Jump to content

Veljean

Recommended Posts

jjjoie, ναι ετουτος ειμαι! :awesome:

 

Ναι τους ειχα απολαυσει Βαρκελωνη, αυτο, ομως, δε λεει τιποτα! Ή ειμαστε φανμποϋζ ή δεν ειμαστε! xD

 

:awesome: :awesome: :awesome:

 

Θυμαμαι οταν το εγραψες!!!!! Ημουν πολυ θυμωμενη για να απαντησω μαλλον :rolleyes:

 

Η Βαρκελωνη ειναι που ειναι υπεροχη, θα περασες τελεια! Πηγα την ανοιξη

 

Μολις μ εστειλε ο Red.

:'Δεν εχω ακουσει κατι....Εχθες ο Γιωργος Αποστολου εδινε για Λονδινο.Μηπως το μπερδεψες?'

 

:supersad::supersad::'(:'( Εδινα κ εισιτηρια για το Wembley κ δεν το πηρα χαμπαρι κιολας! :(

 

Του απαντησα για το fb, ελπιζω να το δει :(

Link to comment
Share on other sites

Ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν τι γραφουν και τι λενε...

Στα κομματια ο Red! :mad:

 

Ο,τι θυμουνται χαιρονται και αυτοι και ο Rock fm. Αντι να παιζουν λιγη φρεσκια alternative rock μουσικουλα, παιζουν scorpions, guns and roses και katy perry. Δηλαδη, ημαρτον... xD

 

Οταν ο hijack επαιζε στα fm ηταν αλλιως τα πραγματα....

 

Η Βαρκελωνη τελεια, indeed... *_*

Link to comment
Share on other sites

Ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν τι γραφουν και τι λενε...

Στα κομματια ο Red! :mad:

 

Ο,τι θυμουνται χαιρονται και αυτοι και ο Rock fm. Αντι να παιζουν λιγη φρεσκια alternative rock μουσικουλα, παιζουν scorpions, guns and roses και katy perry. Δηλαδη, ημαρτον... xD

 

Οταν ο hijack επαιζε στα fm ηταν αλλιως τα πραγματα....

 

Η Βαρκελωνη τελεια, indeed... *_*

 

Hijack :'( Ακουω τα podcast κ αναπολω τις υπεροχες μουσικες π γνωρισα απο εκει! Αλλα ο chico κ γενικα οι παραγωγοι μας εχουν γραμμενους! Ενα podcast το μηνα δεν ειναι κ πολυ, θα μπορουσαν να ανεβαζουν κατι που κ που :(

 

Tωρα μ απαντησε :' Eμ... δεν εγραψα κατι" Κ του απαντησα οτι ειναι στην επισημη σελιδα, να το βρει, του ειπα κ μερα κ τραγουδι ελεος πια! Ειναι ευγενικος βεβαια κ αμεσως μ απαντησε μετα το 3ο μηνυμα αλλα ειναι δυνατον να μην ξερουν? :'(

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και γω....

 

Ασε μην το ψαχνεις... Εμενα μου κινησε κατι αλλο το ενδιαφερον.

 

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77541&highlight=greece

 

Το "dude, you 're so lucky" θα μπορουσε (πολυ κακως) να αναφερεται στο "I live in Athens". Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση, μονο υποννοουμενο για Muse gig στην Ελλαδα θα μπορουσε να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και γω....

 

Ασε μην το ψαχνεις... Εμενα μου κινησε κατι αλλο το ενδιαφερον.

 

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77541&highlight=greece

 

Το "dude, you 're so lucky" θα μπορουσε (πολυ κακως) να αναφερεται στο "I live in Athens". Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση, μονο υποννοουμενο για Muse gig στην Ελλαδα θα μπορουσε να ειναι.

 

Δε θυμαμαι αν ειναι αυτος αλλα ενας Ισπανος απο την Καταλονια μ ειχε πιασει τη συζητηση μολις αρχισα να μπαινω τακτικα την ανοιξη.Αγαπαει την Ελλαδα για εναν πολυ συγκεκριμενο λογο :chuckle: μαλλον του αρεσει η Αθηνα...

 

Εdit : Αυτος ειναι τελικα :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

:'(:'(:'( Μην κλαις, το οτι δεν το ακουσε αυτος δε σημαινει τπτ! :'( :'( :'( Ας μην αρχισουμε να βριζουμε παλι.Στο τσακ ειμαι εγω :'(

 

Δε πειράζει έχω μάθει να απογοήτευομαι μια ζωή! :awesome:

Πάω να ακούσω Radiohead γιατί παρά λίγο να αρχίσω να ακούω Muse πάλι από τη χαρά μου.

Link to comment
Share on other sites

Δε πειράζει έχω μάθει να απογοήτευομαι μια ζωή! :awesome:

Πάω να ακούσω Radiohead γιατί παρά λίγο να αρχίσω να ακούω Muse πάλι από τη χαρά μου.

