Jump to content

pima

Recommended Posts

A što se opaski o najtvišu tiće, uopće se ne obazirem na komentare osoba od koje jedna <3 Britni Spiers, a druga lejdi Kaku :p :P :p

hahhahahahahahaha :awesome:

 

Želim ti brzi oporavak :)

i ja , upala pluca je u kurcu imo sam je dvaput

 

kate je skroz bezvezna zenka i matt je sa njom iz baze jel je ona faca ka,tako da nema straha za album, mislim ja jos nisam prezalia gaiu zato mi kate nije sema ma sta koji kurac undisclosed i eurasia su najace stvari makar je cili resistance malo debilan al dobro i zabrinjava me vase nepoznavanje mattovih gitara i price o pepelicama pa covice ako te neko ne moze vise iznenadit sta se tice propalih modnih kombinacija to je on ali opet je dobro izgleda te kurceve 2006 (stavrno ne mogu podnit tu godinu,ne sta se tice njih fala bogu) i 2007

 

tebe opet kurca ne kuzim sta pises, kralju :D

Link to comment
Share on other sites

Ne pričamo o TR nego o slijedećem albumu i o infu koji je petra quotala... :p Tak da JE baba Kata je apsolutna kriva za mattovo pekmezasto stanje uma :p :P

 

Ja i većina ja mislim, ne želimo MUSE pop band..... :p

 

A što se opaski o najtvišu tiće, uopće se ne obazirem na komentare osoba od koje jedna <3 Britni Spiers, a druga lejdi Kaku :p :P :p

 

Želim ti brzi oporavak :)

 

hvala :)

 

ali zašto je morate vrijeđati, ne kužim? imao je i prije curu pa nikom niš. nekako sumnjam da ga je doma posjela i zaprijetila mu da će ga ostavit ako ne počne pisati mekše pjesme.

 

ja se ne obazirem na opaske ljudi koji ne razlikuju pojam žanra i dobre glazbe. i ja bih radije da se malo požeste, ali ako neće, jebiga, mislim da ne možete kontrolirati što je u njihovim glavama, vidjet ćete što će se dogoditi, a kad čujete stvari, ne morate ih slušati ako vam se ne sviđaju, nitko vas ne prisiljava.

Link to comment
Share on other sites

hvala :)

 

ali zašto je morate vrijeđati, ne kužim? imao je i prije curu pa nikom niš. nekako sumnjam da ga je doma posjela i zaprijetila mu da će ga ostavit ako ne počne pisati mekše pjesme.

 

ja se ne obazirem na opaske ljudi koji ne razlikuju pojam žanra i dobre glazbe. i ja bih radije da se malo požeste, ali ako neće, jebiga, mislim da ne možete kontrolirati što je u njihovim glavama, vidjet ćete što će se dogoditi, a kad čujete stvari, ne morate ih slušati ako vam se ne sviđaju, nitko vas ne prisiljava.

 

Hmm ok za žanr, al dobra glazba? Britnej, lady Gugu i ostatak američkog music dream teama!?

:facepalm:

Michael Jackson je bio dobar pop. Britnej i kaka jok. POP danas saka (gotovo) u svim segmentima :p

Link to comment
Share on other sites

ovak: imam upalu pluća i neda mi se skroz odgovarati na sve kaj ste napisali ali:

 

 

ISUSE BOŽE DRAGI KOJI VAM JE KURAC PUSTITE DA SE MATT SEKSA S KIM ŽELI. ne kužim kako je ženska kriva za njegove pjesme kada je došla NAKON sveg napisanog. i iskreno radije ću slušat mjuz koji radi dobar pop nego prosječan rock.

petra, ja sam potpuno uz tebe.

 

 

i da nightwish je sranje. :D

 

HVALAAA :D

 

daj ne seri, upala pluća, komaaaa, a bilo mi čudno kaj te nema, nadam se da ćeš čim prije ozdraviti...:(

Link to comment
Share on other sites

a vi svi ostali fanovi koji ste se uhvatili za jednu moju krivu riječ, mislila sam na to da pjesma možda je prije filma napravljena ali je izdana zbog njega i jer je bila ljubavne tematike kakva im je trebala...

stvarno se moram loviti za glavu kad sve ovo čitam...

i nikad nisam rekla da sam najveći fan, ako i jesam, to je bila zajebancija, mislite kaj hoćete, al znam kolko mi znače i kolko znam o njima, ostalo mi nije važno...

