Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

hmm kar se tiče b-sides-ov: za večino tistih ta zgodnjih je bolše, da so b-sidesi/sidei (kku se tu sklanja :$:LOL:), se pa strinjam, da so ti ta zadnji kr material za na albume. Neki časa so mi ble med naj naj pesmimi (preden je izšel absolution) Nature 1 in Spiral Static, ampak zdej jih pa že kr neki let nism poslušala (ta starih b sajdov).

 

Srečna mladina so tud meni fajn, ampak sm jih v živo prvič slišala šele na Szigetu letos :$

 

Jst sm si pa lih ta teden izborila pravico do tega, da ni več računalnika v moji sobi, ker nism imela miru po 21h in sm se mogla borit, če sm hotla met svojo sobo, pač zase.

 

In je tudi res, da sm fuuuuuul nenormalno fuuul več muzike začela poslušat, ko smo si doma nabavli mal bl zmogljiv net (ene par let nazaj).

 

To je vse od mene za danes, zdej se grem nazaj učit, ker mam jutri izpit, držite pesti!!

 

:p

Link to comment
Share on other sites

moj komp v sobi nima nobenih minusov :D jz sm se že prov odločla, da se ne bom sekirala zarad svoje navezanosti na msn/forume/itd. ker to je pač zdej del mojega življenja in me osrečuje :D

 

drgač so me pa zdele doma napsihiral, ker sm izpit pisala 5 in mi je pač mal zmanjkal do pozitivne, pa sm takoj največji luzer, zavijajo z očmi lih tok da jim ven ne padejo, za večerjo se loh pod nosom obrišem, isto za gledanje rokometa po tv... ah ja :rolleyes: tamala je pa še najhujša v vsem tem.. ja lahko je njej k je najbl zapiflana osmošolka v celi regiji :rolleyes:

ok, hvala, da ste me poslušal, zdej se grem pa učit! da jim dokažem da lahko! (od kje jemljem motivacijo mi ni jasn)

Link to comment
Share on other sites

:LOL: kako lepo si se zjadala tukaj, pri nas :D lol, kot kakšna 'Dear John' varianta smo :LOL:

Haha, a pol si ti črna ovca v familiji? Za kaj takega dobiš tukaj samo plus pike :yesey:

A pol je bil to razlog, da te ni na msn že par dni :LOL: sem mislila, da si si že ti kakšno kost zlomla ;) no, sicer pa, če si zna človek kolikor toliko organizirati čas glede učenja in neta, pol ni take panike. Poudarek je na če :ninja:

 

Kar se motivacije tiče pa tudi jaz upam, da mi še ne splahni, dooooooooolga bo še :stunned:

 

 

@AliAs: Kako si pa ti z Radioheadi? Milano junija, da ali raje ne?

Link to comment
Share on other sites

:eek: res? a prav v Milano, 17.6.? Mislim, da bodo celo 2 dni koncertirali tam. Pa še v Berlinu so julija. Predvidevam da gresta/e v lastni režiji? Sama sicer še nisem čisto ziher, ali iti privat ali z agencijo :erm: Mal časa še imam za premisliti. No, če bosta/e hoteli stroške vožnje deliti, se s kolegico priporočava :D

 

se beremo! vsake par ur, ko imam pavzo LOL :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Če gresta s koncerti.net, potem je datum 17. ;)16.6. mislim, da je že zdavnaj razprodan.

No, če tina ne bo imela 17. izpit, bo šla spet večina boarda :)

Verjetno mislš 18.6.?

 

Drugač pa, ja če nimam ne 17. ne 18. nobenga izpita, pol grem :D Pa na Werchter tudi :) Pa na Sziget tudi :) Gre še kdo?:p

Link to comment
Share on other sites

Verjetno mislš 18.6.?

 

Drugač pa, ja če nimam ne 17. ne 18. nobenga izpita, pol grem :D Pa na Werchter tudi :) Pa na Sziget tudi :) Gre še kdo?:p

 

 

Ne vem kerga :LOL: saj načeloma je itak vseeno, ker ne pride v upoštev za nas. Torej en dan gor ali dol :D

Ej, a že šparaš za vse te festivale? :LOL: Jaz grem načeloma s tabo :yesey:

Link to comment
Share on other sites

uh... sm kar malo vznemirjena ko sm spet tle. :p Tar tuki, danes pod novim imenom Ana L., ker pac prejsnjega accounta ne morm aktivirat...

 

mam malo Muse nostalgije pa sm spet prsla pogledat malo kaj delate. ;)

jst grem tudi na radioheade. samo morm se placat, drugac epa sm 100% zravn. :D po szigetu 2006 sm si rekla da ob prvi priliki jih grem pogledat, ker preprosto nism se dozivel acesa takega. upam da je ponovljivo.

