Jump to content

pima

Recommended Posts

ipak ništa od ovog vlaka u 0.55h, ne postoji. :(

uff.. za ZG krećem za 2 i po sata, a naravno ništa nisam spremio :D, u budimpešti nikad bio... znam šta je vrijedno obilaska, ali metro, tramvaji, plan grada... :rolleyes: još će bit dobro ako ne izađem u Đekenješu :stunned:

 

@Gromator nisi valjda sama gore? Ako jesi, nama treba vodič pa... :D

Link to comment
Share on other sites

gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad

Link to comment
Share on other sites

došla, fino se naspavala, marko mogo si prije reć pa bi ti majicu kupila. koncert - odličan. samo što sam skoro poginula na kasabianu pa me zaštitar izvlačio iz publike :D al ok, uspjela sam na mjuzu ubost relativno dobro mjesto negdje u šestom redu i publika je bila više manje normalna pa sam mogla urlati i skakati kolko sam htjela.

 

pima, tražila sam te, čak sam imala ogromnu hrvatsku zastavu s kojom sam se motala uokolo i vidla sam u publici da netko ima malu zastavu na kojoj piše croatia muse, al mislim da je to držao neki frajer.

Link to comment
Share on other sites

ja sam bila isto tak, relativno blizu, nisam opće skužila nikog kog bi znala ili da je govorio hrv, na kasabianu sam bila na mirnom teritoriju i sve vidla i tak sam bila sretna kaj stojim tak blizu, s obzirom koliko se tisuća ljudi nalazilo iza mene, ali kad je došao muse, isuse bože, mislila sam da bum poginula, nakon druge pjesme sam morala otići iza, onda sam zaključila da tamo vidim bolje nego napred, pa sam tam i ostala, na samom kraju sam otišla skroz iza jer je i tu postalo divlje, al iza se vidlo jebački, ovi skrinovi su bili super, makar mi se po glavi motalo stalno da koji vrag gledam u skrin ko da gledam dvd kad imam dečke tu na pozornici, al je bila takva ludnica i seljakanje da se nisam mogla potpuno posvetiti museu, tak da dobro da mi ovo nije bio prvi koncert, jer sam imala filing da su svirali 5 pjesmi, naravno da je koncert bio stardardno odličan, ali me počela mučit ova riječ standardno, zaključila sam da više volim dvorane, iako se na otvorenom fakat dobro vidi sa skoro svake pozicije, jest da ne vidiš kakvu facu radi, ali vidiš ga di leti po pozornici, kris mi je bio kul, pušio je lulu, a dom...điz...bio je u jednom od svojih weirdooo kreacija, mislim da je bio ejlijen, pošto je bio u srebrnom..neam pojma :)

nakon koncerta smo nastavili sa partijanjem po cijelom otoku do 5 ujutro, politika je bila da kad dođemo negdje, glasamo dal je muzika dobra, čim dođe glupa pjesma, ide se dalje :D

u 8 ujutro smo otišli u burger king na najveći meni :D ja sam tamo zaspala, nakon toga smo našli park i spavali među djecom koja su se igrala oko nas, i njihovih roditelja naravno, al morali smo barem sat vremena jer smo se rušili :D

sve u svemu sziget je divno iskustvo, i već si guštam sljedeću godinu, al onda barem tri dana, fakat možeš vidjet svašta, neš i naučit, a i klopa im nije opće loša :)

Link to comment
Share on other sites

gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad gamad

 

Evo već snimaju film o njima dvema:

http://www.youtube.com/watch?v=33TT0ieoaaQ

Link to comment
Share on other sites

bila mi prija -cura u londonu i ubola par vrh stvari 3postera velika na resistance cover,oni sa svim coverima albua i singla i njih trojicu na zidu sa domom u sredini sa onoga shoota sa blackholesa,capala mi i majicu na resisatnce i fakink knjigu onu inside tje muscle museum knjiga je fenomenalna ,dira se toliko drugih stavri osim njih i da se naucit pun kurac o mjuzi 90-ih opcenito

Link to comment
Share on other sites

bila mi prija -cura u londonu i ubola par vrh stvari 3postera velika na resistance cover,oni sa svim coverima albua i singla i njih trojicu na zidu sa domom u sredini sa onoga shoota sa blackholesa,capala mi i majicu na resisatnce i fakink knjigu onu inside tje muscle museum knjiga je fenomenalna ,dira se toliko drugih stavri osim njih i da se naucit pun kurac o mjuzi 90-ih opcenito

 

e, kak se točno zove knjiga? znam di ju mogu vjerojatno posudit u zg :D

Link to comment
Share on other sites

i super mi je ovaj naziv Inside the muscle museum, ne znam dal znate, valjda ste skužili ili već pročitali u tim knjigama kaj znači, sve ionak piše na ovom boardu, samo kaj ste svi recimo relativno novi, i pretpostavljam da niko nije čital cijeli board :)

fale mi te neke "nove" stvari o museu, sve mi je, imam osjećaj, postalo standardno, a to mi se ne sviđa, zadnja zanimljivost je bila kod izdavanja albuma, ono kaj su se ključevi tražili.....možda bi i ja trebala opet čitati knjige, možda se iznenadim nad nekim informacijama koje sam zaboravila :)

Link to comment
Share on other sites

damn you!!!!!!!

sad sam počela knjigu čitati, a moram učiti...

i to od kraja knjige sam počela, i tak je osjećajno sve, i tu mi se oči pune suzama :D :D i osjećam se ko kreten, al dobro :)

sad bum morala čitati, grrrr

Link to comment
Share on other sites

i super mi je ovaj naziv Inside the muscle museum, ne znam dal znate, valjda ste skužili ili već pročitali u tim knjigama kaj znači, sve ionak piše na ovom boardu, samo kaj ste svi recimo relativno novi, i pretpostavljam da niko nije čital cijeli board :)

fale mi te neke "nove" stvari o museu, sve mi je, imam osjećaj, postalo standardno, a to mi se ne sviđa, zadnja zanimljivost je bila kod izdavanja albuma, ono kaj su se ključevi tražili.....možda bi i ja trebala opet čitati knjige, možda se iznenadim nad nekim informacijama koje sam zaboravila :)

 

hehehehe je je semica za ime

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bil na watersima termalnim u tuheljskim,

al imam dojam da ne misliš na takav waters!? :D

 

hahahahah :D

dobar dojam imas ,dakle Roger Waters (ex-Pink Floyd) dolazi u zg i bit ce koncert sredinom travnja...sluzbena najava ce kroz koji dan ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...