Link to comment
Share on other sites

kate je skroz bezvezna zenka i matt je sa njom iz baze jel je ona faca ka,tako da nema straha za album, mislim ja jos nisam prezalia gaiu zato mi kate nije sema ma sta koji kurac undisclosed i eurasia su najace stvari makar je cili resistance malo debilan al dobro i zabrinjava me vase nepoznavanje mattovih gitara i price o pepelicama pa covice ako te neko ne moze vise iznenadit sta se tice propalih modnih kombinacija to je on ali opet je dobro izgleda te kurceve 2006 (stavrno ne mogu podnit tu godinu,ne sta se tice njih fala bogu) i 2007

 

 

hahahah

ni ja te ne kužim, sve tvoje postove moram par puta čitati, daj tu i tamo nabaci koji zarez ili točku, bit će lakše :D

a kaj se tiče mattovih gitara, pa znam napamet sve koje je ikad imao, kak izgledaju i kak se zovu, a pošto nisam opće u tim glazbenim vodama ne znam njihove karakteristike, jebiga, u to se ne petljam :D

jedino ovo novo, nakon gliterice, sam se malo opustila i nisam pratila, oprosti :D

i ne mogu vjerovati da si napisao da je kate ŽENKA, ženka!!!! :D a i to da je s njom jer je ona faca.....to ti je fejl stari moj, mislim nikad se nisu po tome povodili, tako da...

ali daj ostavimo više katu na miru, fakat nas nije briga ko tu koga zašto, mislim možemo prokomentirati, al sad smo već i prešli neku normalnu granicu :D

i ne znam dal hoćeš reći da je dobro izgledao 2006 ili ne, meni je izgledao jako mega dobro :D

ostalo kaj nisam skomentirala, vjerojatno nisam ni skužila :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm ok za žanr, al dobra glazba? Britnej, lady Gugu i ostatak američkog music dream teama!?

:facepalm:

Michael Jackson je bio dobar pop. Britnej i kaka jok. POP danas saka (gotovo) u svim segmentima :p

 

bože moj, ako još nisi skužio da britni slušam jer mi je smiješno kad ju slušam, i jer se onda cerim i glupiram, nemam ju na mobitelu, al je ona doslovni američki pop proizvod, što ne znači da je dobro, dok đeksona možeš stavit u dobar pop

ne znam, glupo mi je kaj to stalno spominješ, pa skinula sam jednom i rianu, preslušala, nasmijala se i izbrisala album, pa kaj sad, britni imam na kompu i mislim da je carica kolko je toga prošla, ja da sam na njezinom mjestu valjda bi se kilala, iz čistog respekta si pustim njezinu pjesmu, a ne zato kaj mislim da je ekstra super napravljena

ja sam jedan od onih fanova kojemu nakon mjuza ništ nije dovoljno dobro, nakon kaj sam mjuz otkrila, par godina nisam ni slušala niš drugo i sama sebe sam silila na druge izvođaće i skidala si albume, i isto tak ih brisala

zato ne možeš uspoređivati moj ukus slušanja mjuza i moj neukus slušanja britni, jer ja to po meni neusporedivo, jednom sam si čak pustila i đejms blanta, pa kaj ćeš mi sad reći :D

daj spominam se na 3 strane i već sam 5 put ovo čitala i neda mi se više, valjda si skužil poantu noooo :D

e da, i nije mi jasno, par puta sam te zamolila da ne zoveš katu baba, ne zato jer mi je ona najbolja prijateljica, nego je fakat ružno...

al dobro to su sad već neke druge teme

sad moram opet dalje ići čitati kaj ste pisali jer ne znam kaj sam više htela reći opće :D

Link to comment
Share on other sites

Ahaha.....iskupila se komentarom :p prvo ne moraš ti ni mene sve ozbiljno shvatit. 90% vremena pišem gluposti....

 

Skinula si đejmsa blanta!? :-? :-O 245.gif

 

A kaj je to britnej prošla takvog? Sve kaj je psihičke poteškoće imala je zato kaj ne zna kud bi sa sobom i sa lovom, ko i sve razmažene američke bogatašice. Sranja koja su se njoj dogodila dogodilo se puno ljudi pa ne vidiš njih da okolo po javnosti imaju napadaje....

