Jump to content

Veljean

Recommended Posts

ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει και να γράφει ότι θέλει...

μία φορά όμως να τους δει live θα αλλάξει γνώμη.

κι εγώ πίστευα ότι ο Μπέλλαμης έχει περιθώρια φωνητικής βελτίωσης μέχρι που άκουσα live το Unnatural Selection, ο όγκος της φωνής του όταν είπε το "try to ride..." kai to "injustice..." γέμισε όλο το γήπεδο !!! έμεινα άφωνη... το ίδιο έπαθα και με το "I Belong To You" , όταν τραγούδησε την όπερετα... νομίζω ότι η Μαρία Κάλλας θα ήταν περίφανη για το cover που της έκανε :LOL:

και τέλος ακόμη έχω ανατριχήλες όταν σκέφτομαι τα φαλτσέτα του στο τέλος του "Bliss", παιδιά μας είχε σηκωθεί η τρίχα από το πόσο ψηλά έφτασε, δεν υπάρχει άνθρωπος που να μπορεί να τσιρίζει έτσι και στο καπάκι να πέφτει στα χαμηλά σαν να μην έχει συμβεί τίποτα, ούτε μια βραχνάδα, ούτε ένα φαλτσάρισμα...

μπορεί πολύ να τον κράζουνε αλλά κανένας δεν μπορεί να κάνει αυτό που κάνει ο Μπέλλαμης : να τραγουδάει live όπως ακριβώς ακούγεται στο cd (ίσως και ακόμη καλύτερα :D) και χωρίς autotune :p

 

To provlhma einai oti auto to paidi leei pws oi muse einai banda ths dekaras kai oti einai afwnoi exodas akousei mono 4 tragoudia (house of the rising sun,soaked,plug in baby kai unintended)

Link to comment
Share on other sites

by the way και για όσους δεν βαριέστε να διαβάζετε στα αγγλικά :

 

http://erato1.wordpress.com/2010/09/20/my-wembley-experience-muse-live-at-wembley-2010-fan-review/

 

είναι το review μου για την συναυλία του σαββάτου. η Νατάλια είχε την καλοσύνη να το ανεβάσει στο blog της. :D

 

και μόλις περάσω φωτος και βίντεος θα σας ανεβάσω τα καλύτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

To provlhma einai oti auto to paidi leei pws oi muse einai banda ths dekaras kai oti einai afwnoi exodas akousei mono 4 tragoudia (house of the rising sun,soaked,plug in baby kai unintended)

 

κοίτα, τότε μάλλον αναφέρεται στον Dom :p αυτός είναι αποδεδειγμένα άφωνος !! αλλά από την άλλη σε κανένα από αυτά τα 4 κομμάτια δεν τραγουδάει ο Dom... :rolleyes:

οπότε καλύτερα μην ασχολήσε... εσύ, εγώ, και μερικές χιλιάδες άτομα ακόμη γουστάρουμε μία μπάντα της δεκάρας ... που είναι και άφωνοι ;) what's the big deal !!!

Link to comment
Share on other sites

by the way και για όσους δεν βαριέστε να διαβάζετε στα αγγλικά :

 

http://erato1.wordpress.com/2010/09/20/my-wembley-experience-muse-live-at-wembley-2010-fan-review/

 

είναι το review μου για την συναυλία του σαββάτου. η Νατάλια είχε την καλοσύνη να το ανεβάσει στο blog της. :D

 

και μόλις περάσω φωτος και βίντεος θα σας ανεβάσω τα καλύτερα ;)

 

To diavasa! :awesome: Prepei na perases yperoxa!!!!

Kai to review sou itan super. Kala ekanes kai pires kai ti simaia :thumbsup:. Ante mpas kai doume prokopi edo pera...

