Jump to content

pima

Recommended Posts

Ima mjesta za mene? hahaha.

 

samo naprijed s MotP. Trebat ce vam laptop, dva sinta i jos par pedala. Radje svirajte PiB i TiRo. Ili Stockholm Syndrome. samo ubacis laptop i onaj piano backing track i eto ga. :LOL: Ili Dead Star. Ili Assassin. Bitno da svirate. hh

 

ma moze se taj efekt jednostavnije sredit,i nista njihovo nije posebno tesko svirat ni na gitari ni na basu tako da se sve moze

Link to comment
Share on other sites

DA

 

super. vec mi na zivce ide sviranje gitare doma, bez benda... duga prica.

 

a bi li Marko htio u moj bend? posto nemamo bubnjara, a na urzi bubnjara ih bas i nema. :)

 

ma moze se taj efekt jednostavnije sredit,i nista njihovo nije posebno tesko svirat ni na gitari ni na basu tako da se sve moze

 

ja nisam nasao nista jednostavnije... mozda nisam gledao gdje treba. ali to je cisto moje da sve treba bit kao i original.

Link to comment
Share on other sites

hahaha. a jesi... sad ja opet zapinjem sa svojim. a koliko sam informiran, bubnjari uvijek imaju vise bendova. :LOL::LOL:

 

ali ok je. da ne budem naporan.

 

pa imam dva :D

ovaj tribjut jos nije u full funkciji, al ako bog da. bit ce :D

 

sljedece godine krecemo u realizaciju pa idemo na prvu probu :D

pa bi mogo ti doc sa gitaricom:D

Link to comment
Share on other sites

 

gdje su svi?

 

:D

 

ma ja sam tu, iako bi trebala učiti, svako malo pogledam kaj se to tak jako mega uzbudljivo dogodilo u zadnjih 5 min kaj me nije bilo, i onda vidim da ništ, i tužna odem, i svejedno dođem za 5min opet i tak u krug :D

trebam se napljuskati dobro jer ovak teško mi nikad u životu nije učenje išlo...fakat već razmišljam o nekim tableticama za koncentraciju ili kaj...juj :$

Link to comment
Share on other sites

nije dobro kad ja moram razbijati monotoniju :LOL:

al' kad se treba učiti ili pisati diplomski onda je sve drugo lakše :rolleyes:

 

sinoć mi frend poslao link iz Rata bendova na OBNu, nisam ni znao da se to opet održava...

 

neam pojma ko su ovi, znam samo da su iz Čakovca. Sudeći po komentarima, čini se da su si priskrbili nešto fanova ovom obradom :D

Link to comment
Share on other sites

nije dobro kad ja moram razbijati monotoniju :LOL:

al' kad se treba učiti ili pisati diplomski onda je sve drugo lakše :rolleyes:

 

sinoć mi frend poslao link iz Rata bendova na OBNu, nisam ni znao da se to opet održava...

 

neam pojma ko su ovi, znam samo da su iz Čakovca. Sudeći po komentarima, čini se da su si priskrbili nešto fanova ovom obradom :D

 

vlasta popić koju tu stalno promoviram je bila pozvana u taj šou, al su odbili jer je to "previše komercijalno" za njih..

Link to comment
Share on other sites

nije dobro kad ja moram razbijati monotoniju :LOL:

al' kad se treba učiti ili pisati diplomski onda je sve drugo lakše :rolleyes:

 

sinoć mi frend poslao link iz Rata bendova na OBNu, nisam ni znao da se to opet održava...

 

neam pojma ko su ovi, znam samo da su iz Čakovca. Sudeći po komentarima, čini se da su si priskrbili nešto fanova ovom obradom :D

 

ma neka oni ali meni su svi muse coveri totalno ridikulozni,nije to sta su nasi ali niko ono ne moze skinit kako bog zapovida

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...