Onda isto tak možeš žalit i sirotu paris. Kaj je sve ta prošla, bila čak u zatvoru a curica se samo htjela zabavljat... :facepalm: Ista stvar i sa Winehousicom. Sirotica...

 

Link to comment
Share on other sites

ma nisam skinula đejmsa, samo sam si neš pustila na jutubu :D

a pa ja mislim da je britni prešla ipak neš, jer su ju starci navlačili po svakakvim šovovima, ono, ne svojom voljom jer sa toliko godina nemaš svoju volju osim hengati i radit gluposti, kaj ona nije, i svakodnevno napadanje novinara, ne znam, meni bi to bilo jako teško :D kad nakon kaj te 2 put vide da si vani i cugaš si odma alkos i moraš na rehabilitaciju, uglavnom ja bi pukla davno i mlatila te novinare :D

mačka mi hoda po tipkovnici, pogledala budem linkove kasnije

Link to comment
Share on other sites

upravo tako, ni ja gagu ne slušam svakodnevno, nemam pojma o njenom životu nit znam sve njene pjesme, samo mi je zanimljiva kao fenomen i drago mi je što pokušava pribiližiti umjetnost i visoku modu drugim ljudima. pjesme su ok za skakanje kad si malo popiješ. a winehouseicu nek nitko ne dira. kolko god bila sjebana privatno i u glavi, ima odlične pjesme i odlično pjeva, to nitko ne može osporiti. plus, mislim da je svima njima puno teže snositi se sa svakodnevnim problemima kad su pod povećalom javnosti i ne kužim zašto neki misle da je njima lakše ako imaju hrpetinu para. to im niš ne pomaže kad im se papparazzo zaljepi za šoferšajbu kad se pokušavaju parkirati,

zašto zapravo uopće imamo ovu raspravu kad sto posto svi mi imamo barem 10 albuma na svom kompu za koje se sramimo priznati da ih imamo?

 

i molim vas da prestanete cviliti oko toga da će sljedeći album biti sranje, tko zna, možda će na njemu biti 12 fenomenalnih akustičnih pjesama. možda je pod "intimnijim" albumom mislio da neće biti toliko grandiozan i high tech kao TR. a ako slučajno nije po vašoj volji da se niste usudili svaliti svu krivnju na kate ili bilkog drugog jer ne piše ona pjesme nego muse. i stvarno ne kužim, vi bi radije da je čovjek nesretan i sam samo zato da bi vam se pjesme svidjele? čak i ako se to dogodi mislim da se možete pozdraviti s tim zato što nitko od njih više nije postpubertetsko dijete puno negativnih emocija da pišu bijesne pjesme, naime ljudi obično pišu o stvarima koje ih okružuju.

Link to comment
Share on other sites

ma muse je najveci bend sadasnjice i jedan od najvecih ikad njihova mjuza stil nastup osobnost ih cini najvecima pa ako bi i postali chessy ka sta su ucinili par pisama nema veze MUSE JE SVE, ali ja kazem matt je sa kate da bi gaia bilo ljubomorna jel je ona "zvijezda" pa gaia mora citat i gledat ta sranja u novinama i na televiziji :DDDD a matt je voli za popizdit i refat ce se njoj bar da je napumpa ili nesto i daj aje banite svi kolektivno u split da se izraketiramo i da slusamo dobru muziku o kojoj ocite nemate pojma :p osim nasih jel :D

Link to comment
Share on other sites

zašto zapravo uopće imamo ovu raspravu kad sto posto svi mi imamo barem 10 albuma na svom kompu za koje se sramimo priznati da ih imamo?

 

nemam.

 

ma muse je najveci bend sadasnjice i jedan od najvecih ikad njihova mjuza stil nastup osobnost ih cini najvecima pa ako bi i postali chessy ka sta su ucinili par pisama nema veze MUSE JE SVE, ali ja kazem matt je sa kate da bi gaia bilo ljubomorna jel je ona "zvijezda" pa gaia mora citat i gledat ta sranja u novinama i na televiziji :DDDD a matt je voli za popizdit i refat ce se njoj bar da je napumpa ili nesto i daj aje banite svi kolektivno u split da se izraketiramo i da slusamo dobru muziku o kojoj ocite nemate pojma :p osim nasih jel :D

 

citati tvoje postove je nezamjenjivo iskustvo

 

 

 

kralju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...