Jump to content

Veljean

Recommended Posts

φανταζομαι για να το ειπε θα υπηρξαν συζητησεις.. αλλα νταξ, τι να το κανουμε..

οσο για το "wanted", ειναι σαν το δικο μας "i wanted to see Muse".. :p

αντε παλι 1,5 χρονο υπομονη για εξωτερικο...

Link to comment
Share on other sites

i just ordered my Reading tickets !!!

αισθάνομαι απίστευτο ενθουσιασμό....... :D:D:D:D

 

1oν. να φας εναν κουβα :p:p:p

2ον. ποσο παει το μαλλι? αυτα που βρηκα βγαινουν γυρω στις 90 λιρες μονο για την μια μερα..

Link to comment
Share on other sites

i just ordered my Reading tickets !!!

αισθάνομαι απίστευτο ενθουσιασμό....... :D:D:D:D

 

εγω τις επομενες μερες θα κλεισω για Λονδινο.... μαλλον τελη αυγουστου αλλα δεν ξερω ακομα ποτε γιατι η φιλη μ π θα ερθει δε θελει να χασει εξεταστικη :( Aν καταφερω κ ειμαι στις ημερομηνιες αυτες θα προσπαθησω να την ψησω για reading :happy:

Link to comment
Share on other sites

1oν. να φας εναν κουβα :p:p:p

2ον. ποσο παει το μαλλι? αυτα που βρηκα βγαινουν γυρω στις 90 λιρες μονο για την μια μερα..

 

τόσο τα πήρα κι εγώ από το site της SEE Tickets.

....

όσο για το πρώτο , σας είπα.... όποιος θέλει έρχεται :p

Link to comment
Share on other sites

:p

φταει που την επομενη μερα θα ξεκιναει η τελευταια μου εξεταστικη.. αλλιως εκει θα ημουν.

να ρωτησω και κατι αλλο. εχει παραγγειλει κανενας απο το shop χωρις πιστωτικη? και αν ναι, με τι προτιμισατε?

Link to comment
Share on other sites

ROCKWAVE FESTIVAL OFFICIAL Den tha erthoune oute oi SOAD oute oi MUSE paidia.

 

 

:'( :'( :'( :'( οχι οτι δεν το ειχα καταλαβει αλλα παντα ποναει οταν το επιβεβαιωνουν. Ποιες αλλες εταιριες μενουν? Η didi κ η detox ηδη εχουν πει οχι. Η 11 concerts δεν το κοβω. Καμια αλλη π φερνει ονοματα? *desperate*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
geia paidia!

epitelus vrika ellines!:D

kserete an telika apofasisan na erthun oi muse stin ellada?an nai,athina?

plz opoios kserei na apantisei!:):)

 

δυστυχως δεν ξερουμε.... Δεν πειραζει, καλο κ το 2012 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

αυτο που οι muse ειπαν οτι δεν θα κανουν αλλες συναυλιες περα απο αυτες που ειχαν ηδη ανακοινωθει πριν καποιες βδομαδες κ τωρα προστεθηκαν και στο kanrocksas festival και στο lollapaloosa με τρελαινει...υποτιθεται οτι δεν μπορουσαν να κανουν κ αλλες συναυλιες και για αυτο δεν ερχονται κ Ελλαδα.. :shifty::shifty::shifty:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που οι muse ειπαν οτι δεν θα κανουν αλλες συναυλιες περα απο αυτες που ειχαν ηδη ανακοινωθει πριν καποιες βδομαδες κ τωρα προστεθηκαν και στο kanrocksas festival και στο lollapaloosa με τρελαινει...υποτιθεται οτι δεν μπορουσαν να κανουν κ αλλες συναυλιες και για αυτο δεν ερχονται κ Ελλαδα.. :shifty::shifty::shifty:

 

διακρισεις...Για την αμερικη χαλι να τους πατησει...:noey:

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτη η Kate, οτι θελει τον κανει τον Ματτ! επειδη θελει να γεννησει αυτη στην Αμερικη πρεπει να τους στερηθουμε εμεις..τσ τσ τσ :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά θα πάρουμε ότι παίρνουμε κάθε χρόνο από αυτό το συγκρότημα. Μέχρι και στο Τσέρνομπιλ θα παίξουν, έλεος δηλαδή! :fear:

 

Όπως πάντα, μας γράφουν :noey::indiff:

Link to comment
Share on other sites

:LOL::LOL::LOL:

 

ποσες φορες εχει παιξει αυτο με τις 4 Οκτωβρη...

Αν μας δωσει ο David Tennant το TARDIS κατι γινεται :p

 

Aν μας φερει την Taridis δε θα παμε 4/10, θα παμε Glasto κ Wembley :p

Link to comment
Share on other sites

Προς στιγμήν νόμισα πως ήταν αλήθεια.... Μετά θυμήθηκα πως 4 Οκτ. είχαν παίξει το 07. :facepalm: Λοιπόν εάν κερδίσω το λόττο κερνάω εισιτήρια για το Reading! :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Προς στιγμήν νόμισα πως ήταν αλήθεια.... Μετά θυμήθηκα πως 4 Οκτ. είχαν παίξει το 07. :facepalm: Λοιπόν εάν κερδίσω το λόττο κερνάω εισιτήρια για το Reading! :awesome:

Ναι :awesome: Σε πολλα site τους αρεσει να ξαναανεβαζουν το αρθρο για τις 4-10... Ετσι για να θυμαμαι τι εχασα κ να χτυπαω το κεφαλι μου, bless them :happy:

 

:p (επειδη με ταπωσες)

βεβαια σε αυτο το Wembley εγω ζηλεψει πολλες συναυλιες.. Foo Fighters, Oasis κτλ..

 

:supersad: Το Wembley εχει ιστορικες συναυλιες :supersad: :'(

Σε 2 βδομαδες οι Muse πανε Ουκρανια/Ρωσια btw...:fear:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...