Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

hm ja jst prijem tui kake pow urce prej... s tem, da kar sm se menla z domačimi...me bojo kr oni peljali in prespali u lj..ker mamo tam stanovanje u lasti pokojne nonke..tko da ga izkoriščamo zdaj za prenočitve..pa sej še bojš...k če ne bi mogla čakat bus za ob 5 zjutro do gorice...in bi mela pomoje kr nočitvene krize....:)

wow še 6 dni:) pa vi kej nesete s sabo? foto pustijo?

Link to comment
Share on other sites

Na hr-forumu so se pozanimali in baje da bo organizator dokaj restriktiven, kar se fotoaparatov tiče. Torej, čisto na lastno odgovornost. Jaz ne bom nesla nič s sabo... razen sendviča in pijače :$:LOL:

 

A ja, tole bo pa predskupina: Adastra

 

Že odštevate? :D

 

@tina: s tisto "hiperventilacijo" si pa čisto v svoje profesionalne vode zašla :LOL: tega izraza že ful dooooolgo nisem slišala... če sploh kdaj :unsure:

 

kmalu se V I D I M O :musesign:

 

p.s.: :$ plac v Tivoliju pa res v petek prečekiram :ninja::unsure:

Link to comment
Share on other sites

adastra who :D sem vedla, da je folk preveč optimističen glede kšnih konkretnejših predskupin :p

 

jz fotkiča ne nosm s sabo.. enkrat sem ga sicer brez problema prešvercala v zagrebu, kjer so te čist prešlatal ampak na določenih mestih pač ne :D sam takrat sm mela precej manjši digitalc kot zdej...

 

drgač pa neki za pit oz. denar da si na poti kupim, pa tokrat bom vzela še eno majco za preoblečt.. to zmer pozabm pa je fino če maš :) itak loh vse pustiš v busu

Link to comment
Share on other sites

Awww boo...ne bo Juliette. Adastra who indeed;)

Jst sm bla neki časa vesela d sm nosila fotkiča na koncerte in pol veselo kazala razpacane slike naokoli...but those days are over:LOL: Rajši skačem in se ne sekiram, če mi bo gorila na vhodu pohopsala fotkič, al pa da ga poškodujem in zgubim med samim skakanjem:) In majca za preoblečt ni niti tku slaba ideja.

Hiperventilacija heh :D

Link to comment
Share on other sites

Ej, a mislite, da bo kaj časa, da gremo na kak drink v bližini dvorane, ali se bomo zapodili kar v vrsto?

Ker itak bodo šli pol ure prej notri tisti z VIP-vstopnicami, ki so jih naročili direktno pri organizatorju.

 

še... 3 dni :D

 

@Kastrola: ti, ki boš vstopil kasneje na bus (če greš gor na Otočcu, boš čakal z mojo kolegico:D) prosim, da nam puncam iz boarda poveš kdo si :D:p Ker me gremo v bistvu vse na bus v LJ, tako da nam boš samo ti manjkal ;):LOL:

 

p.s.:še kar se Radiov tiče... hehe, zdele bodo Musi ravno zaključili z BHaR turnejo, tako da bomo lepo zamenjali eno obsesijo z drugo :LOL::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

No, imam idejo, da bi, ko pridem, zaplenil mikrofon na busu in rekel: "Ladies and gentlemen, Kastrola has entered the vehicle," a se mi nekako dozdeva, da mi to ne bo uspelo. Za vsak slučaj imate moje fotke na http://www.myspace.com/kastrola. :p In ne, nisem emo.

 

:LOL::LOL: zakaj pa ne, si predstavljaš smeha? :LOL: :LOL:

 

do ZG se bomo že "razkrili" :cool:ker bi se mogla registrirat za myspace, pa se mi ta moment glih :ninja: Ampak po tistem kar sem vidla... kar še piši poezijo ;)

 

Drugače pa... jah, nekako mi ni ratal pridt do Tivolija :LOL:

3 predlogi:

  • da se dobimo tam nekje pri pri parkirišču ob minigolfu. V bistvu nasproti Uniona, ko zavijete iz Celovške notri, malo proti levi.

