Jump to content

pima

Recommended Posts

druga strana i to zona interoto :stunned:

 

Muse will play three shows in Scandinavia this summer! The dates are as follows: 19.07.10 Kaisaniemi Park, Helsinki, Finland 21.07.10 Zinkensdamms IP, Stockholm, Sweden 23.07.10 Bergenhus Festning, Bergen, Norway

+ onaj festival (Jun 2010 29 Hove Festival, Arendel, Norway)

 

nije li ovo previše čokolade :rolleyes:

 

mislim, ne trebaju nam 4 (ni ne zasluzujemo :( ), ali bar jedan u "ovom dijelu Europe" bio bi red jer ako ove tri zemlje mogu imat 4 u manje od mjesec dana, a po stanovništvu su manje od Hrv, Srb i Mađ...

Link to comment
Share on other sites

druga strana i to zona interoto :stunned:

 

Muse will play three shows in Scandinavia this summer! The dates are as follows: 19.07.10 Kaisaniemi Park, Helsinki, Finland 21.07.10 Zinkensdamms IP, Stockholm, Sweden 23.07.10 Bergenhus Festning, Bergen, Norway

+ onaj festival (Jun 2010 29 Hove Festival, Arendel, Norway)

 

nije li ovo previše čokolade :rolleyes:

 

mislim, ne trebaju nam 4 (ni ne zasluzujemo :( ), ali bar jedan u "ovom dijelu Europe" bio bi red jer ako ove tri zemlje mogu imat 4 u manje od mjesec dana, a po stanovništvu su manje od Hrv, Srb i Mađ...

 

ja još uvijek gledm datume koncerata i vidim jednu lijepu rupicu u terminima kad bi mogli doći na inmusic :D

Link to comment
Share on other sites

zanima me koliko ima zainteresiranih za organizirani odlazak na koncert u milano iz zg? zvala sam agenciju i oni su mi rekli da za sada ima malo prijavljenih. ukoliko bude mali broj to se otkazuje i vraćaju samo novce za prijevoz.i šta sad?

Link to comment
Share on other sites

zanima me koliko ima zainteresiranih za organizirani odlazak na koncert u milano iz zg? zvala sam agenciju i oni su mi rekli da za sada ima malo prijavljenih. ukoliko bude mali broj to se otkazuje i vraćaju samo novce za prijevoz.i šta sad?

 

:stunned::(

o kojoj agenciji se radi?

ja sam svoja dva vouchera dobio još prije nekih 7 tjedana. neće valjda otkazat :'( :mad:

Link to comment
Share on other sites

:stunned::(

o kojoj agenciji se radi?

ja sam svoja dva vouchera dobio još prije nekih 7 tjedana. neće valjda otkazat :'( :mad:

 

pričala sam s nekim tipom iz agencije u splitu i on kaže da je prodano 7 aranžmana do sada i da nije garantiran polazak. ja sam se ipak odlučila za tu opciju pa ako otkažu sidam u svoje auto i put milana:)

Link to comment
Share on other sites

Imaš kod urban-travela/via putovanja aranžman (prijevoz + ulaznica) iz Zagreba(990 kn) i/li Rijeke(890 kn) pa mozda bolje ići na ovu sigurniju varijantu, a mislim da i kod New Sounda još ima ulaznica samo što nisu baš najbolje lokacije (čini mi se tribina sa strane i to gornja). Sretno u svakom slučaju! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...