Link to comment
Share on other sites

by the way και για όσους δεν βαριέστε να διαβάζετε στα αγγλικά :

 

http://erato1.wordpress.com/2010/09/20/my-wembley-experience-muse-live-at-wembley-2010-fan-review/

 

είναι το review μου για την συναυλία του σαββάτου. η Νατάλια είχε την καλοσύνη να το ανεβάσει στο blog της. :D

 

και μόλις περάσω φωτος και βίντεος θα σας ανεβάσω τα καλύτερα ;)

 

:'( :'( I got tears in my eyes! Aλλα ειναι τοσο τελεια περιγραφη!Νιωθω σαν να ειμαι εκει κ εγω! Ευχαριστουμε που τη μοιραστηκες :kiss:

 

 

Aναστασια μην ασχολειστε αλλο με Muse κ LP γιατι θα τσακωθειτε! Μιληστε για αλλα πραγματα... Εκτος αν κανεις μια τελευταια προσπαθεια κ του βαλεις καποιο πιο δυνατο κομματι μπας κ ξεστραβωθει :happy:

 

Παιδια θα ψηφισετε για τα ΕΜΑ? Εγω κατεβασα το προγραμματακι για να κλεβω κ να ψηφιζω συνεχεια αλλα μου καταστραφηκε ο Mozilla στο λογαριασμο μου :( Θα το κατεβασω στο pc που ειναι ηδη χαλασμενο :awesome:

Edited by jjjoie
Link to comment
Share on other sites

by the way και για όσους δεν βαριέστε να διαβάζετε στα αγγλικά :

 

http://erato1.wordpress.com/2010/09/20/my-wembley-experience-muse-live-at-wembley-2010-fan-review/

 

είναι το review μου για την συναυλία του σαββάτου. η Νατάλια είχε την καλοσύνη να το ανεβάσει στο blog της. :D

 

και μόλις περάσω φωτος και βίντεος θα σας ανεβάσω τα καλύτερα ;)

 

Fainetai pws perases poluuuuuu wraia :D

 

:'( :'( I got tears in my eyes! Aλλα ειναι τοσο τελεια περιγραφη!Νιωθω σαν να ειμαι εκει κ εγω! Ευχαριστουμε που τη μοιραστηκες :kiss:

 

 

Aναστασια μην ασχολειστε αλλο με Muse κ LP γιατι θα τσακωθειτε! Μιληστε για αλλα πραγματα... Εκτος αν κανεις μια τελευταια προσπαθεια κ του βαλεις καποιο πιο δυνατο κομματι μπας κ ξεστραβωθει :happy:

 

Παιδια θα ψηφισετε για τα ΕΜΑ? Εγω κατεβασα το προγραμματακι για να κλεβω κ να ψηφιζω συνεχεια αλλα μου καταστραφηκε ο Mozilla στο λογαριασμο μου :( Θα το κατεβασω στο pc που ειναι ηδη χαλασμενο :awesome:

 

To 8ema einai oti egw pote den tous milaw gia tous muse alla autoi arxizoun legodas poso kaluteroi einai oi AC/DC

Sta EMAs 8a yhfisw mono gia tous muse gt oi Ellhnes upoyhfioi einai xalia

Link to comment
Share on other sites

Fainetai pws perases poluuuuuu wraia :D

 

 

 

To 8ema einai oti egw pote den tous milaw gia tous muse alla autoi arxizoun legodas poso kaluteroi einai oi AC/DC

Sta EMAs 8a yhfisw mono gia tous muse gt oi Ellhnes upoyhfioi einai xalia

 

K εγω μονο Muse, για αυτους κατεβασα το imacros ;)

Eλεγα να ψηφισω κ LP αλλα θυμωσα τωρα, ας παρουν αμερικανικα βραβεια, δε χρειαζονται κ τα ευρωπαικα!

 

Ασ' τον τρελο στην τρελα του...Μην του απαντας κ θα σταματησει να σου τα λεει αυτα.Τι στο καλο, καποια στιγμη θ βαρεθει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

K εγω μονο Muse, για αυτους κατεβασα το imacros ;)

Eλεγα να ψηφισω κ LP αλλα θυμωσα τωρα, ας παρουν αμερικανικα βραβεια, δε χρειαζονται κ τα ευρωπαικα!

