Jump to content

pima

Recommended Posts

Napokon san našla ekipu fanova iz Hrvatske i presritna san s obziron da 70% posto ljudi uopće nije čulo za Muse a kamoli da ih ko sluša!!! To me totalno izbaci iz takta, pa jel živimo u takvoj selendri ili vlada sveopći loš ukus u muzici kod nas?? Ja mislin oboje, al srića pa ima nas koji popravljamo situaciju :-)

 

drago nam je da si se javila :)

ja sam isto bila u istoj situaciji kada sam prije par god počela slušati muse...tako da sam još par ljudi oko sebe pretvorila u fanove...pa sad čak neki znaju tko je muse :D

al iskreno...ne znam zašto, draže mi je kad mi ljudi kažu da ne znaju muse, valjda se bojim da ne postanu komercijala :p

al opet fora je u tome da se kod muse njihova fan base povećava ne zato jer će napravit pjesmu u kojoj se riječi boy i toy rimuju, nego zbog kvalitete njihovih live nastupa, pristupa fanovima, glasu, svirci, liriksima....kaj je opet dobro, znači i logično je da se šire, al mislim da kod nas postoji mišljenje ako puno ljudi sluša jednu grupu da je to komercijala...

hm...vrtim se u krug :D

jooj, idem učit:rolleyes:

ajd drago da si se javila, čitaj nas i piši :p

ba baj

Link to comment
Share on other sites

Napokon san našla ekipu fanova iz Hrvatske i presritna san s obziron da 70% posto ljudi uopće nije čulo za Muse a kamoli da ih ko sluša!!! To me totalno izbaci iz takta, pa jel živimo u takvoj selendri ili vlada sveopći loš ukus u muzici kod nas?? Ja mislin oboje, al srića pa ima nas koji popravljamo situaciju :-)

 

dobrodošla andie_m:);)

kod mene ista situacija, također nitko ne zna za Muse. Evo baš neki dan sređivala svoju sobu (čitaj: lijepila slikice – od Muse naravno – po njoj, ko da sam opet u pubertetu:LOL:), pa me cimerica pitala a ko su mi ti dečki na slikama. A kad sam joj rekla kak se zovu, tek onda se pukla smijati:rolleyes:. A kad sam joj probala pustiti par pjesama, bilo je, neeeeeee, gasi to. Strašno:(.

Al baš mi je čudno kaj ih nitko oko mene ne sluša, osjećam se ko Pale sam na svijetu:(. Pa sam počela slušati engleske radiostanice i svaki put kad zavrte neku njihovu pjesmu, ja luda od sreće:happy:.

Oh, već su tri sata, odoh ja…

Pozdrav svima:musesign:

p.s. pima, kak napreduje moj dvd?

Link to comment
Share on other sites

E kad se sitin da prije par godina kad san ih prvi put čula na mtv-u, (i to uživo!) niko živ nije čua za njih a kamoli da san imala odakle nabavit njihove albume! Taman je bia izaša Absolution i kad san čula TiRO odma san se zaljubila u nju. I jedan dan mi mater dolazi doma s par cd-ova i govori - Evo da mi je prijatelj tri albuma neke grupe Muse, kaže da su dobri. S time je zaslužila da je vodin u Zagreb na koncert! :D

Iman njihove sve albume i dvd-ove šta su bili na prodaju, a ako je ko voljan podilit nešto sa mnon... slobodno :)

Najnajnaj od svih naj pisama mi je ESCAPE, pokušavan nać neki video ili snimku te pisme al nikako :(

Link to comment
Share on other sites

E kad se sitin da prije par godina kad san ih prvi put čula na mtv-u, (i to uživo!) niko živ nije čua za njih a kamoli da san imala odakle nabavit njihove albume! Taman je bia izaša Absolution i kad san čula TiRO odma san se zaljubila u nju. I jedan dan mi mater dolazi doma s par cd-ova i govori - Evo da mi je prijatelj tri albuma neke grupe Muse, kaže da su dobri. S time je zaslužila da je vodin u Zagreb na koncert! :D

