Jump to content

pima

Recommended Posts

poslala sam, da da :)

 

došla ja prekjučer doma, a jučer stigao i dvd:happy::happy:

nisam mislila da će tako brzo stići, baš me lijepo iznenadio:D

al nikako da se dočepam neta da ti zahvalim...

pima, hvala ti puuuuuuuno:happy:

 

dosad sam uspjela pogledati samo extrase, čekam da se kuća isprazni tako da ga lijepo mogu ubaciti u dvd i pojačati do daske:musesign:

inače će me izbaciti skupa s dvd-om na ulicu:LOL::LOL:

 

mislim da će mi netko za Božić morati kupiti original HAARP:musesign:

Link to comment
Share on other sites

e baš mi drago da ti tak brzo stiglo, još ti dokumentarac pošaljem ali to kad frenda ulovim jer me nešto malo zeza, nego sori tebi kaj si tak dugo čekala, stalno neki .... da ne kažem sad :)

evo meni će sad rođ, rekla sam društvu da hoću absolution dvd, još je samo jedan u vž i lik mi je valjda prije dva mjeseca rekao da će ga poslat u skladište ako ga niko ne kupi, ne kužim kaj ga nisam odma kupila....nadam se da ga još ima, sad mi to planiraju kupit, bolje im je da idu žicat da im ga vrati iz skladišta :D

za sad original imam hullaballo dvd, BHaR, haarp sam si box nabavila, onu limited verziju,e da i knjigu, joooj da sad će nova knjiga, jedva čekam, jedva čekam...

joj...volim muse :D

e da i 4 plakata ako se to ubraja u oriđiđi, i majicu i steznik za ruku, i sliku s njima, i potpise njihoveeeee, joj...al sad se već malo hvalim :D :D

Link to comment
Share on other sites

NTERNATIONALLY acclaimed rock band Muse have taken to the stage in Plymouth today – at a graduation ceremony.

 

Band members Matthew Bellamy, Christopher Wolstenholme and Dominic Howard from Teignmouth, each received an Honorary Doctorate of Arts from the University of Plymouth.

 

Stood alongside student graduates at the sun-basked event on the Hoe, the trio were dressed in the traditional gowns and hats.

 

The special appearance was kept top secret from students. The first many were made aware of the visit was when they sat in the giant event marquee and saw Muse mentioned in the literature.

 

Thousands of graduates have received their degrees in high-profile ceremonies on the Hoe this week.

 

David Coslett, the Dean of the Faculty of Arts at the University of Plymouth, said: “Muse are recognised as being not only one of the most exciting live bands in the world, but also a band which pushes musical boundaries and they have won many awards reflecting this, including five MTV Europe Music Awards, four Q Awards, four NME Awards and two Brit awards.

 

The University of Plymouth is delighted to be able to give its public recognition of their achievements by awarding them honorary degrees.

 

presmiješno :D

sad su dr :D

Link to comment
Share on other sites

okej, upravo sam doživjela totalno razočaranje, išla sam glasati za muse za EMA...i kao u kategoriju headlinera muse nije ušao, mislim nisam se razočarala u muse nego u ljude koji su glasali za ovo drugo jer prošao je tokio hotel?!?!??! alooo :D

tokio hotel....nije mi jasno..?!§@@^%&/(#**=/&

Link to comment
Share on other sites

Ja san glasala za njih mali miljun puta i onda mi prođu neki Tokio Hotel kojeg ne bi iz smeća izvadila?? A di ide ovaj svit... Imali ko više ukusa, osim nas ovdje naravno :D:D

 

Pima, di si se ti uspila slikat s njima?? Svaka čast!!!

Link to comment
Share on other sites

Ej malo prije slučajno naletjeh na tu vijest da su “Muse postali doktori” na teletekstu RTL-a, skoro sam od uzbuđenja probudila ostatak family:LOL:.

Doduše, pročitah već tu vijest ovdje na boardu, no skroz mi je neobično, ali i jako drago, kad se neka vijest o njima pojavi u Hrvatskoj:musesign::happy:.

Link to comment
Share on other sites

E da, prati li tko od vas Torchwood?:D

Gledala sam jučer epizode koje sam propustila kad su se prikazivale na HRT-u, kad ono, uslijed jedne scene…Assassin. Doduše, samo nekih 10-ak sekundi, al svejedno:musesign:. Pukla sam od smijeha… scena puna tučnjave, ljudi viču i deru se, a ja uspjela skužiti pjesmu:p.

