Jump to content

pima

Recommended Posts

kužiš....lik je ovak napisal:

Nažalost, Muse nam je donio ogroman gubitak zadnji put (2 x 100.000 €), a kako znam i svim promoterima u regiji (Mađarska i sl.).

 

Tako da sumnjam da će uopće navraćati u ove krajeve…

 

grozno...a baš sam se nadala, al naravno da ih organizatori neće više zvat kad imaju samo gubitke jer svi idu slušat cecu il koga već....jadno do bola....

 

znammm,meni je bilo tako žao,u mom razredu djeca doslovno čitaju MUSE baš kako se piše ,al vala znaju svaku cecinu pjesmu barem refren otpjevat,misle da je muse indijansko jelo ili tak nešto...

Link to comment
Share on other sites

znammm,meni je bilo tako žao,u mom razredu djeca doslovno čitaju MUSE baš kako se piše ,al vala znaju svaku cecinu pjesmu barem refren otpjevat,misle da je muse indijansko jelo ili tak nešto...

 

zato će kod mene djeca koja znaju za Muse imat privilegije:p:musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

eee, uvijek zaboravim pitati, jel ste slali svoje slike museu, za njihovu turneju???

ja sam poslala, al nemam baš tak neku di je čista pozadina iza, a bila sam preljena da se poslikam i bacim fotku na komp :D

bilo bi fora vidjet svoju sliku na koncertu :)))

Link to comment
Share on other sites

pogleda sam sve koncerte sta su bili predgrupa i tako sam razocaran znam da je to predgrupa i da ih boli kurac ali bas naprotiv trebalo je odsvirat najbolje live stvari i pokazat tim glupim amerima sta je muzika a ne neke tu uprisinge i supermasivne rupe te starlight i undisclose desires kad su poceli prva 3,4 koncerta svirali su i Koc a sad je prakticki jedina pisma ostala hysteria koja je takoder je izvedena ne energicno i pomalo dosadno opet kazem znam da nije njihov koncert ali po meni su tribali napravit ljuti dernek bar jednu noc da svi kad u2 odsvira pola koncerta jos pricaju o njima ako sam koga uvridia zbog spamanja navedenih pisama skuzajte to su sve briljantne i meni drage pisme ali mislim da znate na sta mislim ovo je setlista sa starlajtase i twajlajtase ::mad:

Link to comment
Share on other sites

pima fala;ljudi koji vam je najdrazi album,koncert,pisma,setlista iz snova npr 10 pisama,najdraza mattova gitara i najdrazi spot:D

 

album: Origin of Savrsenstvo :)

koncert: koncerte na kompu ne racunam,a nazalost nisam bio na nijednom :(

pjesma: Citizen Erased/Sunburn ,nemogu se odlucit :D

setlista iz snova:

da sviraju cijeli OoS kao sto su Pink Floydovci svirali dark side of the moon na koncertima...

i jos ubacit Sunburn,Unnatural Selection,Stockholm Syndrome,Blackout,Butterflies and Hurricanes,Map of the Problematiqué,KoC,Hoodoo i Take a Bow za kraj...:)

20 pjesama,al konc bi bio perfect :)

spot: neznam bas..,nisam nikad volio gledat spotove,previse uzivam u glazbi :)

al kad bi moro birat...KoC

u gitare se ne kuzim xD

Link to comment
Share on other sites

izvrsno svida mi se,neznam po meni album absolution opcenito volim takvu tematiku,pisma takoder citizen erased i new born na drugom mistu,koncert neznam zasto ali obozavam bdo 04,makar se moze razglabati di je pojedina pisma najbolje izvedena,savrsena setlista :koc,showbiz,muscle museum.,invincible,new born,unintended;stockholm,unnatural,buterflies,fury,thoughts of a dying atheist,sing for absolution,megalomania,sing for absolution,plug in baby,microcuts,apocalypse please,take a bow i na kraju citizen,spot new born,gitara gliteraty i delorian

Link to comment
Share on other sites

izvrsno svida mi se,neznam po meni album absolution opcenito volim takvu tematiku,pisma takoder citizen erased i new born na drugom mistu,koncert neznam zasto ali obozavam bdo 04,makar se moze razglabati di je pojedina pisma najbolje izvedena,savrsena setlista :koc,showbiz,muscle museum.,invincible,new born,unintended;stockholm,unnatural,buterflies,fury,thoughts of a dying atheist,sing for absolution,megalomania,sing for absolution,plug in baby,microcuts,apocalypse please,take a bow i na kraju citizen,spot new born,gitara gliteraty i delorian

 

ma ustvari cila diskografija:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...