Jump to content

Romanian Musers Thread


Stela Lilith

Recommended Posts

20.05.11: SKK Arena, St. Peterbsurg, Russia

22.05.11: Olympiski Arena, Moscow, Russia

24.05.11: Sport Palace, Kiev, Ukraine

Asta e ce e nou, new tour dates. SI noi??? SUntem langa Ucraina nu se poate!!!!!

 

Poate o sa vina si la noi si poate n-o sa-i ratez.:stunned:

Eu inca sper.:LOL:

 

 

Ok, va amintesc ca duminica la 20:00 e Later..with Jools Holland pe TVR Cultural. din cate stiu eu, vin Muse, Gossip, Florence Welch si un baterist de jazz :D Siiii, http://www.nme.com/ratemy/205334/greatest-frontmen-and-women/item/205484 Matt e pe 2 :D

 

Wow..si eu care credeam ca e la 7 seara.:LOL:

Estimez ca e de acu un an sau doi.:)

 

Cat despre pollu de la NME cu frontmen si frontwomen....Nu se poate.O sa trebuiasca sa votez la dublu.:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Uprising, UD si USoE au cantat la Jools Holland. Mie mi-au placut si Gossip

 

Si mie.

Mi-au placut si Florence+The Machine.

Per total a fost ok.

 

pe mine m-au traumatizat sprancenele inexitente dar date cu marcarul ale tipei de la gossip:stunned:

Mie nu mi-a placut rochia ei.

 

l.e.:Si Matt e pe locul 1 aici:http://www.nme.com/ratemy/205334/greatest-frontmen-and-women

 

:LOL: Nici macar nu-l votez .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da, da, cand au dat starlight si am realizat ca este cu adevarat starlight, am sarit de pe canapaea si aveam o fata gen :D. I-am speriat si pe ai mei:LOL:

 

Am prins si eu momentul.:LOL:

Da am inceput sa cant in loc sa sar de pe scaun.:D

 

l.e.:http://muse.mu/news/article/749/muse-to-headline-reading-and-leeds-festival/

Link to comment
Share on other sites

Daaaaa, Reading si Leeds, si au zis ca vor canta melodii de pe OOS, asta pentru ca pe 17 iulie e aniversarea de 10 ani:D desi concertele sunt in august, dar e un cadou genial, eu sper sa cante hyper music

 

Ar fi tare daca ar canta tot albumul.Daca nu,m-as multumi si cu cateva piese pe ici pe colo. :D

Astept sa vad ce o sa fie la Reading si Leeds,de vreme ce mai tot forumul s-a entuziasmat.

Link to comment
Share on other sites

vesti GENIAL de BUNE, Matt pe twitterul lui a zis asta:

So we'll probably play Origin in it's entirety (as well other songs) at Reading/Leeds as it will be 10 years since it came out.

deeeeci, hyper music, space dementia si tot albumul in toata splendoarea sa LIVE

Link to comment
Share on other sites

vesti GENIAL de BUNE, Matt pe twitterul lui a zis asta:

So we'll probably play Origin in it's entirety (as well other songs) at Reading/Leeds as it will be 10 years since it came out.

deeeeci, hyper music, space dementia si tot albumul in toata splendoarea sa LIVE

 

Cu alte cuvinte....e pe bune.

 

Cat despre Matt si Twitter-ul lui....Na,acu mai am un motiv in plus (pe langa cele 3) sa scriu mai des pe Twitter.*chit ca pana nu demult habar n-aveam cum se foloseste*

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-mi absenta de pe aici :D si scuzati ca o sa schimb subiectul Leeds/Reading. I have news: Matt a spus ca probabil o sa vina DOAR la Leeds si Reading in Europa VARA ASTA. Deci avem sanse sa vina toamna. Asta daca ne tinem de capul lor :LOL: Mi-am facut si eu Twitter, tocmai din aceasta cauza :D So follow me : PwoperUprising.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Scuzati-mi absenta de pe aici :D si scuzati ca o sa schimb subiectul Leeds/Reading. I have news: Matt a spus ca probabil o sa vina DOAR la Leeds si Reading in Europa VARA ASTA. Deci avem sanse sa vina toamna. Asta daca ne tinem de capul lor :LOL: Mi-am facut si eu Twitter, tocmai din aceasta cauza :D So follow me : PwoperUprising.

 

Deci.. daca asta e motivul pentru care ti-ai facut cont pe twitter, sincer pe degeaba ce ti-ai facut twitter :( Eu si cu inca o prietena pe twitter ne tot chinuim sa scoatem de la ei daca vin in Romana de fooooooaaaaarte mult timp si nu ne iese nimic :( Adica nu am primit niciodata vreun reply de la Matt sau Chris sau de la Dom care a pus monopol pe contul lor oficial :LOL:

 

Asa...in curand nu o sa mai avem nici messageboardul din pacate :( Asa ca semnati si sa speram ca ne va baga si pe noi cineva in seama http://www.ipetitions.com/petition/savemusefansites/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...