Jump to content

pima

Recommended Posts

a eto... ima nas i iz ovih predjela... =)

 

ondak... ima li slicnih pojava??? koji bi malo na put sa autom...

od splita je to samo 900km... :D

sta bi znacilo maksimum od 2000kn benzine... (to je dakle ili jako starim ili jako jakim autom... :D ) sta je vech opet jako mala cijena po osobi... =)

Link to comment
Share on other sites

ali 2000 kn, pa ne točiš autobus :D :D

 

ako uzmeš najskuplje gorivo od 8 kn i prosjek tanka od 40 do 60 litri, pa uzmemo recimo 50, i da 2 puta tankaš to ti je 100l, znači 800kn, od zg do milana ti treba oko 630 km, prosječna potrošnja goriva iznosi od 5,0 do 8,7 1/100 km, pa uzmimo onda 7litara, znači, to je potrošnja jednog tanka, kojih 50 litara, i natrag toliko, 5 osoba u autu, znači svaki niti 200 kn, ako računaš kavicu i tak, eto ti trošak :D :D

 

a pokušavala sam naći kolko dođe vlak, al malo je stranica nesposobna, ili nepregledna, ne znam, uglavnom, nisam se baš snašla najbolje...

fascinantno je to da povratna karta za bus do češke dođe 200kn, a do italije je vjerojatno skuplja...nebreš vjerovat...

 

a u milano ide milann, al nema ga nešto u zadnje vrijeme...

 

ja bi rado išla, trebala bi se čuti sa svojom ekipom, dal bi neko bio voljan ići sa autom...jer 200kn i nije neki novac, samo sad je več polako kasno, ne znam dal ima više karata, mislim onih koje bi ja htjela...

 

ajde ljudi, ko ima auteka?

sve sam nam proračunala, a nikad nisam ni sama natankala :p

Link to comment
Share on other sites

ali 2000 kn, pa ne točiš autobus :D :D

 

ako uzmeš najskuplje gorivo od 8 kn i prosjek tanka od 40 do 60 litri, pa uzmemo recimo 50, i da 2 puta tankaš to ti je 100l, znači 800kn, od zg do milana ti treba oko 630 km, prosječna potrošnja goriva iznosi od 5,0 do 8,7 1/100 km, pa uzmimo onda 7litara, znači, to je potrošnja jednog tanka, kojih 50 litara, i natrag toliko, 5 osoba u autu, znači svaki niti 200 kn, ako računaš kavicu i tak, eto ti trošak :D :D

 

a pokušavala sam naći kolko dođe vlak, al malo je stranica nesposobna, ili nepregledna, ne znam, uglavnom, nisam se baš snašla najbolje...

fascinantno je to da povratna karta za bus do češke dođe 200kn, a do italije je vjerojatno skuplja...nebreš vjerovat...

 

a u milano ide milann, al nema ga nešto u zadnje vrijeme...

 

ja bi rado išla, trebala bi se čuti sa svojom ekipom, dal bi neko bio voljan ići sa autom...jer 200kn i nije neki novac, samo sad je več polako kasno, ne znam dal ima više karata, mislim onih koje bi ja htjela...

 

ajde ljudi, ko ima auteka?

sve sam nam proračunala, a nikad nisam ni sama natankala :p

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

 

evo da ne mislim kupit bubnjeve ,ja bi vozil:D

Link to comment
Share on other sites

ako je već 2000kn benzin, to je 500 po osobi + ulaznica, opet dođe ne baš ekonomično. Jednostavnije je uzet kod neke od one dvije agencije put + ulaznica za 990kn ili 890 iz Rijeke do koje iz Splita mozete i stopom :D

Ja sam uzeo ovo iz Zagreba za 990kn, voucheri su stigli za par dana :happy: Nekako mi tako najjednostavnije. Ne moram se mislit za ništa osim kako doć do ZG i nazad.

Iako da mogu birati, radije bih tako ekipno autom pa krenut 2-3 dana ranije pa spojit s Pixiesima (Ferrara, 6.6.), ali prijatelji mi baš i nisu nešto poduzetni + vječiti problem financije itd...

 

edit: nisam vidio da smo već na 193. str. pa tako ni ovu pedantnu računicu iznad :-)

Edited by METILBROMID
Link to comment
Share on other sites

@pima - pa upravo tako... da tankam bus... ali cinjenica je da ja jos moram od splita... to je 900km... sto je za 600 vise od tog proracuna... dakle nekih 1200 po tome bi bilo... puknimo 1500... =) (malo vise se vani trosi ipak... :D )

@metilbromid - isa bi ja priko agencije... ali je povratak nazad odma sat poslije koncerta... to mene muci... :( a ako uzmes 5 ljudi u autu... to je 400 po tome proracunu... iako je 2000 pretjerano... uzmemo li gore spomenutih 1500 - to je 300kn po jednome ljudovu... i karta jos 400 recimo... opet lijepsa opcija... :) i meni iz st-a jeftinija... jerbo mi se neda stopirat do rijeke... xD

Link to comment
Share on other sites

odi vlakom u zagreb, karta ti iz splita košta neš više od 150 kn, i onda od tamo autom ako pronađeš ekipicu :)

 

ili kupi kartu za interrail, možeš putovati vlakom pet puta u 10 dana, košta 147 eura, to ti je 1073 kune, al je isplativo ako misliš skoknuti još negdje u međuvremenu. iako, ako se u autu vozi 5 osoba, to je daleko najisplativije prijevozno sredstvo.