  • Tivoli postaja lokalnega busa

  • pred oz. zraven trafike

 

Lahko mi pa po PM pošljete mobi cifre, pa se slišimo, če se bomo predolgo iskali :D

Link to comment
Share on other sites

ma kolko prej pa pridete vsi? :) kaj bo samo ženska posadka na krovu?

pol tui jst fotkiča rajš ne nesem...k je kar velik in ga ne bi mela kje skrit ...k ni uni majhen digitalc...in pole mam ful problemow k je še težk:) a ma fajn da se da za oblečt pustit u busi...in te reči...:)

kje se pol dobimo?

Link to comment
Share on other sites

Update: iz Postojne gre še ena punca več :) Pa vem za vsaj enga pripadnika moškega spola k pride v Lj gor ;)

Drugače pa sm tudi jst za postajo Tivoli (sej tle mislmo LPP postajo al kakšno drugo? :$) al pa kmr prodajajo kostanje (tj. par metrov levo)...

 

@Kastrola: sem si pogledala tvoje slike in te bom pocukala za rokav, če te bom prepoznala :D

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sam še 2 dni!

Kar se tiče pijače in dirjanja v vrsto: sm že bla na koncertu kjer so imeli VIP osebke k so šli prej notr pa sm vseeno pršla v prvo vrsto, sam bl pri strani, kjer pa je tudi bolj mirno. Sam pa smo takoj z busa dirjali v vrsto in smo bli prvi (razen VIP-ljudi :mad:):p. Jst si pa ful želim, da bi bla vsaj enkrat v prvi vrsti za Muse. In ne vem če bo čas za pijačo...kulk pa je tega VIP-folka sploh?

Lohku pa gremo za ene pol ure okrog tourbusov nedolžno pohajkovat :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Skratka... 'ljubljančani' se dobimo na llp postaji Tivoli - par metrov gor ali dol. Sej se nam bo najbrž na deleč vidilo, da gremo na Muse :LOL:

 

S tino sva na chatu potrdile njen zadnji post :D

 

in Kastrola... a dva bosta šla na en zic :p:LOL: bomo punce poskrbele, da boste zraven nas ;):LOL:

 

še malo :musesign:

 

saj se mi zdi, da se veselim torka predvsem zaradi vas :yesey:

Link to comment
Share on other sites

Skratka... 'ljubljančani' se dobimo na llp postaji Tivoli - par metrov gor ali dol. Sej se nam bo najbrž na deleč vidilo, da gremo na Muse :LOL:

 

S tino sva na chatu potrdile njen zadnji post :D

 

in Kastrola... a dva bosta šla na en zic :p:LOL: bomo punce poskrbele, da boste zraven nas ;):LOL:

 

še malo :musesign:

 

saj se mi zdi, da se veselim torka predvsem zaradi vas :yesey:

Awwwwwww :happy:

 

Sej vas ne bo motilo, če bodo zraven še moja sestra in ene par ljudi (vsi so fajn)?

Link to comment
Share on other sites

Awwwwwww :happy:

Sej vas ne bo motilo, če bodo zraven še moja sestra in ene par ljudi (vsi so fajn)?

 

Ma kje pa. Kot je rekla etty" the more, the marrier :D"

 

a ste vidl v Vikendu en lušten intervjujčič z Mattom?

 

:yesey:

 

Heh, ja, tri vprašanja gredo porabit za to, da ga sprašujejo o fuzbalu, pa je že tako kratek intervju.

 

:LOL: ampak prav res. men se zdi, da se mu je hotu novinar prikupit :rolleyes:

 

Eno pomembno vprašanje: a bojo vzeli evre, če si bom hotla tm kšno majčko kupt al bo treba v kune menjat??!

ti lohko jst prnesem intervju...mi je prav polepšau jutro...ojej kune...ma sej pomoje bi tui evri šibali? al mislte da je doro menjat?

 

Punce. Nabavte si kune ;) ni za riskirat :stunned: saj jaz bom tudi jutri letela še na banko :rolleyes:

 

še ene 22 ur :musesign:

 

komi čakam, da vas vidim!!! ;):D

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji!

