Jump to content

pima

Recommended Posts

meni je pjesma predivna, danima je slušam i jedva čekam ostatak albuma. razmišljam o koncertu :erm: italija bi bila super, a i vikend pa nebi morala tražiti slobodne dane ali nema više karata, ostaje samo hamburg koji je dalekoooo:unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

madness mi nije baš sjeo...:rolleyes:

nije da je pjesma loša nego ne paše mi "đir". zar nisu već trebali biti objavljeni oni previewi po 30ak sekundi svake pjesme?

 

http://www.muselive.com/index.php?m=single&id=6805

kako je lik ubo trenutak kad će lansirati ovako nešto :mad:

samo nemojte odmah kačit po facebooku - pročuje li se zajebavat će me prijatelji :D

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje za eventualne zainteresirane... :rolleyes:

Znam da će neki od vas u Budimpeštu, ali zanima me šta je s Pragom? Zar je moguće da se iz Hrvatske ne može naći 5 ljudi koji bi do Praga, a u opciji je i noćenje s doručkom. Agencija je Art Travel, traže 7 ljudi da bi im bilo isplativo valjda, dvoje nas već ima... Namjeravam i u Budimpeštu, ali rado bih i u Prag bez obzira što financije tek trebam nekako stvorit :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fancy listening to The 2nd Law with Muse? This Wednesday at 19:00 GMT+1 you can (virtually) do just that!

 

The band will be on Twitter from 19:00, at which point we invite you all to press play on the album stream and submit your questions to the band! We'll be listening along at the same time so you can chat to the band about each song in turn, plus ask them any of those burning questions you've always wanted answered! We'll pick out the best ones and post as many answers as we can for the duration of the album!

 

Check back in to muse.mu on Wednesday 26th to visit the microsite that we'll be setting up for this special event or just follow the #AskMuse hashtag on Twitter.

Link to comment
Share on other sites

hola

 

ja nisam razmišljala o pragu jer smo ja i 3 frendice kupile karte za beč...al mogu pitati na fejsu na muse croatia, ili možeš ti nakelit link sa ponudom za prag ili ju staviš tu, pa ju ja stavim na fejs :)

 

aha, ma nema uopće izrađene ponude ili je ja ne mogu nigdje naći. znam samo da su u art travelu rekli da idu ako napune kombi (7 osoba).

 

http://www.tportal.hr/showtime/glazba/217499/Prvoborci-britanskih-gitara-ponovo-nisu-razocarali.html#.UGnS-DOWw-M je li ovo prva domaća recenzija? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
hola

 

ja nisam razmišljala o pragu jer smo ja i 3 frendice kupile karte za beč...

koji sektor jer možda i ja završim u Beču... meni je ponuđen neki 80 koji ne mogu nikako izguglat jer obično naiđem na mapu dvorane na kojoj su podjele od 1 do 8, a nešto mi govori da nije baš atraktivan :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
pa daj onda malo podigni atmosferu!! :p

 

evo dragi naši, kaj se priča jest, da mjuz dolazi u 5 mj. u arenu!?!?!?!??! tako da MOLIMO TE BOŽE!!! :D

da to bude istina :D

 

 

To bi bilo sjajno, svejedno neka bude i jedini koncert u ex-YU. Ja sam planirala Rim 06.07. ali ako bi stvarno došli, pre bih izabrala Zagreb. Samo, jesi li siguran da pričamo o 2013.god? Zezam se, stvarno bi bilo super da momci ponovo dođu...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...