 

:'( :'( :'( Εγω Pink Floyd-Hey you...Θα πιασω κ Radiohead...Oλα τα καταθλιπτικα μαζι :'(

Link to comment
Share on other sites

:'( :'( :'( Εγω Pink Floyd-Hey you...Θα πιασω κ Radiohead...Oλα τα καταθλιπτικα μαζι :'(

Εγώ τους ακούω πολυ έτσι και αλλιώς οπότε δε μου κάνει διαφορά! Είχα σταματήσει σχετικά να ακούω Muse γιατί ζήλευα, αλλά παραλίγο να αρχίσω σήμερα :noey: Μου έχει κολλήσει το True Love Waits των Radiohead, είναι τέλειο :supersad:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον....Εστειλα μηνυμα κ στον Πεταση

 

Μου ειπε στην αρχη : Ναι ειναι αληθεια, εψαξα στο Athens 24 κ λεει για 4 οκτωβριου στο Terravibe.Εισιτηρια απο 35 ευρω, 40, 45.Η προπωληση ξεκινησε την Παρασκευη 3 Σεπτεμβριου απο το ticket pro.Aλλα θα ξανακοιταξω.

 

Μετα τις διαφημισεις μ λεει: Μπαινω στο ticketpro κ δεν αναφερει κατι! Δεν ξερω τι συμβαινει μαλλον δεν ειναι αληθεια.

 

Κ μετα καποιος στελνει μηνυμα κ λεει οτι δεν μπορουν οι muse γιατι παιζουν αλλου εκεινες τις μερες οποτε ο Πετασης λεει : Ψεμματα ειναι αυτα π γραφτηκαν! Δεν ερχονται οι Muse στην Ελλαδα :'(

 

Λετε αυτο να διαβασαν ολοι? Μα καλα δεν προσεξαν οτι ειναι για το 2007??? &*()

http://www.athens24.gr/going-out/concerts/news/news_detail.html?id=30327

Edited by jjjoie
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν προκειται περι αυτου του λινκ, μαλλον προκειται περι λαθους του ιδιου του athens24 που, ενδεχομενως, αναμασησε το παλιο του αρθρο, βαζοντας τις νεες τιμες της περιοδειας τους στο venue.

 

Ποιος ξερει... Σημασια εχει οτι δε θα ρθουυυν....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ ευκολο.Ακομα κ αν λυσουμε το οικονομικο ειναι κ η οργανωση π χρειαζεται.Θελει πολλη μελετη κ απο καιρο πριν.Ειδικα αν ειναι σε μια χωρα π δεν ξερεις τη γλωσσα καθολου... :supersad:

Moνο με μεγαλη παρεα θα πηγαινα, χανομαι ευκολα μονη μου.Εδω χαθηκα στο ΟΑΚΑ προχθες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ ευκολο.Ακομα κ αν λυσουμε το οικονομικο ειναι κ η οργανωση π χρειαζεται.Θελει πολλη μελετη κ απο καιρο πριν.Ειδικα αν ειναι σε μια χωρα π δεν ξερεις τη γλωσσα καθολου... :supersad:

Moνο με μεγαλη παρεα θα πηγαινα, χανομαι ευκολα μονη μου.Εδω χαθηκα στο ΟΑΚΑ προχθες

 

Χαθηκες στο ΟΑΚΑ μωρε?! Awww.... *hugs* Μην φοβασαι, και σε αλλη χωρα, ολο και κατι τρελους Musers απο Twitter θα βρεις να πεταχτεις μαζι! Εδω στο Manchester ειχαν παει ενα τσουρμο. :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Χαθηκες στο ΟΑΚΑ μωρε?! Awww.... *hugs* Μην φοβασαι, και σε αλλη χωρα, ολο και κατι τρελους Musers απο Twitter θα βρεις να πεταχτεις μαζι! Εδω στο Manchester ειχαν παει ενα τσουρμο. :LOL:

 

thanx :kiss: Nαι χαθηκα μετα το τελος π επρεπε να παω στο σταθμο του ηλεκτρικου! :$ Μια ωρα περπατουσα μετα.... :'(

 

Kατι ειναι κ αυτο! Οι περισσοτεροι απο το twitter πηγαινουν σε αρκετες συναυλιες! :supersad:

Link to comment
Share on other sites

thanx :kiss: Nαι χαθηκα μετα το τελος π επρεπε να παω στο σταθμο του ηλεκτρικου! :$ Μια ωρα περπατουσα μετα.... :'(

 

Kατι ειναι κ αυτο! Οι περισσοτεροι απο το twitter πηγαινουν σε αρκετες συναυλιες! :supersad:

 

Ναι... Μονο εμεις πιστευω οτι ειμαστε ατυχοι... :supersad: Και τωρα με το Wembley θα γινουν πολλες συναντησεις... *sniff* *sniff*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...