Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Καταραμενο σχολειο!

Παλι εχασα tweets απο Muse! :mad:

Και ηταν και ο Matt ΚΑΙ ο Chris! Φτουυυυυυυυυυυυ!

By the way, HI JJJOIE!

Αχχχ... Τι αλλα? Καιρο εχω να κανω post εδω. :(

Link to comment
Share on other sites

Καταραμενο σχολειο!

Παλι εχασα tweets απο Muse! :mad:

Και ηταν και ο Matt ΚΑΙ ο Chris! Φτουυυυυυυυυυυυ!

By the way, HI JJJOIE!

Αχχχ... Τι αλλα? Καιρο εχω να κανω post εδω. :(

 

Ποιος Ματ, ποια tweets! Καταραμενο πανεπιστημιο (αν κ ηταν πολυ τελεια ολα σημερα :LOL: )!

 

Hey Anna :kiss:

Link to comment
Share on other sites

Mou apadhse h Didi

Καλησπέρα,

 

Κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε καθώς είναι από τα αγαπημένα συγκροτήματα της εταιρίας.

 

Με εκτίμηση,

 

Didi Music-Big Star Promotion

 

den mou egrayan omws tipota gia sunavlies pou 8a kanoun oi muse tou xronou opws sthn jjjoie :(

Link to comment
Share on other sites

Mou apadhse h Didi

Καλησπέρα,

 

Κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε καθώς είναι από τα αγαπημένα συγκροτήματα της εταιρίας.

 

Με εκτίμηση,

 

Didi Music-Big Star Promotion

 

den mou egrayan omws tipota gia sunavlies pou 8a kanoun oi muse tou xronou opws sthn jjjoie :(

 

Μπορει να σκεφτηκαν καλυτερα τι εγραψαν κ να μην ηθελαν να μας ενθουσιασουν χωρις λογο! Πω η απαισιοδοξια προσωποποιημενη ειμαι :erm:

Link to comment
Share on other sites

O Matt πάντως είπε στο twitter σε ένα Ρώσο φαν ότι θέλουν να ξαναπάνε εκεί! Η τελευταία φορά που είχαν πάει ήταν το 2007 που είχαν έρθει και εδώ... Οπότε αν και δε θέλω να ελπίζω πολυ κάτι μπορεί να σημαίνει αυτό και για εμάς :ninja:

Link to comment
Share on other sites

O Matt πάντως είπε στο twitter σε ένα Ρώσο φαν ότι θέλουν να ξαναπάνε εκεί! Η τελευταία φορά που είχαν πάει ήταν το 2007 που είχαν έρθει και εδώ... Οπότε αν και δε θέλω να ελπίζω πολυ κάτι μπορεί να σημαίνει αυτό και για εμάς :ninja:

 

Αν θυμαμαι καλα το βιντεο στ youtube π ο Ματτ ειναι με μια φαν κ ειναι κατακοκκινος ηταν απο την Ρωσια?! :chuckle: Πρεπει να την αγαπανε τη χωρα! Κ εμας μας αγαπανεπιστευω...Μακαρι να κανουν κ τουρ για τις πιο ανατολικες χωρες :awesome:

Link to comment
Share on other sites

O Matt πάντως είπε στο twitter σε ένα Ρώσο φαν ότι θέλουν να ξαναπάνε εκεί! Η τελευταία φορά που είχαν πάει ήταν το 2007 που είχαν έρθει και εδώ... Οπότε αν και δε θέλω να ελπίζω πολυ κάτι μπορεί να σημαίνει αυτό και για εμάς :ninja:

 

ti atuxia ki auth, thn wra pou koimomoun vrhke na bei sto twitter :(

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα το βιντεο στ youtube π ο Ματτ ειναι με μια φαν κ ειναι κατακοκκινος ηταν απο την Ρωσια?! :chuckle: Πρεπει να την αγαπανε τη χωρα! Κ εμας μας αγαπανεπιστευω...Μακαρι να κανουν κ τουρ για τις πιο ανατολικες χωρες :awesome:

 

Ναι σίγουρα την αγαπάνε :eyebrows: Μακάρι, πρέπει να κάνουν! Χτές όλο για την λατινική Αμερική έλεγε :supersad:

 

Άσε και δε πιάνει πια το wifi :'(

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα την αγαπάνε :eyebrows: Μακάρι, πρέπει να κάνουν! Χτές όλο για την λατινική Αμερική έλεγε :supersad:

 

Άσε και δε πιάνει πια το wifi :'(

 

Aυτο ειναι καταστροφη!!! :'( K απο το κινητο μπαινεις μονο? :eek:

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ειναι καταστροφη!!! :'( K απο το κινητο μπαινεις μονο? :eek:

 

Ναι επειδή είναι τζάμπα, αλλά δε ξέρω μέχρι πότε θα κρατήσει :supersad: Ίσως κάτι να το πιάσει και να ξανάδουλέψει, τώρα συνδέεται μόνο τοπικά :'(

Link to comment
Share on other sites

ti atuxia ki auth, thn wra pou koimomoun vrhke na bei sto twitter :(

χαχαχα δυστυχώς τώρα που βρίσκονται Αμερική δυσκολά να συντονιστούμε...

 

anyway ... επειδή σας βλέπω που βαριέστε τι θα λέγατε να ανεβάσω μερικές φώτος απο Wembley ?? Σημερα βαριόμουν να κάνω διπλωματική και κάθησα και ανέβασα μερικές στο photobucket :p

Link to comment
Share on other sites

IMG_1538.jpg

η κολλητή μου μπροστά στη σημαία και οι supervisors του γηπέδου που μας βοήθησαν να την κρεμάσουμε. Είναι από την παρασκευή που καθήσαμε στις κερκιδες.

 

ολες οι υπόλοιπες είναι από το σάββατο !!! barrier position !!!

 

 

IMG_1577.jpg

ο κόσμος λίγο πριν βγουν οι Muse

 

 

IMG_1582.jpg

η διαδήλωση αρχίζει !!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα δυστυχώς Ï„ÏŽÏα που βÏίσκονται ΑμεÏική δυσκολά να συντονιστοÏμε...

 

anyway ... επειδή σας βλÎπω που βαÏιÎστε τι θα λÎγατε να ανεβάσω μεÏικÎÏ‚ φώτος απο Wembley ?? ΣημεÏα βαÏιόμουν να κάνω διπλωματική και κάθησα και ανÎβασα μεÏικÎÏ‚ στο photobucket :p

Leme oti theloume :dance: thanks!

Link to comment
Share on other sites

IMG_1585.jpg

μαζί με τις σημαίες κουνoύσα κι εγώ την δικιά μου :p

 

IMG_1597.jpg

Ο Μπέλαμης έρχεται προς τη μεριά μας για πρώτη φορά, βλέπει την σημαία (που βγάζει μάτι λόγω μεγέθους) και παίζει το πρώτο riff απο το Supermassive Black Hole

 

 

IMG_1601.jpg

 

IMG_1612.jpg

 

IMG_1613.jpg

Edited by skouri
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς όλες οι φώτος είναι θολές και φταίνε τρεις παράγοντες γι αυτό :

1ος : είναι τραβηγμένες με το παλιό μου iphone το οποίο έχει χάλια κάμερα και δεν κάνει ζουμ

2ος : κάθε φορά που ο Μπέλαμης ερχόταν μπροστά μου προσπαθούσα να τον βγάλω φώτο αλλά ταυτοχρονα να κουνάω και την σημαία.... καταστροφικό το αποτέλεσμα

3ος : ακριβώς μπροστα μου είχα τα φώτα τα οποία τυφλώναν και εμενα και το κινητό μου ...

 

συνεχίζω ομως ...