Iman njihove sve albume i dvd-ove šta su bili na prodaju, a ako je ko voljan podilit nešto sa mnon... slobodno :)

Najnajnaj od svih naj pisama mi je ESCAPE, pokušavan nać neki video ili snimku te pisme al nikako :(

 

blago tebi, ja bi takve starce... ja s mojima uopće ne mogu pričati o glazbi jer su nam ukusi kaj se toga tiče miljama daleko:(

 

mislim da imaš na youtubeu snimku te pjesme:)

Link to comment
Share on other sites

Najnajnaj od svih naj pisama mi je ESCAPE, pokušavan nać neki video ili snimku te pisme al nikako :(

a ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=ah15AKIIMfw

 

Primjetih da svi imamo sličnu priču(mogli bi do Sanje :D ) i slične (ne)dodirne točke okoline i omiljenog nam benda - jednostavno smo preposebni ;)

Divim se samom sebi kako sam se uspio nakačiti na njih jer u to vrijeme ni MTV nisam imao :$

 

Nego, moze li mi netko pojasniti ovo:

Muse has been nominated in the category for Best Electronic Act for their shows in April 2007 with acts from the Acapulco Music Festival 2008, Daft Punk, Deep Dish, Dj Tiesto, Ferry Corsten, Infected Mushroom, Justice, Los Amigos Invisibles, Metric, Nick Warren, Paul Van Dyk and Sasha & John Digweed.

Link to comment
Share on other sites

a ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=ah15AKIIMfw

 

Primjetih da svi imamo sličnu priču(mogli bi do Sanje :D ) i slične (ne)dodirne točke okoline i omiljenog nam benda - jednostavno smo preposebni ;)

Divim se samom sebi kako sam se uspio nakačiti na njih jer u to vrijeme ni MTV nisam imao :$

 

Nego, moze li mi netko pojasniti ovo:

Muse has been nominated in the category for Best Electronic Act for their shows in April 2007 with acts from the Acapulco Music Festival 2008, Daft Punk, Deep Dish, Dj Tiesto, Ferry Corsten, Infected Mushroom, Justice, Los Amigos Invisibles, Metric, Nick Warren, Paul Van Dyk and Sasha & John Digweed.

 

vjeruj mi, to ni njima vjerojatno nije jasno :D

Link to comment
Share on other sites

dobrodošla andie_m:);)

 

p.s. pima, kak napreduje moj dvd?

e koja sam ja .........tak sam bila sretna kaj sam ti nasnimila dvd, i idem po tvoju adresu tamo u poruke i vidim da sam ti treala snimit absolution a ne haarp :D

sad idem to snimat....

plavuša...:p

treba kome poslat haarp? :D

Link to comment
Share on other sites

I'm back. Ma ljudi fala na linkovima al sve na youtube-u šta ima veze sa Escape san već pogledala i ocijenila i komentirala itd. Morat ću negdi downloadirat onu iz Rockpalasta, kako tamo skriči i zavija ajme ajme...

A ono za nominaciju, mislin da je to za najbolju izvedbu koja uključuje cilu elektroniku od gitara do ogromnih screen-ova, sve šta ima veze sa strujon, šta je opet vezano za najbolji live nastup. Tako se meni čini, možda ispadan glupa, al nema veze. :LOL::LOL: Bitno je da su nominirani sa izvođačima s techno scene a poznato je da je njihova elektronička oprema bog i batina ostalima. Opet im dođe kao kompliment! ;)

 

Evo dva linka snimki koncerta iz Zagreba šta san se tek nedavno odvažila stavit. Pogledajte u high quality verziji, ako će ko gledat uopće :p

Pozz

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel mi može netko reči koja je razlika u coveru između limitiranog izdanja BH&R i normalnoga u jewel boxu? Mislim.....budući da je pakiranje normalnog izdanja jewel box u koji se gotovo uvijek umeće knjižica sa tekstovima sličicama itd, a ovo drugo je dikipak pakiranje, ima li to limitirano izdanje isti sadržaj na koricama (tekstovi pjesama, sličice. itd itd) kao i jewel box???

