je mala slika... na netu nigdje nisam mogla nac bolju sliku

 

Tea hvala, kot se reče: "Bolje išta, nego ništa" :LOL:

 

Drugače pa, če se komu da brati, neki malga... ker se mi ni dal ful brskat po slo-netu. Pa v bistvu je dokaj malo odzivov, par blogerjev, nekaj maaaalega na forumih in to je to. Beda. sicer meni je čist kul, da jih "raja" ne pozna :D

 

http://paradoxa.blog.siol.net/2007/10/11/muse-v-zagrebu-navdusili-skromno-mnozico/

http://irena.blog.siol.net/2007/10/10/muse-ali-nenacrtovano-mini-blogersko-srecanje/

http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=4&page_id=1&article_id=41071010144749111&cid=425

Link to comment
Share on other sites

To je bil že moj tretji koncert Muse in definitivno najbolši!

 

@Kastrola: ZELO je odvisno od tega kje si med koncertom in kakšna je publika na sploh!! Na Nine Inch Nails na Frequencyju je bla publika takoooooooooooooooooooooooooooooo obupna, da je koncert izpadu ZELO slabo, ne glede na odličen izbor pesmi in seveda odlično izvedbo, ter kar nekaj poskusov prerpičevanja publike, da tudi njim ni kul, da so vtaknjeni med dva nemška benda...:rolleyes: Tko je blo slabo, da sem se skor zjokala od hudga po koncertu :((in pol k so še Klaxons odpadli pa je blo itak že jasno, da na Frequency ne grem več)

Tuki v Zagrebu se mi je zdelo, da je blo vzudšje zelo dobro (pred encore sem si mogla uha zamašit od kričanja) pa še tam kjer smo me stale ni blo nič moshanja!

 

Kar se tiče tistih blogov:

Taprvi blogger ima neverjetno obupen slog pisanja. In kako lahko kritizira publiko, da nima posluha, da je preglasila pevca in da je ploskala izven ritma? Sej to je čist neki normalnega. Sej je normalno na koncertih, da poješ zraven, k drugače sploh ni tapravo!

V drugem pa so same bedarije napisane. Muse so namreč igrali slabih 90 minut in tista oseba je napisala, da bi lahko mirno igrali še eno uro...MA HALO!?? Nej mi ta oseba našteje 5 bendov (ki so dokaj popularni), ki špilajo 150 minut...Se pa strinjam, da je 15 pesmi premalo. Realno gledano bi mogli vsaj še 1-2 pesmi zašpilat.

Edino v kakšni operi te še čudno gledajo, če sing along-aš :)

Siolova "reportaža" pa je prekratka, da bi kej pametnga povedala.

 

 

Jst sm opazla, da sm preveč občutljiva, če sem v prvih vrstah za moje najljubše bende...Prvih par pesmi sm imela cmok v grlu, tam nekje na sredini Butterflies in Hurricanes, je blo prav blizu solzic...:$

 

Lepo, da nas je bla večina s foruma tam dokaj skupi :D!!

 

Škoda, da nismo (do)čakali na avtograme :p

Link to comment
Share on other sites

Kot prvo na Bootleg zbiramo slike in video posnetke.

 

 

To je bil že moj tretji koncert Muse in definitivno najbolši!

:yesey: Tudi moj tretji in prav tako najboljši :D

 

 

@Kastrola: ZELO je odvisno od tega kje si med koncertom in kakšna je publika na sploh!! Na Nine Inch Nails na Frequencyju je bla publika takoooooooooooooooooooooooooooooo obupna, da je koncert izpadu ZELO slabo, ne glede na odličen izbor pesmi in seveda odlično izvedbo, ter kar nekaj poskusov prerpičevanja publike, da tudi njim ni kul, da so vtaknjeni med dva nemška benda... Tko je blo slabo, da sem se skor zjokala od hudga po koncertu (in pol k so še Klaxons odpadli pa je blo itak že jasno, da na Frequency ne grem več)

 

Ampak je res za zjokat se, če ti koncert uniči debilna, retardirana publika :stunned:

 

Kar se tiče tistih blogov:

Taprvi blogger ima neverjetno obupen slog pisanja. In kako lahko kritizira publiko, da nima posluha, da je preglasila pevca in da je ploskala izven ritma? Sej to je čist neki normalnega. Sej je normalno na koncertih, da poješ zraven, k drugače sploh ni tapravo!

V drugem pa so same bedarije napisane. Muse so namreč igrali slabih 90 minut in tista oseba je napisala, da bi lahko mirno igrali še eno uro...MA HALO!?? Nej mi ta oseba našteje 5 bendov (ki so dokaj popularni), ki špilajo 150 minut...Se pa strinjam, da je 15 pesmi premalo. Realno gledano bi mogli vsaj še 1-2 pesmi zašpilat.

Edino v kakšni operi te še čudno gledajo, če sing along-aš

Siolova "reportaža" pa je prekratka, da bi kej pametnga povedala.

