Jump to content

pima

Recommended Posts

al baš čistokrvni :D

 

ajde, razumijem ove starije, al ne kužim kak su krešo i marko uspjeli odrasti bez pottera, pa on je obilježio našu generaciju

 

ja sam uvijek volio dobru pricu ,a ne djecu koja se ganjaju sa metlama i gađaju sa flipendima, i to jos u skoli :p

malo se zajebavam, al potter mi je uvijek bio malo,kajaznam, djetinjast i ne-kul

Link to comment
Share on other sites

pa vise manje da, ziher ocu citat knjigu o skoli,nie mi dosta sta sam moro ic u nju :D

:$

kako me prokuzi :LOL:

 

da sad se praviš da ne voliš školu a ferovac si :p

 

naravno da sam te prokužila, taj flipendo je izazvao pravu sablazan među nama fanovima jer zvuči glupo i ne postoji u knjigama. naime, sve su čarolije izvedene iz latinskog jezika. a ova je ono flip. zvuči lejm i za naše standarde.

Link to comment
Share on other sites

da sad se praviš da ne voliš školu a ferovac si :p

mrs :D

naravno da sam te prokužila, taj flipendo je izazvao pravu sablazan među nama fanovima jer zvuči glupo i ne postoji u knjigama. naime, sve su čarolije izvedene iz latinskog jezika. a ova je ono flip. zvuči lejm i za naše standarde.

hah,ovo nisam znao :D

 

nisam dugo nis procito od knjiga ,zadnje je bio hitchhiker prije valjda pol godine :D

mogo bi nes uzet s obzirom da sam semestar 90% rjesio nakon sta seminare napravim iduci tjedan

Link to comment
Share on other sites

ja nisam procita nijednu knjigu u zivotu :D osim o muse-u i ickea i te tematike a te sta su citali harrya smo smatrali debilima,ma mislim sta su citali bilo koju knjigu cak i lektiru :D

 

pa icke je veca izmisljotina i fantasy od pottera :LOL:

 

reptili.....:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...