Jump to content

pima

Recommended Posts

obicno ga stavim u dzep od hlaca, ali se vidi. nije tako mali:D

 

:LOL: A onda imaš pola-profesionalnog :eyebrows:

 

Kada je bio koncert u Wembleyu, so na forumu pisali, da aparat zavežejo na pas tako, da aparat visi između nogama :D jer varnostniki ne smijeju dirati notranjog dijela noge. Tako ti ob stegnu ti visi fotoaparat. Pa za nekoliko minuta isplati se :LOL:

 

@coxoxi i pima: onda se možemo mi dobiti kod dvorane? Imamo još 6 dana da se dogovorimo ;)

Link to comment
Share on other sites

:LOL: A onda imaš pola-profesionalnog :eyebrows:

 

Kada je bio koncert u Wembleyu, so na forumu pisali, da aparat zavežejo na pas tako, da aparat visi između nogama :D jer varnostniki ne smijeju dirati notranjog dijela noge. Tako ti ob stegnu ti visi fotoaparat. Pa za nekoliko minuta isplati se :LOL:

 

 

 

@coxoxi i pima: onda se možemo mi dobiti kod dvorane? Imamo još 6 dana da se dogovorimo ;)

 

Naravno da cemo se dogovoriti i definitivno se vidimo! :)

 

Sto se tice aparata, moram ga negdje sakriti... Ali mislim da ce biti tesko jer su mi sve hlace uske, pa nema prostora da visi :(:D

Link to comment
Share on other sites

hahahaha cure slika je extra to mu je garant od piva :D znam kako to ide bar kod nas bosanaca ahahahahaahahah trauma...nevermind...pusti italian pastu cim ima ovoliki stomak garant sex nula bodova zakazala Gaia izgleda (daj Boze) hahahaahahaha:D:D...jesam grozna nemojte mi zamjeriti jos par dana do ludnice...

Ljjubim vas puno sve !!!

;)

Link to comment
Share on other sites

:LOL: A onda imaš pola-profesionalnog :eyebrows:

 

Kada je bio koncert u Wembleyu, so na forumu pisali, da aparat zavežejo na pas tako, da aparat visi između nogama :D jer varnostniki ne smijeju dirati notranjog dijela noge. Tako ti ob stegnu ti visi fotoaparat. Pa za nekoliko minuta isplati se :LOL:

:LOL::LOL::D

 

morati cemo nesto smisliti. visenje nije iskljuceno :D

 

ps. rekli mi iz lupe da nesmijem unositi kameru, cak i ako je mala amaterska :(

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi!

 

Nova sam na forumu, trebale su mi neke informacije oko koncerta pa eto... Jedva cekam! Tolko dugo ih slusam i ne mogu vjerovat da ih konacno budem vidla uzivo. :)

 

pozdrav!

 

ako imas pitanja, pitaj...ovdje svi sve znaju;):D

 

vidimo se na koncertu!! jos 7 dana!!!aaaa

Link to comment
Share on other sites

hahahaha cure slika je extra to mu je garant od piva :D znam kako to ide bar kod nas bosanaca ahahahahaahahah trauma...nevermind...pusti italian pastu cim ima ovoliki stomak garant sex nula bodova zakazala Gaia izgleda (daj Boze) hahahaahahaha:D:D...jesam grozna nemojte mi zamjeriti jos par dana do ludnice...

Ljjubim vas puno sve !!!

;)

 

 

Legendo! :LOL::LOL::LOL:

Btw. Ko je uopće ta njegova ženska koja mu je otkazala sex? (stvarno daj boze btw.) :LOL:... Postoje li njene slike? Jer ja je nisam vidjela :D

 

Kissy;)

Link to comment
Share on other sites

Thanks! ;)

Pa fizički mu baš i nije neka :D

Valjda se neće vjenčati:( :D

 

:LOL: da kad tebe vidi (tnx za sliku :eyebrows:) u Zagrebu, zaboravit če u minuti curu sa kojom je več 6 godina :LOL: Ti si mi cura za PMT :LOL:

Pa mislim, da sam čitala u nekom intervijuju, da su zaručeni :p

Dok mu je muza za muziko, neka se i vjenčaju :LOL: :LOL:

 

Hej ljudi, za 7 dana bit čemo na najboljom koncertu!!!

Link to comment
Share on other sites

:LOL: da kad tebe vidi (tnx za sliku :eyebrows:) u Zagrebu, zaboravit če u minuti curu sa kojom je več 6 godina :LOL: Ti si mi cura za PMT :LOL:

Pa mislim, da sam čitala u nekom intervijuju, da su zaručeni :p

Dok mu je muza za muziko, neka se i vjenčaju :LOL: :LOL:

 

Hej ljudi, za 7 dana bit čemo na najboljom koncertu!!!

 

Pa kao da ljudi u dugim vezama ne prekidaju...:D

 

 

Ne mogu docekati koncert! :musesign::musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...