Jump to content

pima

Recommended Posts

mislim da se svi moramo kvalitetno zajedno napit i to je to :D

 

+10000000000

 

ko zna, možda pred jutro zapjevamo i halida :D :D

 

nowai , Sinana Sakica.... PIJEM NA EKS

 

ja mislim da bismo se trebali naći u zagrebu jer je većini najbliže :D

 

to naravno , i to u ovom medvedgradu kod mene :p

 

daj ivo dolazi tu nije tolko hladan i ruzan zagreb :D

Link to comment
Share on other sites

ja bi rade da odemo do varazdina.

kaj cu radit u zagrebu, selo.

 

nego zake svi pljujete po gagi ?

ona je bas onak fora za slusat.

ima dobre refrenceke i sve-. bas onak pravi popic maloumni

a ritam sekcija joj je uber.

pogoto za svirat na bubnjevima:boobs:

svaki put kad prodes istu pjesmu vise puta skoro svaki put dode neki drugi fill koji se jebeno uklapa:eek:

 

odo krmit, laku noc ljudi.

Link to comment
Share on other sites

oho, nisam očekivala ovakav post od tebe marko :D

ja ne serem po gagi, mislim da se jako dobro snašla, dobro u nekim stvarima pretjeruje, al jebiga, to publika puši :D

mislim da je ona nova madona, "našeg doba" :D

nije da ju baš slušam, ali preslušala sam njezine stvari, i pjesma spičles mi je baš dobra i najdraža :D

Link to comment
Share on other sites

e moram vam neš postati, ja sam umrla :D

 

SPEKTAKL U GRČKOJ !!!

 

15. GODINA COLLEGIUM-a

 

EFZG APSOLVENTSKO PUTOVANJE 2011.

 

1000 kn jeftinije od kombinacije SANTORINI – KRETA !

 

DORUČAK I VEČERA U CIJENI !

 

FREEMASONSI I JELENA ROZGA putuju sa nama !

 

:D

e išla bi samo zato da mogu hengat s njom :D

Link to comment
Share on other sites

a kaj se tiče henganja u vž...pa preko zime je noćni život u vž poprilično truli, ali fakat...nemaš baš di pretjerano, jedino da nejdemo opće u grad hengat :D

evo ja npr ovaj vikend opće nisam išla van, a to je inače jako čudno :D

jer stvarno svaki vikend idem van, ali trenutno je stvarno trulo i zima, i fakat je bezveze

trebali bi neš iskombinirati kad bude toplije i da su moji na moru, da imamo praznu kuću, ili kad je špancirfest, onda ima brdo koncerata i tak

jer sad ovo nema smisla i još onda iz grada po ovoj zimi pehaka do mene, smrzli bi se :D, nisam ja tak daleko jako od grada, sa autom mi treba pa doslovno 7 min, al pehaka, pa jednom sam išla sat i pol :D :D

ovisi kako si "raspoložen" :D i dal se slikaš sa svakim stupom, al ono, realno ima pola sata...

uglavnom, trenutno ne preporučam vž

 

ja bi naravno išla u split, jer bi svi išli negdje a da nije doma :D

al to je već mrvicu teža misija :)

mislim da bi sve trebali ostaviti za neke toplije dane

a i maja je bubana, tak da je sve pomalo neizvedivo

jedino zg..al imam 2 rođendana, božić i novu godinu, tak da sam bukirana :D

Link to comment
Share on other sites

Nekaj sam si razmišljal. Nabavil sam si neke knjige za učenje programiranja web stranica, pa mi je ideja svanula da počnem to učit i probam nekakvi hrvatski MUSE fan page složit, al to bi trajalo i trajalo i trajalo dok bi ja nekaj naučio i uspio složit nešto što liči nećem, pa mi došla druga ideja....

 

Kak bi bilo da se nekakva grupa il stranica il što već organizira na fejsu? MUSE Croatia?

 

Već mi se ta ideja vrti sad neko vrijeme po glavi, al se nisam u to upuštal jer mi je malko bez veze jer sam se do sad hebao sa diplomskim pa nije bilo vremena, a sad mi je pak bez veze to pokretat kad se mislim skoro na posel vratit, pa nebu nekaj vremena za moderiranje toga :-(

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da nema potrebe za tim, mislim samo ćemo stvoriti još jedan ovakav prostor, a i tu zna biti zatišje...a ja i imam muse stranicu koja je prilično aktivna, na fejsbuku, doduše naslov joj nije muse nego matt, ali postam sve vijesti, ima preko 8 tis ljudi..hm hm, ali mogla bi promijeniti ime :D

to je u biti složila jedna cura tu sa boarda, i mene stavila za moderatora, ali ju je brzo prošla volja, pa sam ja onda to kao "preuzela" i (radio)aktivni smo svaki dan :p :P

hehehe

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da nema potrebe za tim, mislim samo ćemo stvoriti još jedan ovakav prostor, a i tu zna biti zatišje...a ja i imam muse stranicu koja je prilično aktivna, na fejsbuku, doduše naslov joj nije muse nego matt, ali postam sve vijesti, ima preko 8 tis ljudi..hm hm, ali mogla bi promijeniti ime :D

to je u biti složila jedna cura tu sa boarda, i mene stavila za moderatora, ali ju je brzo prošla volja, pa sam ja onda to kao "preuzela" i (radio)aktivni smo svaki dan :p :P

hehehe

...al tamo bi vjerovatno se više ljudi uključilo. Većini se ljudi ne da registrirati na forume takve....

 

A da!? I mudro šutiš? Koja je to grupa?

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

...al tamo bi vjerovatno se više ljudi uključilo. Većini se ljudi ne da registrirati na forume takve....

 

A da!? I mudro šutiš? Koja je to grupa?