Znala sam da postoji neki razlog da i dalje gledam ovu seriju:musesign::chuckle

Link to comment
Share on other sites

hm...prvi put čujem za tu seriju, ali super da je musek sviraooo :D

je, sad su nam oni doktori, imam sliku, presmiješni su bili

a slikala sam se s njima nakon koncerta u zg...možda sam mogla i u italiji ali sam povjerovala nekom liku tamo koji mi je rekao da su već otišli i onda se ja pokupila...bedak...to su mi rekli i u zg, al isplatilo se čekati :D da da, Matt mi se smijao jer sam malo histerizirala kak hoću da se poslikamo :)

uživajte mi, ili kako bi Tom rekao: želim vam lots of Musey love (L)

Link to comment
Share on other sites

i tak se ja vraćam danas s faksa i skužim da mi ususret ide cura koja nosi Muse majicu:happy::musesign:

 

ah, da je bio dečko s majicom, vjerojatno bi ga slijedila:p:LOL:

 

kakve male stvari mene vesele:happy:

 

pozdrav svima, nadam se da uživate u ovom prekrasnom sunčanom danu i slušate:musesign:;)

Link to comment
Share on other sites

amyna, jesam možda to bila ja? XD

 

(koje bistro, i nadasve precizno pitanje :D)

 

majca s knights of cydonia konjekom ^^

 

da, crna majica, (recimo) ljubičasta slova i Knights of Cydonia konjek:musesign:

 

bilo bi presmiješno da si to bila ti:LOL:

 

na koji faks ideš (možeš mi poslati odgovor na pm ak ne želiš tu):)

Link to comment
Share on other sites

wakica, kako je na faksiju??? :)

i sad oduševljenje aaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

napravili budu the royal albert hall dvd...nadam se da bude negdje na netu za skinuti...jer to fanovi rade i prikupljaju lovu za TCT, zato je i muse svirao isto tamo..da...

evo i trailer

http://www.youtube.com/watch?v=HB8dT7DOGqA&fmt=18

Link to comment
Share on other sites

ljudi...meni je teško od jučerašnjeg izlaska, jel i vama slično? :)

spavaaaa mi se...

meni još od prekjučerašnjeg... :$

 

imam jedno pitanje (zapravo ih imam više, ali ovaj put ću jedno) - vi koji namjeravate nabavit Out of This World: The Story of MUSE, zanima me na koji ćete način? online ili će se moći naći u našim knjiznicama? Diskografiju imam, ali nazalost ne i knjige, a mislim da se jedna od dosadašnjih mogla nabavit u nekoj od bolje opskrbljenih domaćih izdavačkih kuća.

Link to comment
Share on other sites

meni još od prekjučerašnjeg... :$

 

imam jedno pitanje (zapravo ih imam više, ali ovaj put ću jedno) - vi koji namjeravate nabavit Out of This World: The Story of MUSE, zanima me na koji ćete način? online ili će se moći naći u našim knjiznicama? Diskografiju imam, ali nazalost ne i knjige, a mislim da se jedna od dosadašnjih mogla nabavit u nekoj od bolje opskrbljenih domaćih izdavačkih kuća.

 

ola

najbolje ti je ić u algoritam, ako i nemaju knjigu, fino tamo dođeš s naslovom i autorom i naruče ti ju i dođe u otprilike mjesec dana, ja sam tako naručivala inside the muscle museum preko njih i sve super bilo, fino te nazovu kad ti knjigica dođe :)

Link to comment
Share on other sites

Heeeej, evo da i ja ostavin bar post ode, malo san zanemarila forum otkad san čula da Depeche opet dolazi u ZG...i naravno kupila kartu jučer ujutro, 35. po redu weeeeee

Eeee kad je bila godišnjica koncerta Muse 9.10. šetala san okolo cili dan u majici i sa torbom koju san kupila posli koncerta i dvd je treštao priko cilog stana... Da se vratit bar na Time is Running Out... :(;)

Pozz svima iz sunčanog Splita

Link to comment
Share on other sites

joj vidiš fakat, već je godina dana prošlo....i dvije god će biti 2.12. kada sam bila na prvom koncertu, na Chrisov rođendan :)...dem...moramo hitno na koncert :D

ste čuli time is running out od gossip girls?? meni je baš super...

pozdrav iz sada već vjetrovitog Varaždina...izgleda da će kiša...:(

Link to comment
Share on other sites

joj, divno je, konačno su stavili nekaj, već je bilo i vrijeme:)

fury...najljepši mi je početak kad si prisloni gitaricu uz lice i svira :)

a behind the scene, matt je divan krasan :), a kruh sa domovom facom je malo skeri :p

baš su me razveselili

Link to comment
Share on other sites

Evo nakon potrage po internetu i ZG zadnjih par mjeseci uspio sam sve raspoložive oridžidži albume i dvd-e nabavit (koji se kod nas mogu nabavit, dakle albumi Showbiz, OOS, Absolution, BH&R; te dvdi Hullabaloo, Absolution Tour i HAARP).

 

Hullabaloo Soundtrack nažalost, čini se, nema više nigdje za kupiti. To ću nekoga uhvatit da mi pogleda van granica kad bude išao!

 

Sad čekam izlazak novog albuma (nadam se negdje) iduće godine!

:musesign:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...