 

Počeo sam se opskrbljivati originalnim naslovima pa mi trebaju informacije.....:D

Link to comment
Share on other sites

imam ti ja Hullabaloo soundtrack na kompu pa ti mogu spržiti:)

osim ako tražiš original, onda ti baš i ne mogu pomoći:(

 

Ma imam i ja sve to na compu, ali došlo vrijeme da se originali stave u kolekciju.......

Sve se da naći (čak i limited edition BH&R), ali Hullabaloo Soundtrack = nula bodova! :(

Link to comment
Share on other sites

pa ima na hullabaloo dvd, kad je dvostruki na jednom je koncert a na drugome dokumentarac u kojem sviraju sve b-strana pjesme...a ako se želi mp3 format, postoji i hullabaloo cd, kojeg kod nas najvjerojatnije nećeš naći, jedino ako netko neće biti toliko susretljiv pa da se potrudi nabavit ga i naručit..

ako ste pod hullabaloo soundtrack uopće mislili na to?!...

Link to comment
Share on other sites

pa ima na hullabaloo dvd, kad je dvostruki na jednom je koncert a na drugome dokumentarac u kojem sviraju sve b-strana pjesme...a ako se želi mp3 format, postoji i hullabaloo cd, kojeg kod nas najvjerojatnije nećeš naći, jedino ako netko neće biti toliko susretljiv pa da se potrudi nabavit ga i naručit..

ako ste pod hullabaloo soundtrack uopće mislili na to?!...

 

Da...taj dupli cd se zove HULLABALOO SOUNDTRACK! (Vidi sliku) A naći će se to prije ili kasnije! :-)

 

Muse_Hullabaloo_CD.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa da se naći, velim ti ako se možeš dog u dancing bearu ili tak negdje da ti probaju to nabavit, u vž su bili prilično susretljivi kod haarpa npr...jer se limited mogao dobiti kao samo u pre order preko neta...ali uspjela sam se dogovorit s njima da mi nabave...čak i algoritam iako su oni fokusirani na knjige i igrice, ali si isto daju truda i naručuju izravno iz engl...

daj ako pronađeš oriđiđi javi, i ja bi, isto radim oriđiđi kolekciju, absolution dvd će uskoro doći u oriđiđi kolekšn, jei jei, hepi hepi :D

Link to comment
Share on other sites

i tak ja danas bila u gradu nakon sto godina

tražila nešto u Profilu i slučajno naletjela na 2 veeelika postera od Muse, nisam mogla vjerovati da toga ima kod nas, skoro se rasplakala od sreće:happy:. konačno nešto dobro u posljednja 2 tjedna:happy:

 

pima, u kojoj fazi je moj Absolution dvd:LOL::)

Link to comment
Share on other sites

i tak ja danas bila u gradu nakon sto godina

tražila nešto u Profilu i slučajno naletjela na 2 veeelika postera od Muse, nisam mogla vjerovati da toga ima kod nas, skoro se rasplakala od sreće:happy:. konačno nešto dobro u posljednja 2 tjedna:happy:

 

pima, u kojoj fazi je moj Absolution dvd:LOL::)

 

u GOTOOOVOOOJ, evo leži pokraj mene, sad se idem spremit i idem u grad i šaljem ti odma, jer ovo predugo traje već i ja se ispričavam,

išla sam snimit i hulabalo dokumentarac ali ne kužim zakaj mi nije htjelo, a frend mi je složio neki novi program za prženje pa se baš ne snalazim :D

tak da ti za sad šaljem ovo, dok on ne sprži dokumentarac

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...