Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Eυχαριστουμε που επικοινωνησες μαζι τους :kiss:

 

Τιποτα! Εγω χαρηκα που θα μας ξαναβαλουν μέσα και ας μην εχω σκοπο να αγορασω τίποτα :awesome:

 

Edit: Μας εβαλαν ήδη!!!

Edited by Tasha_
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα! Εγω χαρηκα που θα μας ξαναβαλουν μέσα και ας μην εχω σκοπο να αγορασω τίποτα :awesome:

 

Προς το παρον, μπορει καποια στιγμη να παρεις καρτα κ να αγορασεις κατι ;)

Χιχι τωρα περιμενω την στιγμη π θα μας ξαναβαλουν να παρω την εκδικηση μ απο τη sis μου :LOL::awesome:

 

Εdit κ εγω : Aρχιζω την μουρμουρα ----> σιγουρη νικη! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον, μπορει καποια στιγμη να παρεις καρτα κ να αγορασεις κατι ;)

Χιχι τωρα περιμενω την στιγμη π θα μας ξαναβαλουν να παρω την εκδικηση μ απο τη sis μου :LOL::awesome:

 

Εdit κ εγω : Aρχιζω την μουρμουρα ----> σιγουρη νικη! :happy:

 

Αντε βαλε τα δυνατά σου :D

 

Ναι ίσως καποια στιγμή! :happy:

Link to comment
Share on other sites

:happy:

Λοιπον εχω μερικες ερωτησεις.

Επειδη δεν ξερω που να τα στειλω, Θεσ/κη ή Αθηνα, μπορει να μ πει καποιος τι γινεται αν φερουν το πακετο κ δεν ειμαι στο σπιτι?

Επισης πως ειναι η συσκευασια? (διακριτικη η γραφει ενα σωρο Muse πανω :$ )

Link to comment
Share on other sites

:happy:

Λοιπον εχω μερικες ερωτησεις.

Επειδη δεν ξερω που να τα στειλω, Θεσ/κη ή Αθηνα, μπορει να μ πει καποιος τι γινεται αν φερουν το πακετο κ δεν ειμαι στο σπιτι?

Επισης πως ειναι η συσκευασια? (διακριτικη η γραφει ενα σωρο Muse πανω :$ )

 

loipon ki egw eixa ton idio fovo alla epeidi zoume se mikrh polh den htan kai toso duskolo na mas vroun kai na mas to dwsoun, twra gia th 8essalonikh kai thn A8hna den 3erw alla fadazomai pws apla 8a to afhsoun ekei pou afhnoun kai ta upoloipa grammata-demata

o fakelos mesa ston opoio htan ta pragmata htan megalos kai emoiaze me autous pou xrhsimopoioume gia na steiloume pragmata me monh diafora to onoma ths etairias pou anagrafotan sto pisw meros(royal mail).Mesa eixe ektos apo ta pragmata kai ena xarti pou sou elege ti boreis na kaneis an 8es na ta epistreyeis (to exw krathmeno gt eixe treis fores to logo twn muse :$)

elpizw na se voh8hsa Kales agores :D

Link to comment
Share on other sites

loipon ki egw eixa ton idio fovo alla epeidi zoume se mikrh polh den htan kai toso duskolo na mas vroun kai na mas to dwsoun, twra gia th 8essalonikh kai thn A8hna den 3erw alla fadazomai pws apla 8a to afhsoun ekei pou afhnoun kai ta upoloipa grammata-demata

o fakelos mesa ston opoio htan ta pragmata htan megalos kai emoiaze me autous pou xrhsimopoioume gia na steiloume pragmata me monh diafora to onoma ths etairias pou anagrafotan sto pisw meros(royal mail).Mesa eixe ektos apo ta pragmata kai ena xarti pou sou elege ti boreis na kaneis an 8es na ta epistreyeis (to exw krathmeno gt eixe treis fores to logo twn muse :$)

elpizw na se voh8hsa Kales agores :D

 

Eπειδη θα μενω σε πολυκατοικια κ θα λειπω λογικα ολη μερα στο πανεπιστημιο φοβαμαι μηπως μου το κλεψει κανεις :'(

Οποτε μπορω αν θελω να το παραγγειλω για την Αθηνα :D Οι γονεις μ ειναι ολη μερα στο σπιτι.Αυτο που φοβομουν ειναι αν εγραφε η κουτα muse οτι θ ψιλιαζονταν κατι :$ Ετσι απλα θ τους πω οτι ειναι μπλουζες π ειδα στ ιντερνετ :dance:

Αλλα απο την αλλη θελω εγω να τις παραλαβω τη στιγμη π θ τις φερουν.pfffff ειμαι σε διλημμα!