 

Ασ' τον τρελο στην τρελα του...Μην του απαντας κ θα σταματησει να σου τα λεει αυτα.Τι στο καλο, καποια στιγμη θ βαρεθει:rolleyes:

 

den nomizw na vare8ei kapoia stigmh, wres wres aporw gt etuxan sth dikh mou ta3h ta poio xaza agoria 8etikhs-texnologikhs einai dunaton na lene pws emeis (8ewritikh) exoume ligotero diavasma apo autous kai pws eimaste se pleonektikoterh 8esh :facepalm:

h didi APADHSE :dance::party::dance:

 

Ειλικρινά θα προσπαθήσουμε!

 

mallon tous exoume prh3ei :LOL:

Edited by anasthesia bellamy
Link to comment
Share on other sites

den nomizw na vare8ei kapoia stigmh, wres wres aporw gt etuxan sth dikh mou ta3h ta poio xaza agoria 8etikhs-texnologikhs einai dunaton na lene pws emeis (8ewritikh) exoume ligotero diavasma apo autous kai pws eimaste se pleonektikoterh 8esh :facepalm:

h didi APADHSE :dance::party::dance:

 

Ειλικρινά θα προσπαθήσουμε!

 

mallon tous exoume prh3ei :LOL:

 

Καλα ειναι χαζα τοτε, ειναι γνωστο πως η θεωρητικη θελει λιωσιμο στο διαβασμα!Οι αλλες κατευθυνσεις ειναι πιο ξεκουραστες. Απλα ειναι πιο σιγουρο οτι αν διαβασεις στη θεωρητικη θα γραψεις ενω στα μαθηματικα χανεις πιο ευκολα μια ασκηση αν δεν εχεις εμπνευση :'(

 

K επανερχομαι, εμενα γιατι δε μου απαντησαν ακομα? :mad:

Εβαλα παλι το imacros να δουλευει! Εχω ψηφισει 62 φορες μεχρι τωρα :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι χαζα τοτε, ειναι γνωστο πως η θεωρητικη θελει λιωσιμο στο διαβασμα!Οι αλλες κατευθυνσεις ειναι πιο ξεκουραστες. Απλα ειναι πιο σιγουρο οτι αν διαβασεις στη θεωρητικη θα γραψεις ενω στα μαθηματικα χανεις πιο ευκολα μια ασκηση αν δεν εχεις εμπνευση :'(

 

K επανερχομαι, εμενα γιατι δε μου απαντησαν ακομα? :mad:

Εβαλα παλι το imacros να δουλευει! Εχω ψηφισει 62 φορες μεχρι τωρα :awesome:

 

to provlhma to megalwse kai mia ka8hghtria pou kenei ta ma8hmata pou einai sxetika me ta oikonomika h opoia eipe pws emeis eimaste se pleonektikoterh 8esh giati den exoume toses polles wres frodisthrio, giati h 8etikh-texnologikh exei 17 enw emeis 10, ara emeis exoume ligotero diavasma gia to frodisthrio apo oti autoi

emena mou apadhsan sto deutero e-mail pou tous to esteila prin apo ligo

egw yhfizw sunexeis apo edw http://ema.mtvgreece.gr/artists/muse xwris na exw katevasmeno kapoio programma

Link to comment
Share on other sites

to provlhma to megalwse kai mia ka8hghtria pou kenei ta ma8hmata pou einai sxetika me ta oikonomika h opoia eipe pws emeis eimaste se pleonektikoterh 8esh giati den exoume toses polles wres frodisthrio, giati h 8etikh-texnologikh exei 17 enw emeis 10, ara emeis exoume ligotero diavasma gia to frodisthrio apo oti autoi

emena mou apadhsan sto deutero e-mail pou tous to esteila prin apo ligo

egw yhfizw sunexeis apo edw http://ema.mtvgreece.gr/artists/muse xwris na exw katevasmeno kapoio programma

 

χαζη καθηγητρια!

