Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Ase.Egw to paleyw edw kai kati mhnes alla den ta katafernw.An akousoun panw apo 2-3 tragoudia toys arxizoun ta gnwsta oti ola ta tragoudia toys akougontai to idio ktl.Toulaxiston akousa thn mana mou na leei oti o Matt exei poly wraia fwnhKati einai ki ayto!

Elpizw na ta katafereis

 

Φαν δεν προκειται να γινουν, αλλα τουλαχιστον να μην μου λεει "πονεσε το κεφαλι μου" καθε φορα που το βαζω λιιιιγο πιο δυνατα και με ακουει ολη η οικοδομη!! :p xD

Link to comment
Share on other sites

:pSan na blepw ton eauto mou:chuckle:

 

Eγω προτεινω να μην τους τρελαινετε με muse αν βλεπετε οτι δεν τους αρεσουν! Γιατι μετα θα αρχισουν τα 'παλι με αυτους ασχολεισαι, ολη σου η ζωη ειναι αυτοι?' κ αλλα τετοια ωραια. :chuckle:

 

Εdit : πολυ μ αρεσει που ξαναζωντανεψε το thread :happy:

Link to comment
Share on other sites

Tnx! Εγω ειμαι στη φαση που προσπαθω να κανω τους γονεος μου φαν!! Πριν απο λιγο εδειχνα στη μανα μου ενα κομματι απο το butterflies and hurricanes απο το wembley για να δει οτι δεν ειναι ενα απλο ροκ συγκροτημα με δυνατη μουσικη, αλλα εχουν μεγαλη γκαμα κλπ... Ελεγα πχ οτι ο Matt εχει φωνη, παιζει πιανο, γραφει τα τραγουδια μονος του κ ειναι καλος συνθετης και αλλα τετοια!! :p Και πρεπει να της αρεσε λιγο γιατι καθισε αρκετη ωρα και εβλεπε...!!! :D

Εγώ τους έβαλα πρώτα το Stockholm Syndrome και δεν τους άρεσε καθόλου! Δεν είπαν τίποτα αλλά το κατάλαβα από τον τρόπο που με κοιτούσαν! Και μετά έβαλα το Falling away with you και η μαμά μου είπε ότι της αρέσει!:D Αλλά πέρα από αυτά δεν τους έβαλα κάτι άλλο γιατί ξέρω ότι δεν θα τους αρέσει!

 

Exoume idi ksekinisei mathimata. :p

:chuckle::thumbsup:

 

Eγω προτεινω να μην τους τρελαινετε με muse αν βλεπετε οτι δεν τους αρεσουν! Γιατι μετα θα αρχισουν τα 'παλι με αυτους ασχολεισαι, ολη σου η ζωη ειναι αυτοι?' κ αλλα τετοια ωραια. :chuckle:

 

Εdit : πολυ μ αρεσει που ξαναζωντανεψε το thread :happy:

 

Εγώ δεν τους τρελαίνω αλλά και πάλι τα λένε αυτά!:erm:

Κι εγώ χαίρομαι! Να μη το γρουσουζέψουμε!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Exoume idi ksekinisei mathimata. :p

Synexise etsi:chuckle:

Eγω προτεινω να μην τους τρελαινετε με muse αν βλεπετε οτι δεν τους αρεσουν! Γιατι μετα θα αρχισουν τα 'παλι με αυτους ασχολεισαι, ολη σου η ζωη ειναι αυτοι?' κ αλλα τετοια ωραια. :chuckle:

 

Εdit : πολυ μ αρεσει που ξαναζωντανεψε το thread :happy:

Egw to ekana hdh nomizw:erm:Alla otan me lene"olh h zwh s aytoi einai" apla lew nai kai aytoi kounane to kefali:chuckle:Tous exw frikarei ligo...

Kai egw xairomai:D

Εγώ τους έβαλα πρώτα το Stockholm Syndrome και δεν τους άρεσε καθόλου! Δεν είπαν τίποτα αλλά το κατάλαβα από τον τρόπο που με κοιτούσαν! Και μετά έβαλα το Falling away with you και η μαμά μου είπε ότι της αρέσει!:D Αλλά πέρα από αυτά δεν τους έβαλα κάτι άλλο γιατί ξέρω ότι δεν θα τους αρέσει!

 

 

:chuckle::thumbsup:

 

 

 

Εγώ δεν τους τρελαίνω αλλά και πάλι τα λένε αυτά!:erm:

Κι εγώ χαίρομαι! Να μη το γρουσουζέψουμε!:shifty:

 

Nai dikio exeis:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Egw to ekana hdh nomizw:erm:Alla otan me lene"olh h zwh s aytoi einai" apla lew nai kai aytoi kounane to kefali:chuckle:Tous exw frikarei ligo...

Kai egw xairomai:D

 

Η μαμά μου φρίκαρε μόνο όταν είδε τον Matt! Της έλεγα όλη την ώρα πόσο πολύ μου αρέσει και ότι είναι κούκλος και περίμενε κάποιον καλύτερο!:chuckle:

Εμένα μου αρέσει πάντως!:phu:

Link to comment
Share on other sites

mia xara eimai ki egw teleiwsa me to sxoleio kai doulevw :( den exw xrono gia tipota

Τουλάχιστον τελείωσες! Εγώ φέτος δίνω και έχω αρχίσει να πήζω...!!!:(

 

Toulaxizton teleiwses to sxoleio!:rolleyes:

 

Fetos einai ola xalia!DEn ftanei pou den exoume biblia alla ma exoun kai san stratiwtakia!:mad: Tous erxontai h katalhpseisssss!;)

Στην πόλη μου από την δεύτερη μέρα όλα τα λύκεια έκαναν καταλήψεις!!! Έκαναν και πορεία για τα βιβλία αλλά δυστυχώς δεν πήγα!

 

γεια χαρα!!!πρωτο μου post.....ανυπομονω να γνωρισω αλλους τρελλαμενους με τους muse :)

 

Καλως ήρθες!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ξερει κανεις που μπορω να βρω album τους σε μαγαζι στη Θεσ/νικη; Και αν ειναι δυνατο κοντα στον Ευοσμο. Αυτα που με ενδιαφερουν κυριως ειναι το HAARP DVD και το Resistance

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ξερει κανεις που μπορω να βρω album τους σε μαγαζι στη Θεσ/νικη; Και αν ειναι δυνατο κοντα στον Ευοσμο. Αυτα που με ενδιαφερουν κυριως ειναι το HAARP DVD και το Resistance

 

Καλησπερα! Για Ευοσμο δεν ξερω αλλα καθε φορα που παω στα Public στην Τσιμισκη εχει το TR και ενα απο τα προηγουμενα τους. Haarp δε θυμαμαι να ειδα αλλα αν ρωτησεις ισως στο βρουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Για Ευοσμο δεν ξερω αλλα καθε φορα που παω στα public στην Τσιμισκη εχει το tr και ενα απο τα προηγουμενα τους. Haarp δε θυμαμαι να ειδα αλλα αν ρωτησεις ισως στο βρουν ;)

 

Οκ ευχαριστω!! Οποτε μπορεσω θα περασω να ριξω μια ματια :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...