Jump to content

pima

Recommended Posts

onda zna ko kad ce album :p ja sam cuo odnosno procito negdje da ce izac sljedece godine na proljece..:O

mislim da možemo samo nagađati :confused:

bilo bi preoptimistično očekivati ga već na proljeće posebno u situaciji kada se tek spremaju na ozbiljniji rad na novom materijalu tako da bih potpisao i kraj sljedeće godine.

 

zato će nam fino vrijeme prikratit Royal Albert Hall gigom :happy: i ponekim iznenađenjem :musesign:

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno ste vidjeli ovo...

 

Hello..

 

Hi guys,

 

Just thought I'd try and breath a little life back into this page and post an update.

Anyway, we're back in Devon working on a symphonic monster among other things and should hopefully start a bit of real recording in a couple of weeks. Definitely excited and already looking forward to playing this stuff on the road next year..

Its nice to be back down here working on music together which is something we haven't done for a very long time. Maybe about 8 years!.. Jesus, Its been too long. So we've been retracing some old steps and remembering where we came from.

There has also been another addition to the Wolstenholme family. Hopefully they will start their own band one day...

 

Cheers,

 

Dom.

 

ja mislim da Chris napravi bebu za svaki album :D

Link to comment
Share on other sites

čitam ovu novu knjigu, i mogu reči da je Matt zločesti dečko :) i Dom je tu negde, jedino Chrisica stalno trči doma svojoj obitelji, mislim, znala sam da nisu bili anđeleki, ali Matt je znao fakat dobro zaglibit sa tim gljivama :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledala već te funny muse, i ne znam kak mi je promaklo ovo id Dom was gay :), meni je predobrooooo

a ovo sa Slipknot kapom, pa to je staroooo, to je na dvd-u, ali ipak je presmiješno, imala sam fazu kad sam si stalno to puštala :D :D

Link to comment
Share on other sites

ja isto vidjela to s maskom, ok mi je, pogotovo Mattov smijeh:p

 

al ovo If Dom was gay mi je puuuno bolje:LOL:

 

i da, isto se čudim sama sebi kak mi je uspjelo promaći:D

 

a bolje da ni ne spominjem koliko spotova o Muse sam već vidjela i skinula s jubitoa, nije taj besplatan net uvijek dobar:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...