Jump to content

pima

Recommended Posts

učim ja jedan dan i zaspim na kauču (naravno :) ) i sanjam neki horor san sa musovcima, nemam pojma kaj se događalo, al znam da je na kraju bila neka skeri prostorija i Matt na klaviru, Chris na basu, a Dom je pjevao :) i onda je to tak loše zvučalo da me probudilo :)...i onda odem u drugu sobu frendici, probudim i nju jer sam joj morala reči da kak Dom prestrašno pjeva da me čak probudio :D svojim pjevanjem...

luda sam...kak čitam ovu knjigu o njima, svako malo ih sanjam :)

Link to comment
Share on other sites

Hey ppl hajde da se jednom okupimo svi ovako kolektivno na chatu ko naravno moze :D u dogovoreno vrijeme,ok??? Pozelila sam vas sve :(

Ajd ako se sta skontate javite mi nekako preko maila xsunburnx@hotmail.co.uk oki?;)

KISSES!!!!

 

i ja ti se moram tamo javiti??? :p

vidim tamo stalno sada neke promjene i to, pa ti se malo bojim javiti :D, čekam da se situacija smiri ;)

šalim se naravno..

nego ja sam si isto baš mislila kako bi se mogli malo okupit, ili kada onako ostvarimo npr 100000 pregleda na bordu da se nađemo ili tako nešto :)

ako ništa drugo barem svi na chatu..

Link to comment
Share on other sites

heheheh javi mi se slobodno ja stavim one messages na MSN (ako mislis na to) jer me smaraju pojedinci non-stop ahhahhahhaah a sto se vas tice MUSE-vaca ma daj sta ti je ;)

KISSSSS!!!!

 

ma mila znam ja da se uvijek mogu tebi javiti, moram te malo zezati :D

pusica

Link to comment
Share on other sites

predobri su pokloni:happy:

 

a netko je dobio i original HAARP za Božić:happy::musesign::happy:

 

ne mogu vam ni opisati kako mi je drago što sam se navukla na Muse i što sam otkrila ovaj board:happy:

 

svima sretan Božić i Nova godina, nadam se da ćete se dobro provesti gdje god i s kim god bili;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...