Jump to content

pima

Recommended Posts

"muse su pojam za sebe i pratim ih (uz divljenje)od prvog albuma , a posto sam novi clan ovaj post stize malo kasno ali ne i prekasno.

stil koji se ne moze kopirati cak niti od njih samih i karizma revoltiranih pobunjenika sa istancanim osjecajem za simetricno i paradoksalno...kapa dolje"

 

takve ljude volim

Link to comment
Share on other sites

"muse su pojam za sebe i pratim ih (uz divljenje)od prvog albuma , a posto sam novi clan ovaj post stize malo kasno ali ne i prekasno.

stil koji se ne moze kopirati cak niti od njih samih i karizma revoltiranih pobunjenika sa istancanim osjecajem za simetricno i paradoksalno...kapa dolje"

 

takve ljude volim

 

Odakle ti to? :)

Link to comment
Share on other sites

Their weaponry is advanced beyond our planet’s understanding – the most symphonic, intergalactic, bombastic, futuristic, astral-travelling musical arsenal the universe has ever heard. English trio Matt Bellamy, Dominic Howard and Chris Wolstenholme may be just three men, but with MUSE they have built a rock galaxy all their own, from the ambitious baby steps of Absolution, to the super-massive heights of Black Holes and Revelations and now the mind-blowing enormity of The Resistance e ovo je bombasticno :D da ne znam ko su isa bi na koncertom kad ovo procitam

Link to comment
Share on other sites

jaaaj, ja sam jučer pogledala hullabaloo, stvarno ga dugo nisam gledala...i nije mi jasno zašto sam ikad prestala :D

jer prvih jeno godinu i pola od kad sam ga dobila, gledala sam ga doslovno svaki dan, ne uvijek cijelog, barem nešto...i sad stvarno dugo nisam ništa...tako da sam se nagradila jučer sa hullabaloom, danas ću absolution, a sutra haarp :D

Link to comment
Share on other sites

a za venus, recimo neki dan sam naletjela prvi puta na ovaj filmić...

pa evo da ga podjelim :D

 

hvala iako sam vec gleda :D ali jedno vrime sam non stop trazia sve nagrade sta je muse dobia i bia nominiran i daleko najace je kad su dobili neku nagradu nisam bas siguran ugl 2007 ka kad je accepatance speech bia snimljen u maleziji kad deru rifove od stockholma a dok se matt igra sa teraminom ka daju domu nagradu on ka zahvali u kaze kaze skuzajte sad imam thick riff za odsvirat to mi je med ako niste gledali mogu pokusat clipic:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...