Jump to content

pima

Recommended Posts

hahaha. ja bi rekao da to pokazuje koliko su banalni postali njihovi stihovi. nabijem im politiku. jos ce pocet pisat o Sanaderu. hahaha

 

i kaj lik je sad pogodio u srž i stavio da se ponavljaju tri riječi, daj molim vas

 

i Kata nije baba, ak vaš politika već tak smeta, kaj onda vam ni ljubavno niš ne paše, o čemu bi vi da matt pjeva

 

mislim ljudi moji...tom waits ima jedan cijeli album snimljen u bircu ko neki stand up comedy, pa sou vat, nije mi najdraži album al je odličan i drukčiji i neponovljivi, i kaj, da mjuz to napravi svi bi si trebali žile odrezati

 

stvarno mi niste jasni...

Link to comment
Share on other sites

i kaj lik je sad pogodio u srž i stavio da se ponavljaju tri riječi, daj molim vas

 

i Kata nije baba, ak vaš politika već tak smeta, kaj onda vam ni ljubavno niš ne paše, o čemu bi vi da matt pjeva

 

mislim ljudi moji...tom waits ima jedan cijeli album snimljen u bircu ko neki stand up comedy, pa sou vat, nije mi najdraži album al je odličan i drukčiji i neponovljivi, i kaj, da mjuz to napravi svi bi si trebali žile odrezati

 

stvarno mi niste jasni...

 

Ja bi def rađe da nastavi o politici i apokalipsi nego o babi Kati.

Ne trebamo još jedan bend koji cmoljave pjesmice piše :-P

Link to comment
Share on other sites

sta fali najtvisu :eek::\mm/:

 

Finaly istomišljenik... :D

 

A Kata je baba koja nam je totalno raspekmezila Matta. Još malo će snimat pjesmice ko James Blunt :p

 

Btw.razlog moje neaktivnosti lately je privođenje diplomskog kraju. Sutra je obrana FINALY. nikak dočekat kraj.

 

A s obzirom da sam proveo zadnjih nekoliko mjeseci pred compom više nego normalno, postoji mogućnost da neću biti PREaktivan ni slijedećih dana jer mi je pun znate kaj compa.

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

kate nije baba

i svi znamo da nikad neće snimati ko james blunt, opće me boli srce da ga se uspoređuje s njim...

čestitam na diplomskom! jeee, viiii i tak to :D i ja jedva čekam svoj, tj završetak svojeg (nisam još ni počela)

 

a kakve veze kakve šuze ima? jao, on se valjda dobro osjeća kad blješti, ko edvard :D

a ovaj stil koji sad fura je najbolji, dok prije, pa...nije imao nikakav :D

 

i također mi nije jasno zašto NSC pjesma još uvijek nekog pika u oko, trebao je napravit ljubavnu pjesmu za film, prekinuo je sa zaručnicom s kojom je bio 8 god, ova pjesma je čisti proizvod toga, imala je svoju svrhu i dobro je odradila posao

 

i ovaj, nemojte se ljutiti na mene, kad se radi o museu, uvijek ću ih braniti, mislim, uvijek kažem relano stanje stvari i priznam kad je neš previše flafi, al sad su se očito javili majčinski instinkti

 

jučer je mattova gitara opet letela prema dominiku, al srećom ne i do njega, samo do bubnjeva :)

i dobili su malo potepancije :)

http://www.heraldsun.com.au/ipad-application/muse-cop-a-caning-over-ciggies/story-fn6bn80a-1225972362987

 

uskoro će vjerojatno imati ograničen broj koraka koji smiju izvođaći napraviti..

totalno sad želim spušit šteku kad sam vidla da kris puši......

Link to comment
Share on other sites

kate nije baba

i svi znamo da nikad neće snimati ko james blunt, opće me boli srce da ga se uspoređuje s njim...

