Jump to content

pima

Recommended Posts

ja ne kuzim sta ne kuzite :I

 

interpunkcija je tvoj prijatelj. :D

 

primjer:

 

let's eat grandma.

let's eat, grandma.

 

jel znate kaj je dobro pit za novu a da nije ona klasika, pivo, vino, šamnpanjac, nego neki kokteli? pitam jer se frendica jako želi nalit koktelima za novu, a meni su svi nekak ljetni. a i ne znam kako se misli nalit koktelima.

Link to comment
Share on other sites

interpunkcija je tvoj prijatelj. :D

 

primjer:

 

let's eat grandma.

let's eat, grandma.

 

jel znate kaj je dobro pit za novu a da nije ona klasika, pivo, vino, šamnpanjac, nego neki kokteli? pitam jer se frendica jako želi nalit koktelima za novu, a meni su svi nekak ljetni. a i ne znam kako se misli nalit koktelima.

 

namucite se ali eventualno svi skuzite sta sam tia rec tako da nema veze a pogledaj recepte za koktele na internetu vjerojatno ima milijun i jedan koji mos napravit doma bez nekih semica sta oni stavlju u koktele pih kako se misli napit prvo zensko je drugo koktele ce radit sama i mose stavit koliko cuge oce i trece nova godina pocet ce te ujutro i coro i ostale supstance ugl nema vas :D

Link to comment
Share on other sites

namucite se ali eventualno svi skuzite sta sam tia rec tako da nema veze a pogledaj recepte za koktele na internetu vjerojatno ima milijun i jedan koji mos napravit doma bez nekih semica sta oni stavlju u koktele pih kako se misli napit prvo zensko je drugo koktele ce radit sama i mose stavit koliko cuge oce i trece nova godina pocet ce te ujutro i coro i ostale supstance ugl nema vas :D

 

:D:D

ona će bit na podu vjerojatno dok će joj čaša bit još na stolu, al meni treba minimalno litra vina da se proveselim, ja sam se ispraksala s frendovima iz razreda. moja ideja je da joj zmiksam rum s još nečim, imat će osjećaj kao da pije božićni kolač. iako, ove godine sam napravila (navodno) dobru improvizaciju koja se sastoji od martinija, dvije vrste domaćeg vina, spritea i soka od naranče. ja to nisam htjela pit.

Link to comment
Share on other sites

Black Holes And Revelations reveals a not so exotic side sober Muse in three previous albums. There's even a funky touch to it - as if Matt was also listening to a lot of Prince. He laughed, Cool. I'm not one of his albums or anything, but it is big in performance art and video, and play live.

Link to comment
Share on other sites

Black Holes And Revelations reveals a not so exotic side sober Muse in three previous albums. There's even a funky touch to it - as if Matt was also listening to a lot of Prince. He laughed, Cool. I'm not one of his albums or anything, but it is big in performance art and video, and play live.

 

jebo mene pas ak ja kaj kuzim kaj je tu napisano:stunned:

 

ste vidjeli uprising wembley pro shot edit od tejkabowa ?

buahaaha ja jesam:D

Link to comment
Share on other sites

a ne ti si:D

kad to sve skinem i konvertam u mp3 stavim na 2share pa si skinite ak ocete.

 

 

sad gledam my family (5sezonu)

i vidim da onaj michael(najmlade dete) ima poster absolutiona u sobi :D

 

totalno su UBER. i Marko, ja cu cim stignem stavit Glasto na torrent, sad mi je veza pretrpana zbog skidanja raznih čuda...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...