Link to comment
Share on other sites

dali netko zna kako kupiti ulaznicu za parter? za milano mislim:D

 

prije 2-3mje sam gledao i nije se moglo...gledam sada i sad se ne moze:mad:

ajde ako netko zna neka kaze...pa sto se tice aufta...ja mogu voziti (do tamo, a netko nazad:LOL:), aftic im 7 mjesta :D

Link to comment
Share on other sites

@pima - pa upravo tako... da tankam bus... ali cinjenica je da ja jos moram od splita... to je 900km... sto je za 600 vise od tog proracuna... dakle nekih 1200 po tome bi bilo... puknimo 1500... =) (malo vise se vani trosi ipak... :D )

pa uzmes bus do rijeke. i tamo te lako pokupe :D

koliko dode bus st-ri?

Link to comment
Share on other sites

hm...sad, ili je rasprodano, ili organizator to prodaje sam preko sebe...kao kod nas vip karte...

 

iako ja sam si nakon prošlog koncerta rekla da budem na tribinama :D, tak da :)

samo mi nije jasno na koju str budu okrenuti, pošto je ova crvena tribina među skupljima pa mi nije jasno baš...ja bi rekla da budu im imali okrenuta leđa...al opet..valjda košta ako hoćeš gledat njihove guzice :)

Link to comment
Share on other sites

a pokušavala sam naći kolko dođe vlak, al malo je stranica nesposobna, ili nepregledna, ne znam, uglavnom, nisam se baš snašla najbolje...

 

ak se ide vlakom iz zg-a:

- zagreb - venecija 222kn povratna (uzasno se dugo vozi...)

- venecija milano - jedan smjer - 30,50 eur je EScity vlak, ali postoje i regionalni vlakovi koji su oko 20tak eura (ne sjecam se tocno vise)...uglavnom su sporiji od ES (ali ne tolko spor ko ovaj zagreb-venecija!!)

 

idem iduci tjedan opet na taj uzasan vlak zg-venecija:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hm...sad, ili je rasprodano, ili organizator to prodaje sam preko sebe...kao kod nas vip karte...

 

iako ja sam si nakon prošlog koncerta rekla da budem na tribinama :D, tak da :)

samo mi nije jasno na koju str budu okrenuti, pošto je ova crvena tribina među skupljima pa mi nije jasno baš...ja bi rekla da budu im imali okrenuta leđa...al opet..valjda košta ako hoćeš gledat njihove guzice :)

 

ne bi znao:D

ma gledao sam za parter karte par dana nakon sto je koncert najavljen...i nije ih bilo moguce kupiti. mislim ne moguce da su prodali toliko karata (za parter) u tako malom vremenu...pa to je travnjak na faking stadionu:D gle kolki je http://en.wikipedia.org/wiki/San_Siro :D

 

nakon tribinskog iskustva na koncertu u munchenu...rekao sam ne fala tribine!

Link to comment
Share on other sites

iako ja sam si nakon prošlog koncerta rekla da budem na tribinama :D, tak da :)

samo mi nije jasno na koju str budu okrenuti, pošto je ova crvena tribina među skupljima pa mi nije jasno baš...ja bi rekla da budu im imali okrenuta leđa...al opet..valjda košta ako hoćeš gledat njihove guzice :)

 

pa valjda će stage biti ispred istočne tribine.Ovako nekako: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/SanSiroStadioConcertoVascoRossi.jpg

 

i meni su cijene bile malo čudne, al' ona najskuplja je ipak razumljivo najskuplja, jedino ne razumijem kako sjever, jug i teren jednako koštaju.

a koja je kvaka s terenom i tribinama... jedni vele bolje jedno, drugi drugo :confused:

Link to comment
Share on other sites

ne bi znao:D

ma gledao sam za parter karte par dana nakon sto je koncert najavljen...i nije ih bilo moguce kupiti. mislim ne moguce da su prodali toliko karata (za parter) u tako malom vremenu...pa to je travnjak na faking stadionu:D gle kolki je http://en.wikipedia.org/wiki/San_Siro :D

 

nakon tribinskog iskustva na koncertu u munchenu...rekao sam ne fala tribine!

 

kaj je bilo loše na tribinama??

ja nikad nisam bila, pa me zanima :)

 

mislim do sad mi je uvijek bilo okej na parketu, al sad zadnji muse...sad ne znam dal sam se našla taman sa nekim kretenčinama...al užasna je rulja bila, pa smo mi cure koje smo bile odlučile da smo sljedeći put na tribinama...iako bi sad opet bila dolje :D

ne znam, bezidejna sam

Link to comment
Share on other sites

ahhahahahahah, koje naslikavanje sa slešom :D

 

 

hahahahha legenda, ne sjeća se baš dal je tu već bil, al osjeća da je :D

 

kak je digo onaj pehar dom jos onaj neki pogled trgo sam se:LOL::LOL:

team dom & team matt

:LOL::LOL::LOL:

 

evo da se pohvalim dobil sam invite za najjaci mjuzik tracker what.cd :D

trebate cut tu razliku u kvaliteti...kad neke skinete s whata a neke s pajret beja...

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...