Edited by skouri
Link to comment
Share on other sites

IMG_1625.jpg

Guiding Light και το στάδο σκεπάστηκε από comfetti

 

IMG_1628.jpg

ένα interlude ...

 

IMG_1632.jpg

και ο Chris βγαίνει στη μεση της σκηνής για να παίξει το bassline από το Hysteria

 

IMG_1644.jpg

αλλά η πραγματική υστερία ήρθε μετά το Hysteria όταν ο Μπέλλαμης ήρθε μπροστά μας και άρχισε να παίζει το Citizen Erased.... i lost the plot :LOL:

Link to comment
Share on other sites

αλλά η πραγματική υστερία ήρθε μετά το Hysteria όταν ο Μπέλλαμης ήρθε μπροστά μας και άρχισε να παίζει το Citizen Erased.... i lost the plot :LOL:

 

Με το δικιο σου :chuckle: Ποσα να αντεξει ενας ανθρωπος σε ενα βραδυ! :awesome:

Link to comment
Share on other sites

IMG_1658.jpg

εεεέρχεται !!! και φέρνει και το keytar μαζί του !!!

 

 

IMG_1661.jpg

τόσες φορές ήρθε το παιδί μπροστά μου και μια σωστή φώτο δεν μπόρεσα να βγάλω !!!:facepalm:

 

 

IMG_1662.jpg

 

 

IMG_1672.jpg

ήρθε η ώρα να πετάξουν με την διαστημική πλατφόρμα τους !!! Undisclosed Desires

Edited by skouri
Link to comment
Share on other sites

Ναι επειδή είναι τζάμπα, αλλά δε ξέρω μέχρι πότε θα κρατήσει :supersad: Ίσως κάτι να το πιάσει και να ξανάδουλέψει, τώρα συνδέεται μόνο τοπικά :'(

 

:supersad: Εμενα μη το ματιασω τωρα εχει 3/5 γραμμες! Αλλα με το π μπαινω μεσα στ σπιτι κλεινει κ εχω ξεπαγιασει :'( Κανει πολυ κρυο σημερα στη Θεσσαλονικη :(

Ειδα καπου μια διαφημιση για φτηνο ιντερνετ με ομιλια,μολις σιγουρευτω οτι θ μεινω εδω θα κανουμε αιτηση μαλλον, σε λιγο καιρο θα χειμωνιασει για τα καλα :'(

Link to comment
Share on other sites

IMG_1758.jpg

ο απόλυτος χαμός έγινε με το SS κι εδώ φαίνεται ο Μπέλλαμης που έχει κολλήσει στον ενισχητή του και κακοποιεί για ακόμη μία φορά την gliteratti...

 

 

IMG_1789.jpg

Take A Bow... αυτό κάναμε όταν τον είδαμε εκεί πάνω μόνο του να κυριεύει όλο το στάδιο

 

 

IMG_1790.jpg

αλλαγή πλευράς και για τον Chris

Edited by skouri
Link to comment
Share on other sites

IMG_1759.jpg

τα μπαλόνια κάνουν την εμφάνισή τους ...

 

 

IMG_1815.jpg

και το Plug In Baby ξεκινάει .... και τελειώνει με μπαλόνια ... πολλά μπαλόνια

 

 

IMG_1819.jpg

στο τελευταίο riff ο Μπέλλαμης ξανά μπροστά μας δίνει ρεσιταλ !!!:D

 

 

IMG_1820.jpg

ανάθεμά το iphone μου !!!

Link to comment
Share on other sites

IMG_1832.jpg

τέλος του Knights Of Cydonia...

 

 

IMG_1838.jpg

τέλος και της συναυλίας

 

 

IMG_1839.jpg

 

 

IMG_1798.jpg

η μοναδική καθαρή φωτογραφία που κατάφερα να βγάλω όλο το βράδυ ήταν του Chris !!

 

 

IMG_1841.jpg

και φεύγοντας ο κόσμος έξω από την στάση του μετρό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...