 

učlanjen si u tu grupu :D i ivo (voli piti pivo)

 

samo kaj se nisam derala iz svega glasa da sam to ja :D

 

baš u zadnja dva tjedna je došlo skoro 400 ljudi...

 

ne znam...kaj da promijenimo tu ime, u croatia, jer tu već onda imamo jako dobar start, a kaj, i dalje budem postala stvari ko i sad, tak da ljudi koji su članovi budu možda i dalje radi novosti ostali nutra...

samo kaj oni nisu hrv fanovi, pa...

ne znam, možemo promijeniti pa ko otiđe, otiđe...

ili otvorim/te baš drugu grupu, dont nou

 

http://www.facebook.com/#!/pages/Matthew-James-Bellamy/41052688631

Link to comment
Share on other sites

učlanjen si u tu grupu :D i ivo (voli piti pivo)

 

samo kaj se nisam derala iz svega glasa da sam to ja :D

 

baš u zadnja dva tjedna je došlo skoro 400 ljudi...

 

ne znam...kaj da promijenimo tu ime, u croatia, jer tu već onda imamo jako dobar start, a kaj, i dalje budem postala stvari ko i sad, tak da ljudi koji su članovi budu možda i dalje radi novosti ostali nutra...

samo kaj oni nisu hrv fanovi, pa...

ne znam, možemo promijeniti pa ko otiđe, otiđe...

ili otvorim/te baš drugu grupu, dont nou

 

http://www.facebook.com/#!/pages/Matthew-James-Bellamy/41052688631

 

Pa ko bi znal da je to grupa domaće radinosti a svi spikate ingliš. XD

Link to comment
Share on other sites

Pa ko bi znal da je to grupa domaće radinosti a svi spikate ingliš. XD

 

hehehe, pa je, al ne znam di se vidi da ja to vodim, jer kak sam se počela s tim baviti, hrpa fanova me edala na fejsu, čim mi je bio neko nepoznati, pogledam dal je u toj grupi, i da :D

a i većina njih je imala mjuz profil sliku ili u imenu neš vezano uz njih :D pa ih je bilo lako prepoznati :)

 

bila sam jedino jednom na komentar odg na hrv, kad sam skužila da se radi, mislim da o bosancima :D pa im malo nije bilo jasno :D

Link to comment
Share on other sites

hehehe, pa je, al ne znam di se vidi da ja to vodim, jer kak sam se počela s tim baviti, hrpa fanova me edala na fejsu, čim mi je bio neko nepoznati, pogledam dal je u toj grupi, i da :D

a i većina njih je imala mjuz profil sliku ili u imenu neš vezano uz njih :D pa ih je bilo lako prepoznati :)

 

bila sam jedino jednom na komentar odg na hrv, kad sam skužila da se radi, mislim da o bosancima :D pa im malo nije bilo jasno :D

 

Najs :D

 

Btw. Ne znam dal si vidla, poslal sam ti invitejšn. Netko je pred par mjeseci napravil grupu neku posvećenu želji da se muse vrate u kroejšu :D

Pa možeš i to tam izreklamirat :D

Link to comment
Share on other sites

Najs :D

 

Btw. Ne znam dal si vidla, poslal sam ti invitejšn. Netko je pred par mjeseci napravil grupu neku posvećenu želji da se muse vrate u kroejšu :D

Pa možeš i to tam izreklamirat :D

 

hahahahahh, ja ne vjerujem :D

nisam vidla invitejšn, nego sam sad išla upisati muse croatia da vidim da lmožda već ima kaj takvoga, pa mi se onda to pojavilo pa sam se đojnala i vidla da si i ti nutra :D

 

kaj onda, otvorim za hrv baš na fejsu, pa se stavimo svi za admine, pa možemo to svi vodit, ko vidi prvi kakvu vijest - posta, i tako to? :)

Link to comment
Share on other sites

hahahahahh, ja ne vjerujem :D

nisam vidla invitejšn, nego sam sad išla upisati muse croatia da vidim da lmožda već ima kaj takvoga, pa mi se onda to pojavilo pa sam se đojnala i vidla da si i ti nutra :D

 

kaj onda, otvorim za hrv baš na fejsu, pa se stavimo svi za admine, pa možemo to svi vodit, ko vidi prvi kakvu vijest - posta, i tako to? :)

 

Pa kaj ja znam... Ja velim. meni se ta ideja već jedno vrijeme vrti po glavi. Razlog zakaj to već nisam napravil je zato kaj ne bum mogel tolko sudjelovat u tome kolko bi se trebalo (do sad zbog poslova oko faksa, a uskoro kad se vratim na posel nekakav to isto ne bu baš flaksalo sa mnom..... Nek se ostali izjasne....

Link to comment
Share on other sites

pa mislim, meni je svejedno, jer ja ionak pratim vijesti i postam ih na mjuzlive, tamo kod matta na fejs i ak je neš zanimljivo baš onda i tu, tak da mi je svejedno dal budem još i tam stisnula paste :D

 

otvaram, dobijete mejl

Link to comment
Share on other sites

ustvari, a koje ime da stavim? :D

 

Samo nemoj Croatia MUSE fans XD

 

Nekaj jednostavno da se lako nađe, tipa MUSE Croatia ili MUSE - Croatian fans ili tak nekaj. Sama zmisli.

Evo, s obzirom da mi je mozak ovih dana na paši malo, ja bum si dal zadatak danas ukratko sa wikipedije ili odnekud prevest nekaj ukratko o bandu kaj se može na info poljepit.

A mogu se narednih dana poigrat malo u fotošopu da neki logo probam napravit za našu spešl grupu (amater sam u fotošopu totalni, al to mi je uvijek fun prtljat i učit usput).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...