 

:LOL: sem prav hotla "videti" kakšne reakcije bodo na blog.

Glupo res. Jaz res ne vem kaj kaj si ljudje domišljajo. Če greš na koncert, avtomatsko riskiraš to, da se ti bo zgodilo kar se je tebi na Frequencyju in Katrolu v ZG. Ampak, da pa ne bi peli zraven? :LOL: Jao, res...

 

Enkrat sem gledala, no... odkar hodim na Muse koncerte, trpela... ko sem na HBO gledala posnetek Coldplayev :LOL: svašta! Eno urco - z encore, da o vokalu ne izgubljam besed :rolleyes: Me zanima kako bi "stučkoti" tisto pokomentirali?

Dejansko Muse igrajo cca. urco in pol. Na Dunaju je bilo več komadov, v Locarnu že malo manj, tukaj pa sami veste. Izgleda, da rabijo dopust, ker sem bila ziher, da je tako kratka setlista zaradi lokacije. No, pa je bilo v Budimpešti ravno tako.

 

Drugače so pa tudi na Delu, objavili nek "komentar", ki ni vreden niti linka... že zaradi (ne)dolžine.

 

 

Jst sm opazla, da sm preveč občutljiva, če sem v prvih vrstah za moje najljubše bende...Prvih par pesmi sm imela cmok v grlu, tam nekje na sredini Butterflies in Hurricanes, je blo prav blizu solzic...

 

Lepo, da nas je bla večina s foruma tam dokaj skupi!!

 

Škoda, da nismo (do)čakali na avtograme

 

Nisi, nisi!!! jaz sem ista!!! :LOL: Pri AP me je pa čisto stisnilo, in sem se tudi komaj zadrževala :$

Ja, za avtograme je pa tudi meni zelo žal. Ker je bilo tako malo ljudi, da ne bi bilo problema dobit čačko :LOL: svojega najljubšega banda :happy:

 

No, se beremo... tudi na chatu!

 

p.s.: tina, pa lepo dobrodošlico za vselitev v novem domeku!

Link to comment
Share on other sites

lepo pozdavljeni vsi skupaj...ful nism mela časa zadnji dni za pisat na forum...morm rečt da je bu koncert zakon...definitivno treba ponovit...in sm ful vesela da sm spoznala "forumovce"...vsi ste face:) sej itak...

drgače pa komentarji po časnikih no recimo vikend...so ful neki da je blo malo ljudi in da pevc ni več kontaktiru s folkm..ne vem zkaj tolko kritik ..koncert je bu zakon...:)

samo kratk ful:) ...in zdej naslednji koncert kam gremo? :D

Link to comment
Share on other sites

Muscle museum :( *cries* *A LOT*

 

No zdej sm se končno vselila. In dobila internet. Juhej :)

Ma meni se prov nč prehudo ne zdi, če pevc ni preveč gostobeseden. Pač rajši poje kukr govori...Preveč govoričenja jemlje čas, ko bi mogli pesmi špilat. Pa tud se mi, da komunikacija niso nujno samo besede (oh to je blo čist eterično) :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Oh, zakaj ni bil koncert vsaj kakšen dan kasneje? :( Ko ste vi uživali na Muse, sem pa jaz preverjala, če imam vse stvari v kufrih...

 

 

Dobrodošla doma :)

Sumim, da boš njihov naslednji koncert spet zgrešila :LOL: saj ne da ti privoščim to smolo, ampak tole letos je blo pa kar neverjetno :rolleyes:

ok, šalo na stran :D

 

Upam, da na naslednjem koncertu spoznam še preostale člane boarda ;) Tako da, če kdo odkrije kak zanimiv gig v bližini... sporočite:yesey:

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Hja jst bi ful šla na Laibach v Cvetličarno (29.11.), k mi jih še ni uspelo vidt, in na Let 3 tudi v Cvetličarno (5.12.), ker so mi ful fajn :D. Če misli it kdo, je prisrčno dobrodošel, da se druži z mano & co :)

Kej druzga žal ne vidm v bližini. Sm misnla it na Klaxons v München (18.11.), ampak so vlaki tako naštimani, da bi pršla domov šele v ponedeljek popoldne, tisti dan pa moram bit nujno na vajah :mad: Mi ni usojeno jih vidt.

 

 

:(

Link to comment
Share on other sites

:eek: Laibachi v Cvetličarni? To je pa definitivno za izkoristiti! Jaz sem ZA!! Mislim, da bom kar nabavila karto, če gre pa še kdo z boarda bi blo pa sploh fino ;)

 

Mi jih tudi še ni uspelo videti:$ pa bi bil že čas! Sploh ker sem prelena, da bi hodila do Trbovelj, kjer dokaj redno koncertirajo.

 

Klaxonsi kaj? :happy:

Nažalost sem za nekaj časa zaključila s koncerti v tujini :indiff: ... bo že.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...