Κ εγω απο κει ψηφιζω αλλα για να μην κουραζομαι το κανει μονο του το προγραμμα ;)

Link to comment
Share on other sites

tote please dwse link na to katevasw ki egw gt variemai na yhfizw

 

Λειτουργει μονο για Firefox.Δεν το συνιστω ομως γιατι εξαιτιας του δεν εχω ιντερνετ στ user μου στ λαπτοπ :'( Εκτος αν εχεις καποιο αλλο πολυ χαλασμενο/παλιο pc σαν εμενα κ δε σε νοιαζει οτι κ να παθει μετα. imacros λεγεται. Το κατεβαζεις κ εχει tutorial πως να το χρησιμοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει μονο για Firefox.Δεν το συνιστω ομως γιατι εξαιτιας του δεν εχω ιντερνετ στ user μου στ λαπτοπ :'( Εκτος αν εχεις καποιο αλλο πολυ χαλασμενο/παλιο pc σαν εμενα κ δε σε νοιαζει οτι κ να παθει μετα. imacros λεγεται. Το κατεβαζεις κ εχει tutorial πως να το χρησιμοποιησεις

 

exw ena pc to opoio einai hdh xalasmeno alla den exw to firefox

den peirazei 8a akolou8hsw ton kanoniko dromo

Link to comment
Share on other sites

exw ena pc to opoio einai hdh xalasmeno alla den exw to firefox

den peirazei 8a akolou8hsw ton kanoniko dromo

 

K εγω ηθελα να μεινω τιμια...Ακομα το σκεφτομαι :rolleyes:

Αλλα μαλλον θ συνεχισω, δε θελω να χασω κ αλλο βραβειο απο Tokio Hotel! Περυσι νικησαν ακομα κ τους Metallica χαρη στο imacros :mad: Πραγμα που αποδεικνυει ποσο χαλια ειναι τα βραβεια του MTV, απορω γιατι ασχολουμαι

Link to comment
Share on other sites

K εγω ηθελα να μεινω τιμια...Ακομα το σκεφτομαι :rolleyes:

Αλλα μαλλον θ συνεχισω, δε θελω να χασω κ αλλο βραβειο απο Tokio Hotel! Περυσι νικησαν ακομα κ τους Metallica χαρη στο imacros :mad: Πραγμα που αποδεικνυει ποσο χαλια ειναι τα βραβεια του MTV, απορω γιατι ασχολουμαι

 

egw mono ta EMAs suba8w gt ginodai se eurwpaikes poleis ara borei na ginoun kai Ellada kai den 8a me xalouse ka8olou

Link to comment
Share on other sites

egw mono ta EMAs suba8w gt ginodai se eurwpaikes poleis ara borei na ginoun kai Ellada kai den 8a me xalouse ka8olou

 

Στην Ελλαδα? Μπα ειναι νωρις, δεν εχει καθιερωθει ακομα το MTV εδω, ολοι Mad βλεπουν.

Link to comment
Share on other sites

to Mtv einai kalutero :phu:

 

Απο μουσικη ισως αλλα το προγραμμα ειναι χαλια, ολο χαζοριαλιτι κ ενα σωρο αηδιες εκπομπες :noey: Παλια ειχε κ κατι ωραιες σειρες τουλαχιστον οπως το Scrubs αλλα τωρα θεωρουν πιο σημαντικο το Paris Hilton BFF :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ti egine vre paidia pou phgate oloi ?????????????

 

Απο μουσικη ισως αλλα το προγραμμα ειναι χαλια, ολο χαζοριαλιτι κ ενα σωρο αηδιες εκπομπες :noey: Παλια ειχε κ κατι ωραιες σειρες τουλαχιστον οπως το Scrubs αλλα τωρα θεωρουν πιο σημαντικο το Paris Hilton BFF :mad:

 

Nai alla deixnoun kai ta southpark kai scrubs ara einai kalutera :phu:

Link to comment
Share on other sites

nomizw pws exoun se merikes perioxes ;) alla kai na mhn exoun mhn anhsuxeis giati exoun alla mousika kanalia(oxi omws epipedou mtv kai mad)

 

Μακαρι, ετσι κ αλλιως δε βλεπω τηλεοραση αλλα αυτα τα MTV World Stage πολυ μ αρεσαν :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...