čestitam na diplomskom! jeee, viiii i tak to :D i ja jedva čekam svoj, tj završetak svojeg (nisam još ni počela)

 

a kakve veze kakve šuze ima? jao, on se valjda dobro osjeća kad blješti, ko edvard :D

a ovaj stil koji sad fura je najbolji, dok prije, pa...nije imao nikakav :D

 

i također mi nije jasno zašto NSC pjesma još uvijek nekog pika u oko, trebao je napravit ljubavnu pjesmu za film, prekinuo je sa zaručnicom s kojom je bio 8 god, ova pjesma je čisti proizvod toga, imala je svoju svrhu i dobro je odradila posao

 

i ovaj, nemojte se ljutiti na mene, kad se radi o museu, uvijek ću ih braniti, mislim, uvijek kažem relano stanje stvari i priznam kad je neš previše flafi, al sad su se očito javili majčinski instinkti

 

jučer je mattova gitara opet letela prema dominiku, al srećom ne i do njega, samo do bubnjeva :)

i dobili su malo potepancije :)

http://www.heraldsun.com.au/ipad-application/muse-cop-a-caning-over-ciggies/story-fn6bn80a-1225972362987

 

uskoro će vjerojatno imati ograničen broj koraka koji smiju izvođaći napraviti..

totalno sad želim spušit šteku kad sam vidla da kris puši......

 

apsolutno si u pravu. nadajmo se da nece.

 

ma onako... ne volim kad svijetli k'o Betlehem. neka se primi sviranja a ne koreografije.

 

ne pika me u oko. naprotiv, ok je pjesma. ali jednostavno mi se ne svidja cheesy-style te pjesme. i prije je pisao o prekidima pa je ispadalo drukcije. ali sad su druga vremena...

 

shvacam. i ja mislim da su pre pre pre super, i ja ih usrdno branim. ali samo kazem sto mi se malo manje svidja kod njih.

 

koju gitaru je bacio? crvenu vise ne moze bacati... :(

 

pusi on odaaaaaavno. i matt pusi. :p

Link to comment
Share on other sites

cijeli resistance se vrti oko knjige koja je napisana 1984, od orwella jel ?

ljubav neka izmedu 2 ljudi koju su branili neki ljudi tipa romeo i julija.

ispravite me ak gresim pisem ono kaj mi ostalo u glavi:D i brijem da krivo brijem:D

 

tak da je album moro ispast takav kakav je, cheeeeesy kak bi rekli neki ljudi.

al najbitnije od svega ovoga je da su njih troje radili na albumu samo, tak da kapa dolje.

 

jos kad pogledate making of, pogotovo united states vidite kolko matt obozava muzku.

kak bi se reklo, dusu je uneso u svoju muzku i ak ce tak nastavit radit svaki album ja cu njih i dalje slusat,

 

uglavnom cilj ovog posta je :

prestanite srat po albumu.

:D

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

no marko konačno neka pametna od tebe :D :D

 

ma znam da kris puši konstantno, matt je neki vikend pušioničar :D dom je pušio prije, a dal još, ne znam, al mislim da da...

 

ma ljudi mjuz je super, jako je malo bendova ko oni, možda i jesu u jednom trenutku, prema našem mišljenju, zaglibili u nekim smjerovima, ali, pa mora se sve probati :)

ali ipak je to naš mjuz, bio on šljokićast ili crno-bijelo-crveni :D

na kraju ćemo se uvijek vratiti na to da ne postoji bend koji ih može zamijeniti :)

mislim...koja rock legenda u 30tima odluči kupiti ofce :D

 

a koju gitaru je bacio, baš se ne vidi, ali ljudi u komentarima spominju neku imenom "santa 2.0" dal je to nova, nemam pojima, nisam u toku

Link to comment
Share on other sites

cijeli resistance se vrti oko knjige koja je napisana 1984, od orwella jel ?

ljubav neka izmedu 2 ljudi koju su branili neki ljudi tipa romeo i julija.

ispravite me ak gresim pisem ono kaj mi ostalo u glavi:D i brijem da krivo brijem:D

 

tak da je album moro ispast takav kakav je, cheeeeesy kak bi rekli neki ljudi.

al najbitnije od svega ovoga je da su njih troje radili na albumu samo, tak da kapa dolje.

 

jos kad pogledate making of, pogotovo united states vidite kolko matt obozava muzku.

kak bi se reklo, dusu je uneso u svoju muzku i ak ce tak nastavit radit svaki album ja cu njih i dalje slusat,

 

uglavnom cilj ovog posta je :

prestanite srat po albumu.