 

B-side kar pogosto poslusam, najrajsi mam Yes Please, nasplosno se mi zdijo vsi tisti, ki so zbrani na Hulaballoju nekako spica.

Link to comment
Share on other sites

ja bo drzalo ja... zdej je prb. eno leto kar me ni blo. :eek:

Heloo!!

Kaj že eno leto je od takrat?!:eek: Tm nekje po koncertu Muse na Dunaju si nas "zapustila", ne?:p

Welcome back! Če se prow spomnim si fenica od qotsa? A greš 21.2. na Dunaj mogoče:)?

 

Joj mene ima, da bi kr naročila karto za radioheade, ker se bojim da jih bodo razprodali preden se odločijo objavit datume za izpite :(:mad: Pa bi plačala še tisti riziko odpovedi in bi bil mir...

Link to comment
Share on other sites

ja najboljse da kar placas. ne vem no, meni vse vedno zdi da bojo razprodali, pa tako paniko delam, tko da sm ze narocila. realno gledano pa ne vem... vec kot cakas manjse so moznosti.

 

na qotsa ne grem, ker odkar ni Oliverija mi vec niso okay. ne Lullabies ne era vulgaris. tkod a to preskocim.

 

zaenkrat so v programu samo Radioheadi pa na We can't sleep at night bom sla ko so na Metelkovi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sej vem, da brez oliverija ni isto pr queensih v živo, ampak albumi niso tku slabi. Sm ugotovila šele prejšnji mesec, ko sm dejansko poslušala oba albuma kukr se spodobi. Mi je pa ena rekla, da so brez Nick-a v živo ful slabši/drugačni kukr so bli z njim. Sej to mi najbl mori, k ni nobenga k bi šel z mano, ne zaslužijo pa si da bi jih šla sama gledat :LOL::p

 

Edit: sm se odločla da ne grem na qotsa, ker mi bo zmanjkalu denarja za vse poletne festivale in koncerte :)

Link to comment
Share on other sites

si se ka rsmiselno odlocla ja. :happy:

queensom mislim da ne bom nikoli vidla, pa da ne bo pomote: ze prej ko so bli z oliverijem mi niso bli live vsec, zdej me pa prow ze studijsko motijo. sej ksn komad mi je se ves, recimo everybody knows that you're insane, ampak...

Link to comment
Share on other sites

O ne meni pa so bli ful dobri (z Nickom seveda), ko sm jih u Križankah leta (:LOL:) nazaj šla poslušat. Ja se strinjam, da imasta zadnja dva albuma kšne neprebavljive pesmi, ampak globalno gledano nista grozna (meni vsaj, Lullabies ima tud ene par ODLIČNIH pesmi), je pa res, da ne sežeta do kolen SFTD in niti do gležnjev Rated R. :D Mi je pa Lullabies boljši od Era Vulgaris.

Ok. Next band! :p

Link to comment
Share on other sites

OBVEZNO pogledat kaj delajo clap your hands. :) ful lustno.

 

no jst se hvalim kako imam karte za radioheade, pa v bistvu se nisem se prehodla do poste da bi vse skupi placala. :rolleyes:

mam pa naroceno, ze kake 3 tedne, tko da je skrajni cas da grem :$

 

kaj ste vidle, da prihajajo gogol bordello v LJ? 11.aprila :D

Link to comment
Share on other sites

hmm sm si pogledala/poslušala bl no :) kaj delajo clap your...pa mi ni preveč všeč vokal. Mal prisiljen se mi zdi. Res je tudi da sm sam dve pesmi poslušala...

 

Za Radiohead pa se vse bolj zdi da ne bom mogla it: zdej so dali neke datume za izpite in mam enga 17.6. in zaenkrat zgleda, da je edini rok :( Bom počakala da začnemo s tem predmetom, pa bom mal (za)grozila temu profesorju :)

 

Gogol Bordello v Ljubljani? YAY!!!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

aha, popolnoma razumem da ti vokal ni vsec. je.... poseben? :)

meni je super, pa sm vedno mela rada malo bolj zaspane oz. take manicno depresivne vokale a la kelly jones.

 

ja gogol bojo v cvetlicarni :D

tko da bo kar plodno leto zgleda.

jst mam pa glih sreco k imam izpit 16. in 19. tko da bom upala to vtaknt notr.

glej, upam da se ti bo situacija resla, skori sigurno boste meli se kak rok, drzim pesti. zdej me pa prezeni ucit prosim. :$

Link to comment
Share on other sites

jz mam od Clap Your Hands Say Yeah mp3je obeh cdjev, pa so mi tko srednje kul... mogoče jih nisem dost poslušala, ne vem :)

 

sm zdele razmišljala, če me vokal ni prepriču, ampak ubistvu moje najnovejše odkritje, Timo Räisänen (šved, poje v angleščini) ma dost podobnga :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...