Jump to content

Romanian Musers Thread


Stela Lilith

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dar, ce anume e de nu poti trece?

Si bafta cu bacul!

 

Mersi.Sa fie!

Faptul ca OK Computer[Radiohead] nu e pe locul 1 si ca Without You I'm Nothing[Placebo] e in loc[desi e unul dintre albumele mele favorite.Chiar favoritul meu de la trupa respectiva].Cred ca 75-90 la suta redactia de la NME s-a enervat cand a vazut rezultatul polului.

Cam asta e.Nu e faptul ca nu pot trece,ci ma amuza.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Wow, nu am mai scris pe thread-ul asta de aproape un an...:$

Ce mai faceti? Vesti?:D

 

Vesti legate de ce?

Daca e vorba de Muse,se poate vota aici la NME Awards pentru ei:www.nme.com/awardsvote.Mi se pare ironic ca sunt nominalizati si la Best British Band ,dar si la Worst Band.

 

Daca e vorba de thread-ul asta?Suntem putini pe-aici:eu si myusername.

Cred ca lumea ori s-a reprofilat pe alte trupe,ori asteapta un nou album.

*Intre timp,eu invat si cand am timp liber ascult Placebo.Cred ca nu trebuia s-o spun*

Link to comment
Share on other sites

O da, NME Awards, faza cu Worst si Best m-a enervat la inceput, apoi m-a amuzat. Ar fi culmea sa le castige pe amandoua:LOL:

Voi cum va descurcati cu troienele de afara? Ninge incotinuu

 

Ma intreb ce reactie va avea redactia NME dupa premii daca nu castiga vre-un favorit de-al lor.In fond,nu le plac surprizele.:LOL:

In Constanta e zapada ,da nu extrem de multa.Adica e mai putina decat in Bucuresti,din cate stiu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
NOUL ALBUM MUSE se numeste The 2nd Law, si apare in septembrie:D:D!!!!

avem si un mic trailer, mie personal incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult

 

Nu suna rau.

...si,fiindca tot e 9 iunie....La multi ani,Matt!:matt:

Link to comment
Share on other sites

NOUL ALBUM MUSE se numeste The 2nd Law, si apare in septembrie:D:D!!!!

avem si un mic trailer, mie personal incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult

 

eu cam am emotii cu albumul asta in special din cauza ultimei parti a trailerului:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Nu suna rau.

...si,fiindca tot e 9 iunie....La multi ani,Matt!:matt:

 

yep, la multi ani!:D

Emotii Yellow? Mie chiar imi place si de abia astept sa vad ce genuri au mai imbinat. Muse intotdeauna au evoluat pe tema genului muzical si asta ii face speciali;). E de admirat faptul ca abordeaza diverse tipuri de muzica, iar fiecare album a fost diferit fata de predecesor. Acum, sigur, nu poti da verdicte doar dintr-un trailer micut, ramane de vazut cum va fi. Eu personal nu cred ca voi fi dezamagita :p

Si da, ar fi f frumos sa cante pe National Arena. Dar ca sa faca asta trebuie sa ii chemam noi, adica sa facem cumva sa afle si sponsorii nostri de concerte ca ii vrem pe Muse.

Link to comment
Share on other sites

yep, la multi ani!:D

Emotii Yellow? Mie chiar imi place si de abia astept sa vad ce genuri au mai imbinat. Muse intotdeauna au evoluat pe tema genului muzical si asta ii face speciali;). E de admirat faptul ca abordeaza diverse tipuri de muzica, iar fiecare album a fost diferit fata de predecesor. Acum, sigur, nu poti da verdicte doar dintr-un trailer micut, ramane de vazut cum va fi. Eu personal nu cred ca voi fi dezamagita :p

Si da, ar fi f frumos sa cante pe National Arena. Dar ca sa faca asta trebuie sa ii chemam noi, adica sa facem cumva sa afle si sponsorii nostri de concerte ca ii vrem pe Muse.

Ouch, da cum suna National Arena:facepalm: *nu vreau sa jignesc pe nimeni*.Eu prefer sa-i spun Arena Nationala.

E cam devreme sa-mi dau cu parerea dupa doar un trailer.In plus ,am alte chestii pe cap la momentu asta.

Daca ar veni ,totusi,anu asta,as goli pusculita pentru a doua oara.:LOL:

Link to comment
Share on other sites

:LOL: Nicio problema C, nici mie nu-mi place National Arena- nu e romanesc..

 

Nu este,da multi il folosesc .Si se intampla ca,atunci cand aud termenul de multe ori,sa intreb "Voi nu va invatati minte?":LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...