:D

 

nekad mrzim internet. gubi se kontekst. ne zelim pljuvati po albumu, koji je sasvim ok. naravno da je tako. takvi su glazbenici. on zivi za to :D

Link to comment
Share on other sites

no marko konačno neka pametna od tebe :D :D

 

ma znam da kris puši konstantno, matt je neki vikend pušioničar :D dom je pušio prije, a dal još, ne znam, al mislim da da...

 

ma ljudi mjuz je super, jako je malo bendova ko oni, možda i jesu u jednom trenutku, prema našem mišljenju, zaglibili u nekim smjerovima, ali, pa mora se sve probati :)

ali ipak je to naš mjuz, bio on šljokićast ili crno-bijelo-crveni :D

na kraju ćemo se uvijek vratiti na to da ne postoji bend koji ih može zamijeniti :)

mislim...koja rock legenda u 30tima odluči kupiti ofce :D

 

a koju gitaru je bacio, baš se ne vidi, ali ljudi u komentarima spominju neku imenom "santa 2.0" dal je to nova, nemam pojima, nisam u toku

 

mislim da Dom vise ne pusi. ali ne uzimaj me za rijec.

 

meni su oni najbolji bend, iako za njih znam godinu dana. uspjesno kombiniraju sve i originalni su. i imaju farme. matt kaze da mu je porok to sto uziva u krckavom zvuku kad kokosi zavrne vratom XDD

 

znam ja. novu verziju Šljokice. R.I.P. samo crvene i baca u zadnje vrijeme. mislim da je i bio razbio tu istu na njenom prvom nastupu u Quebecu...

Link to comment
Share on other sites

kate nije baba

i svi znamo da nikad neće snimati ko james blunt, opće me boli srce da ga se uspoređuje s njim...

čestitam na diplomskom! jeee, viiii i tak to :D i ja jedva čekam svoj, tj završetak svojeg (nisam još ni počela)

 

a kakve veze kakve šuze ima? jao, on se valjda dobro osjeća kad blješti, ko edvard :D

a ovaj stil koji sad fura je najbolji, dok prije, pa...nije imao nikakav :D

 

i također mi nije jasno zašto NSC pjesma još uvijek nekog pika u oko, trebao je napravit ljubavnu pjesmu za film, prekinuo je sa zaručnicom s kojom je bio 8 god, ova pjesma je čisti proizvod toga, imala je svoju svrhu i dobro je odradila posao

 

i ovaj, nemojte se ljutiti na mene, kad se radi o museu, uvijek ću ih braniti, mislim, uvijek kažem relano stanje stvari i priznam kad je neš previše flafi, al sad su se očito javili majčinski instinkti

 

jučer je mattova gitara opet letela prema dominiku, al srećom ne i do njega, samo do bubnjeva :)

i dobili su malo potepancije :)

http://www.heraldsun.com.au/ipad-application/muse-cop-a-caning-over-ciggies/story-fn6bn80a-1225972362987

 

uskoro će vjerojatno imati ograničen broj koraka koji smiju izvođaći napraviti..

totalno sad želim spušit šteku kad sam vidla da kris puši......

 

Fala fala....

Mislim stvarno....veliš da si NAAAAJVEĆI fan i onda izvališ da je "trebao napravit ljubavnu temu za film". NSC NIJE rađen za Twilight!

Al nemam ništa protiv te pjesme previše. Pjesma je fora, fora prijelazi, i tak to.... Pjesma bolja nego neke na TR iskreno, meni... (u prvom redu UD i GL)

I nisam sad pljuvao po TR, TR je ok album, ne super, nego ok.

 

Mene više zabrinjavaju ti pop uradci na zadnjem albumu i to što u intervjuima (vidi quote ispod) govori da je postao softy i da će album sljedeći bit više osoban (što ja čitam između redaka da će slijedeći album bit neki što bi njemci rekli Kuschel Rock album). E toga se bojim :-(

 

MATT BELLAMY has hinted MUSE could go soft because his songwriting style has changed since he started dating Hollywood actress KATE HUDSON.

 

Matt said: "I've been through a lot of personal changes, so some of the songwriting might be a bit more open and personal."

 

Last week he talked of his plans for a hemp farm. All he needs now for the full mid-life crisis is a Harley-Davidson.

 

:D

 

dom je 1977, 33 onda

 

I to sve zbog babe Kate.

