Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Μαλλον, γιατι σε όλους τους αλλους δουλεύει :wtf: Εννοω PDT κτλ

 

 

Δεν εφτιαξε το firefox μου όμως :(

 

 

 

Οι βιολογοι ειμαστε cool ατομα :phu:

sumfwnw oi pio cool ka8hghtes pou eixa mexri twra htan viologoi

 

Το χειροτερο με τις μεγαλες αναμενομενες συναυλιες ειναι οτι η Doris πηγαινει στον αλλον κοσμο κ ξαναρχεται :mad:

Δεν αρκει το sexy plane για μια τετοια συναυλια :( Ευτυχως ειναι κ οι #musers στο twitter :rolleyes:

Παντως οτι κ να γινει, ελπιζω να αξιζει να σπαταλησω το βραδυ μου μπροστα στο twitter για αυτη τη συναυλια... :D

egw sto musechester thn paraskeuh den bhka ka8olou sto board.mu milousa gi auto me tous #musers kai htan teleia

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον, γιατι σε όλους τους αλλους δουλεύει :wtf: Εννοω PDT κτλ

 

 

Δεν εφτιαξε το firefox μου όμως :(

 

 

 

Οι βιολογοι ειμαστε cool ατομα :phu:

 

Tελεια!!! θα δοκιμασω με αυτο απο δω κ περα :dance:

 

Θα φτιαξει..Ισως θελει μια γερη ξεκουραση κ θα ειναι οκ μετα

 

Κ ναι, αυτο μπορω να το επιβεβαιωσω...Οι Βιολογοι ειστε τα ποιο cool ατομα π υπαρχουν.Αν κρινω απο τον δικο μου στο σχολειο π μας χαιρετουσε καθε φορα : Γεια σας αγαπες μου/μωρα μου/παλιοφυτα μου κ αλλα κ στα διαγωνισματα μας φωτοτυπουσε κομιξ για να μη βαριομαστε οσο γραφουμε, ειστε κ λιγο τρελοι :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

sumfwnw oi pio cool ka8hghtes pou eixa mexri twra htan viologoi

 

 

egw sto musechester thn paraskeuh den bhka ka8olou sto board.mu milousa gi auto me tous #musers kai htan teleia

 

Nαι ωραια ειναι, αλλα γινεται χαμος κ εκει! Βεβαια μπορει να κανουμε το #musers η #wembley ΤΤ οποτε ειναι WIN :D

Link to comment
Share on other sites

Nαι ωραια ειναι, αλλα γινεται χαμος κ εκει! Βεβαια μπορει να κανουμε το #musers η #wembley ΤΤ οποτε ειναι WIN :D

 

nai gi auto ki egw milousa tautoxrona kai me mia allh muser etsi wste na doume ti ginete

to wembley sigoura 8a to kanoume TT

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν σχεδιαζαμε το ταξιδι καιρο. Εκλεισα τα εισιτηρια της συναυλιας τον Ιουλιο (απο resellers), αγορασα τα αεροπορικα τον Σεπτεμβρη (?), εκλεισα ξενοδοχειο την ιδια μερα, αλλα πρακτικα αλλαξαμε ξενοδοχειο στη Βαρκελωνη.

 

Καθισαμε μια ολοκληρη βδομαδα του Νοεμβρη, δουλευαμε αλλες δυο για να τα ξεχρεωσουμε! :p :p :awesome:

 

Ηταν ψιλοεπεισοδιακο γιατι ηταν και η μονη συναυλια του tour που εγινε reschedule για μια προπονηση .... :rolleyes: ..... τενις or something.

 

Τι λετε για το live, δεν καταλαβα. Θα γινει καπου ζωντανα stream ή μεταδοση?

Link to comment
Share on other sites

sumfwnw oi pio cool ka8hghtes pou eixa mexri twra htan viologoi

 

Κ ναι, αυτο μπορω να το επιβεβαιωσω...Οι Βιολογοι ειστε τα ποιο cool ατομα π υπαρχουν.Αν κρινω απο τον δικο μου στο σχολειο π μας χαιρετουσε καθε φορα : Γεια σας αγαπες μου/μωρα μου/παλιοφυτα μου κ αλλα κ στα διαγωνισματα μας φωτοτυπουσε κομιξ για να μη βαριομαστε οσο γραφουμε, ειστε κ λιγο τρελοι :chuckle:

 

:cool:

 

Κάντε όλοι από μια προσευχή για Citizen...

 

Σιγα μη προσυχηθούμε κιολας :phu:

 

Joking, have fun :awesome::chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν σχεδιαζαμε το ταξιδι καιρο. Εκλεισα τα εισιτηρια της συναυλιας τον Ιουλιο (απο resellers), αγορασα τα αεροπορικα τον Σεπτεμβρη (?), εκλεισα ξενοδοχειο την ιδια μερα, αλλα πρακτικα αλλαξαμε ξενοδοχειο στη Βαρκελωνη.

 

Καθισαμε μια ολοκληρη βδομαδα του Νοεμβρη, δουλευαμε αλλες δυο για να τα ξεχρεωσουμε! :p :p :awesome:

 

Ηταν ψιλοεπεισοδιακο γιατι ηταν και η μονη συναυλια του tour που εγινε reschedule για μια προπονηση .... :rolleyes: ..... τενις or something.

 

Τι λετε για το live, δεν καταλαβα. Θα γινει καπου ζωντανα stream ή μεταδοση?

 

Χμμμ δεν ακουγεται πολυ δυσκολο δλδ..Ειχες χρονο να το οργανωσεις! Καλα ειδα κατι ξενοδοχειαρες στο Μπαρι Γκοτικ πως το λενε ασε....:rolleyes: Γενικα ηταν πολυ ευκολη πολη.Κ να ακυρωνοταν η συναυλια δε θα με ενοιαζε, θα περνουσα υπεροχα παλι (Barca = LOVE)

 

Stream δεν νμζ να υπαρχει...Αλλα στο twitter σε μια λιστα, το sexyplane κανουν tweets τη σετλιστ κ αλλα τετοια οσοι musers ειναι στη συναυλια :) Κ εμεις μαθαινουμε αμεσως ποια τραγουδια παιζουν.

Link to comment
Share on other sites

...κι ό,τι τα κοίταζα για να δω πώς θα φτάσω στο γήπεδο απ' το μετρό :awesome:

 

Να περασεις τελεια!!!!!!! Ευχομαι το Σαββατο να ειναι καλυτερο απο την Παρασκευη... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

"They'll hiiide eeverywheeere! Noooone knows who's in coontrol!"

 

:'(

 

piano solo

 

:'( :'( :'( :'( Λετε να το παιξουν σμρ? Αν το παιξουν μονο για αυτες τις συναυλιες θα ειναι μεγαλη αδικια...Το θελω στις σετλιστς!

Link to comment
Share on other sites

piano solo

 

:'( :'( :'( :'( Λετε να το παιξουν σμρ? Αν το παιξουν μονο για αυτες τις συναυλιες θα ειναι μεγαλη αδικια...Το θελω στις σετλιστς!

 

Μπορεί :supersad:

 

You know Muse, I don't expect anything :indiff:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...