Blazno me veseli, da sem vas spoznala! super ste! sicer smo pa to itak vsi muse-ovci, 'kao' :LOL:

 

Koncert sem pokomentirala pod 'gigs and tours'.. blo mi je super, sploh ker sem bila tudi sama prvič v prvi vrsti... pravo doživetje, sploh ker me folk ni nič suval. Lani na DM, še pod vtisom Lipe, sem kar zbežala, ker sem komaj dihala, ko je folk pritisnil naprej.

 

Ja malo ljudi je bilo, ampak.. saj tudi nobene prave reklame ni bilo. Meni osebno je to sicer čisto ustrezalo :D

 

Nič, zdaj bomo pa čakali na naslednji album. Me prav zanima v kakšne vode se bodo vrgli? 'Komerciala' a la Invincible, Starlight in SMBH ali kaj xy?

 

A planira kdo skočit še na kakšen koncert v okviru te turneje, ali bomo upali, da se drugo leto udeležijo kakšnega festivala?

 

lp in se beremo ;)

Link to comment
Share on other sites

jz tud še totalno pod vplivom tega fenomenalnega koncerta :happy:

ful boljše mi je blo kot na dunaju, predvsem ker ni blo problema najdt dobr plac, kjer sm mela vse tri skoz na očeh... pomanjkanje folka ma tud dobre strani :LOL: čeprov vzdušje, ja.. to je mal šepalo na trenutke

 

aja, pa mogle bi pol še mal počakat za dvorano, okol polnoči so vsi trije ven pršl in se podpisoval in z vsemi slikal... grr :mad: pa drugič :p

bi šla takoj še kam, sam kaj ko nimamo več nevemkok izbire, lol.. avstralija anyone? :p

Link to comment
Share on other sites

Glede koncerta imam mlačne vtise. Sama izvedba in nastop sta bila odlična, odigrali so kot profesionalci, tako kot vedno. Vendar je bilo tokrat zame neprimerno slabše vzdušje kot na Dunaju. In ker to zame ni bil prvi Muse koncert, imam pravico biti malce kritičen. Predvsedm so me motili nekateri obiskovalci, katerih poreklo niti ni relevantno, recimo, da so bili 'z obeh strani', ki na koncert niso prišli zaradi Museov, ampak zato, da so se tam izživljali in razgrajali. Ja, tudi moshanja je bilo tam, kjer sem bil jaz, kar precej. Poleg tega sem bil nekako v tretji vrsti, pa sem vseeno slabše videl, tako da Matta do zadnjega dela koncerta skorajda nisem ugledal. Sem imel pa zato ves čas pred očmi Doma in Chrisa. :)

Poleg tega nas je na začetku skorajda prazna dvorana malo zamorila, svoj delež pa sta prispevala še nekoliko manj kvalitetnejša akustika in zatohlost v dvorani. Kaj naj rečem, tudi Muse ne morejo totalno zažgati, če niso za to pravi pogoji, tako da se skozi cel koncert nisem mogel povsem sprostiti. Pa drugič.;)

 

P.S. Morda sem stvar tako pesimistično doživel zato, ker sem gledal iz narobne perspektive. Če bi recimo bil pri vas spredaj, bi se stvar lahko iztekla bistveno drugače. Je pa res, da se na koncertu zmeraj znajdem med nepravimi ljudmi. Aja, naj se javi tista punca, s katero sem se menil med koncertom, če je na forumu. :p

 

P.S. A ni nekdo rekel, da je Matt rekel, da so avtogrami samo za Hrvate in ne Slovence? Če je to sploh rekel on. Efekt telefona.

Link to comment
Share on other sites

:eek: zanimivo, kot da si bil na drugem koncertu.

Na našem koncu, ob Mattu je bilo super. Nobene gužve in nobenih razgrajačev.

Vidiš, meni je bilo pa na Dunaju bolj tako-tako.

Ja, odvisno kje je človek pozicioniran :stunned:

 

Bo pa naslednjič spet bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...