Jump to content

pima

Recommended Posts

Kak si to Petru nazval? :eek: Varaždinci ne vole da ih se zove zagorcima niti ničim drugim. Oni su varaždinci :p

Jel tak petra?

 

hm, pa nebi rekla, više smo ponosni kad nas zovu zagorcima, jer najčešće su tu rasprave di točno varaždin pripada, pa smo nekima podravci ?! :rolleyes:

Zapadniji varaždinski prostor naziva se »varaždinština« ili Varaždinska podravina, a tamošnji stanovnici se regionalno ne osjećaju Podravcima.

naravno :D

Link to comment
Share on other sites

hm, pa nebi rekla, više smo ponosni kad nas zovu zagorcima, jer najčešće su tu rasprave di točno varaždin pripada, pa smo nekima podravci ?! :rolleyes:

Zapadniji varaždinski prostor naziva se »varaždinština« ili Varaždinska podravina, a tamošnji stanovnici se regionalno ne osjećaju Podravcima.

naravno :D

 

Pogleč čak sam i topic našel:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=113302

Link to comment
Share on other sites

Upuceno ZelenojBanani, kojojxnisam do sad ulovio ime i duboko se ispricavam, ali me zanima da li on ima i acc. na GF-u pod istim imenom i avatarom. I da li je bubnjar. Ako je, da li je slobodan. :D

 

WTF je GF?

 

Upuceno Pimi :D, budući da si ti otvorila topic jel imaš mogućnost moderiranja imena threada? Sad bum ispal picajzla, al gramatička tocnost naslova me uvijek iznova malko bode u oči :D

Link to comment
Share on other sites

Upuceno ZelenojBanani, kojojxnisam do sad ulovio ime i duboko se ispricavam, ali me zanima da li on ima i acc. na GF-u pod istim imenom i avatarom. I da li je bubnjar. Ako je, da li je slobodan. :D

 

nitko ga ne zna, nit nece znat.:ninja:

 

je to sam ti ja tam, i nisam bas :D

sad prek zime valjda ili pocetkom sledece godine cemo NAPOKON otic na probu (mjuz tribjut, kao:)

i ovaj bend iz sela ima tak da :D

 

al mogli bi nekad otic da se malo zajebavamo, svega imate osim bubnja, jel ? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...