 

Još samo fali da se i Nightwish transformira u The Corrs :-s

Link to comment
Share on other sites

Fala fala....

Mislim stvarno....veliš da si NAAAAJVEĆI fan i onda izvališ da je "trebao napravit ljubavnu temu za film". NSC NIJE rađen za Twilight!

Al nemam ništa protiv te pjesme previše. Pjesma je fora, fora prijelazi, i tak to.... Pjesma bolja nego neke na TR iskreno, meni... (u prvom redu UD i GL)

I nisam sad pljuvao po TR, TR je ok album, ne super, nego ok.

 

Mene više zabrinjavaju ti pop uradci na zadnjem albumu i to što u intervjuima (vidi quote ispod) govori da je postao softy i da će album sljedeći bit više osoban (što ja čitam između redaka da će slijedeći album bit neki što bi njemci rekli Kuschel Rock album). E toga se bojim :-(

 

 

 

I to sve zbog babe Kate.

 

Još samo fali da se i Nightwish transformira u The Corrs :-s

 

 

:eek:pa svaki fan zna da je NSC napisana prije filma. meni je GL ok samo na solo dijelu. inace nekako ne sjeda. i mene duboko zabrinjavaju ti pop uradci.... bit ce to cudan album.

 

jesam ja jedini kojemu Exogenesis nekako ne sjeda?

Link to comment
Share on other sites

kate je skroz bezvezna zenka i matt je sa njom iz baze jel je ona faca ka,tako da nema straha za album, mislim ja jos nisam prezalia gaiu zato mi kate nije sema ma sta koji kurac undisclosed i eurasia su najace stvari makar je cili resistance malo debilan al dobro i zabrinjava me vase nepoznavanje mattovih gitara i price o pepelicama pa covice ako te neko ne moze vise iznenadit sta se tice propalih modnih kombinacija to je on ali opet je dobro izgleda te kurceve 2006 (stavrno ne mogu podnit tu godinu,ne sta se tice njih fala bogu) i 2007

Link to comment
Share on other sites

ovak: imam upalu pluća i neda mi se skroz odgovarati na sve kaj ste napisali ali:

 

 

ISUSE BOŽE DRAGI KOJI VAM JE KURAC PUSTITE DA SE MATT SEKSA S KIM ŽELI. ne kužim kako je ženska kriva za njegove pjesme kada je došla NAKON sveg napisanog. i iskreno radije ću slušat mjuz koji radi dobar pop nego prosječan rock.

petra, ja sam potpuno uz tebe.

 

 

i da nightwish je sranje. :D

Link to comment
Share on other sites

muse fan a kaj sam ja reko kakav ce album bit ak ce bit sa nekim u vezi ? (jos prije &mjeseci; citaj & ko šest :D)

 

exo genesis je remek djelo po meni:

 

Ma...ja si nekak nadam da će ove informacije koje bacaju o novom albumu past u vodu (ipak je još jako rano) ko i prije par godina kad su bacali kojekakve izjave o TR, gdje su čini mi se prve info bile da će malo žešće po elektronici u novom albumu.... Ispalo je nekaj skroz drugačije, u biti mješavina svega pomalo...

 

....ne preostaje nam ništa drugo nego pričekat i vidjet tj.čut.... :-s

Link to comment
Share on other sites

ovak: imam upalu pluća i neda mi se skroz odgovarati na sve kaj ste napisali ali:

 

 

ISUSE BOŽE DRAGI KOJI VAM JE KURAC PUSTITE DA SE MATT SEKSA S KIM ŽELI. ne kužim kako je ženska kriva za njegove pjesme kada je došla NAKON sveg napisanog. i iskreno radije ću slušat mjuz koji radi dobar pop nego prosječan rock.

petra, ja sam potpuno uz tebe.

 

 

i da nightwish je sranje. :D

 

Ne pričamo o TR nego o slijedećem albumu i o infu koji je petra quotala... :p Tak da JE baba Kata je apsolutna kriva za mattovo pekmezasto stanje uma :p :P

 

Ja i većina ja mislim, ne želimo MUSE pop band..... :p

 

A što se opaski o najtvišu tiće, uopće se ne obazirem na komentare osoba od koje jedna <3 Britni Spiers, a druga lejdi Kaku :p :P :p

 

Želim ti brzi oporavak :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...