 

Ευχαριστω :kiss:

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη θα μενω σε πολυκατοικια κ θα λειπω λογικα ολη μερα στο πανεπιστημιο φοβαμαι μηπως μου το κλεψει κανεις :'(

Οποτε μπορω αν θελω να το παραγγειλω για την Αθηνα :D Οι γονεις μ ειναι ολη μερα στο σπιτι.Αυτο που φοβομουν ειναι αν εγραφε η κουτα muse οτι θ ψιλιαζονταν κατι :$ Ετσι απλα θ τους πω οτι ειναι μπλουζες π ειδα στ ιντερνετ :dance:

Αλλα απο την αλλη θελω εγω να τις παραλαβω τη στιγμη π θ τις φερουν.pfffff ειμαι σε διλημμα!

 

Ευχαριστω :kiss:

 

apo oso 8umame egrafe oti to estelnan oi muse apla oxi toso edona

Link to comment
Share on other sites

apo oso 8umame egrafe oti to estelnan oi muse apla oxi toso edona

 

Σημασια εχει να μην ειναι γραμμενο παντου, σιγα μην το προσεξουν! Πω πρεπει να αποφασισω τωρα αν μπορω να αντεξω μεχρι να μου το στειλουν οι γονεις μου η να ρισκαρω να το αφησουν στην πολυκατοικια :unsure: \

Anyone else buying? :eyebrows:

Link to comment
Share on other sites

Μιας κ το thread εχει κολλησει κ μολις διαβασα κατι σχετικο, οι φημες περι Rock In Rio 2011 ειναι εντελως ψευτικες. Ξερω οτι για τη μερα π υποτιθεται οτι παιζουν Muse, LP κ Radiohead οι LP ηδη το διεψευσαν.Οχι οτι μας νοιαζει αλλα λεω.....:$

Link to comment
Share on other sites

Μιας κ το thread εχει κολλησει κ μολις διαβασα κατι σχετικο, οι φημες περι Rock In Rio 2011 ειναι εντελως ψευτικες. Ξερω οτι για τη μερα π υποτιθεται οτι παιζουν Muse, LP κ Radiohead οι LP ηδη το διεψευσαν.Οχι οτι μας νοιαζει αλλα λεω.....:$

 

Δεν ειχα ακουσει τιποτα για αυτο! I'm getting really rusty! :S

Θα ηταν ωραιο παντως ετσι και ηταν στην ιδια συναυλια LP και Muse μαζι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα ακουσει τιποτα για αυτο! I'm getting really rusty! :S

Θα ηταν ωραιο παντως ετσι και ηταν στην ιδια συναυλια LP και Muse μαζι. ;)

 

Nαι αλλα πως γινεται να υπαρχει συναυλια με 3 τετοιους headliners? Ποιος θ επαιζε τελευταιος.Κ πως θα αντεχε το κοινο μεχρι το τελος ? :p

Παντως ο Mike το διεψευσε :supersad:

Link to comment
Share on other sites

Ολο το line up π ειχε 'διαρρευσει' ηταν ανατριχιαστικο! :chuckle: Για αυτο δεν πιστευω τπτ

 

ma den ginotan na einai alh8eia den borei na exoun sto idio festival Muse,RHCP,Linkin Park,Bob Dylan,Lady Gaga,Radiohead kai pollous allous pou den 8umamai auth th stigmh einai apla too good to be true

Link to comment
Share on other sites

nαι αλλα πως γινεται να υπαρχει συναυλια με 3 τετοιους headliners? Ποιος θ επαιζε τελευταιος.Κ πως θα αντεχε το κοινο μεχρι το τελος ? :p

Παντως ο mike το διεψευσε :supersad:

 

Μεσα σε μια μερα μονο?! Αν ηταν σε 3ημερο θα ηταν καλο παντως. ;)

Και αν πηγαινα, θα ηταν ακομα καλυτερο. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...