Jump to content

pima

Recommended Posts

To bi bilo sjajno, svejedno neka bude i jedini koncert u ex-YU. Ja sam planirala Rim 06.07. ali ako bi stvarno došli, pre bih izabrala Zagreb. Samo, jesi li siguran da pričamo o 2013.god? Zezam se, stvarno bi bilo super da momci ponovo dođu...:)

 

Sad sam pogledala Tour dates, u stvari, maj im je dosta prazan, možda glasine i imaju osnova...Držimo fige!:)

Link to comment
Share on other sites

^ meni reko jedan momak da je 13.05.2013 rezerviran termin kao za njih, al jos nije ofišl tak da ono...

a i prosle godine me jedna curka priupitala jel ce doc u 5mjesecu ? a nije bas neki fan mjuza tak da ono!

pricekajmo jos mjesec dana pa ce valjda grupno izbacit vise gradova !

FUCK YEAH !

odma u vip !

Link to comment
Share on other sites

ma nek dođu kad god, al sve dok ne bi napunili >60% Arene ne dajem nikakvu šansu za njihov dolazak, a siguran sam da u nas ne mogu skupiti 10.000 ljudi prije 2020.god. čak i da bude vrhunski odrađena promocija, a nemamo ni festival dovoljno jak. Da sam bar u krivu :rolleyes:

"Cuo sam da su odustali jer lupa ima nesto veliko u travnju, svibanj je mark, a i za lipanj su potvrdili nesto." - ovo sam dobio od lika koji uvijek ima neke insajderske infoe kad su koncerti u pitanju

 

Ide li netko na stadionsku turneju? Rim rasprodan, za Torino ima slobodnih za onaj naknadno dodani termin, ali tko će planirati 5 mjeseci unaprijed :)

Link to comment
Share on other sites

ma nek dođu kad god, al sve dok ne bi napunili >60% Arene ne dajem nikakvu šansu za njihov dolazak, a siguran sam da u nas ne mogu skupiti 10.000 ljudi prije 2020.god. čak i da bude vrhunski odrađena promocija, a nemamo ni festival dovoljno jak. Da sam bar u krivu :rolleyes:

"Cuo sam da su odustali jer lupa ima nesto veliko u travnju, svibanj je mark, a i za lipanj su potvrdili nesto." - ovo sam dobio od lika koji uvijek ima neke insajderske infoe kad su koncerti u pitanju

 

Ide li netko na stadionsku turneju? Rim rasprodan, za Torino ima slobodnih za onaj naknadno dodani termin, ali tko će planirati 5 mjeseci unaprijed :)

 

Cekaj, na koji Rim mislis kad kazes da je rasprodan? Ja planiram za 06.07...:eek:

Link to comment
Share on other sites

kaj lupa još radi? ili je pod nekim drugim imenom?

 

bajdvej, koji majndfak su napravili sa novim spotom? :)

a vjerojatno je pod drugim imenom, slabo to pratim. znam samo da mi je taj lik koji mi je to rekao za onaj zagrebački koncert prodao karte jer sam vidjevši da nudi preko jednog foruma, u strahu da će biti rasprodano :D , uzeo od njega. na njima je pisalo gratis tako da je vjerojatno iz organizacije bio jer često vidim da ima neke kvalitetne insajderske infoe.

 

za spot ne kužim koju su posluku porali :)

vidim da je kod fanova razočaranje ogromno

 

Cekaj, na koji Rim mislis kad kazes da je rasprodan? Ja planiram za 06.07...:eek:

pa taj. nisi valjda tek namjeravala uzeti kartu :(

Za svih sedam kategorija stoji: Non disponibile

Da su bar dodali drugi koncert za Rim umjesto za Torino pa da napokon i Rim vidim :)

Ovako se za Torino još mislim pa ću pričekati koji mjesec s odlukom, al poznavajući sebe vjerojatno ću otići.

Link to comment
Share on other sites

pa taj. nisi valjda tek namjeravala uzeti kartu :(

Za svih sedam kategorija stoji: Non disponibile

Da su bar dodali drugi koncert za Rim umjesto za Torino pa da napokon i Rim vidim :)

Ovako se za Torino još mislim pa ću pričekati koji mjesec s odlukom, al poznavajući sebe vjerojatno ću otići.

 

Kontaktiracu rodbinu u Rimu da mi provere na licu mesta da li ima karata (i ako ima, kojih). Ja sam se oslonila na informaciju sa MUSE site gde jos uvek ne pise da je koncert rasprodan. ..Ako dobijem pozitivan feedback iz Rima, postavicu ovde info.

Link to comment
Share on other sites

a vjerojatno je pod drugim imenom, slabo to pratim. znam samo da mi je taj lik koji mi je to rekao za onaj zagrebački koncert prodao karte jer sam vidjevši da nudi preko jednog foruma, u strahu da će biti rasprodano :D , uzeo od njega. na njima je pisalo gratis tako da je vjerojatno iz organizacije bio jer često vidim da ima neke kvalitetne insajderske infoe.

.

 

je, i ja sam našla na forumu i kupila izravno od lupe, s njim sam kontaktirala, ali s obzirom da više nisam mogla pronaći njihovu stranicu, očito ne rade kao lupa promotions više, sad...dal su pod drugim imenom...ne znam...al bilo bi dobro saznati, budem se probala raspitati..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ne bih rekla da je to aprilska šala, jer ne vidim nikakvu foru u tome :D a i postano je večer prije 1.4., al sad :D

 

ma ja, ne vidim ni ja fazon u tome, a i ne bi me cudilo kad bi malo dosli u ovaj dio svijeta, ipak nisu bili ovdje za vrijeme zadnje turneje.... red bi im bio

 

kad bi dolazili u zagreb i beograd ja bi radije u zagreb isla, jer tu imam familije pa imam kod koga da prenocim...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...