Jump to content

Veljean

Recommended Posts

In old forum yphrxe a thread for HARIS kai is good and So na 8A yparxei kai sto kainourio

 

to ksekinaw gia na gnwristoume afto metaksy kai na mas milame sta ellinika edw

 

Afta gia twra

 

8A ta poume syntoma loipon

Veljean is offline report Post reply with quote

Link to comment
Share on other sites

πικρα...

 

Indeed :noey:

 

Αυτό ηταν όλο και όλο το lineup? Ή μηπως θα ανακοινώσουν και τίποτα αλλο, πιο μετά για εκπληξη? (δε λέω για Muse, γενικά) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Indeed :noey:

 

Αυτό ηταν όλο και όλο το lineup? Ή μηπως θα ανακοινώσουν και τίποτα αλλο, πιο μετά για εκπληξη? (δε λέω για Muse, γενικά) :unsure:

 

Λενε οτι θα ανακοινωθει κατι ακομα, μαλλον ο headliner του φεστιβαλ. Που ετσι π το βλεπω Παπακωνσταντινου η Πλιατσικας θα ειναι, μιας κ πιασανε τους ολους τους Ελληνες φετος.

 

Για εμας π ακουμε κατι πιο alternative δεν υπαρχει τιποτα? :'( Η κρητικα, η εντεχνο η μεταλ θα ειμαστε? Δεν πιστευω να φερουν γενικα κανενα αλλο σπουδαιο ονομα, με τοσο φτωχο rw δεν παιζει να ξοδευτουν για αλλους. Σορρυ για την απαισιοδοξια.

Link to comment
Share on other sites

Λενε οτι θα ανακοινωθει κατι ακομα, μαλλον ο headliner του φεστιβαλ. Που ετσι π το βλεπω Παπακωνσταντινου η Πλιατσικας θα ειναι, μιας κ πιασανε τους ολους τους Ελληνες φετος.

 

Για εμας π ακουμε κατι πιο alternative δεν υπαρχει τιποτα? :'( Η κρητικα, η εντεχνο η μεταλ θα ειμαστε? Δεν πιστευω να φερουν γενικα κανενα αλλο σπουδαιο ονομα, με τοσο φτωχο rw δεν παιζει να ξοδευτουν για αλλους. Σορρυ για την απαισιοδοξια.

 

Δυστυχώς αυτό πιστεύω και εγώ :noey:

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε κανενα θαυμα για τους headliners μπας και σωθει η κατασταση...αν και δεν νομιζω αλλα ας ελπιζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα στην ντιντι κ ρωτησα αν μενουν να γινουν αλλες ανακοινωσεις για alternative/rock συναυλιες το καλοκαιρι. ελπιζω να απαντησουν. :supersad:

Link to comment
Share on other sites

o monos tropos na enthousiastw gia onoma kai timi einai na anakoinosoun pulp..alliws ti na pw...einai aksioi tis moiras tous...

 

Eγω κ pulp να ανακοινωσουν δεν ξερω αν θα πηγαινα. Μονο για ενα συγκροτημα ειναι καπως δυσκολο. Το θεμα ειναι να εχουμε ενα ωραιο συνολο, μιας κ τα υπολοιπα δε μ αρεσουν δεν ξερω, θα κριθει απο τις υπολοιπες συναυλιες του καλοκαιριου :(

Link to comment
Share on other sites

καλα ετσι κ αλλιως δεν περιμεναμε το rockwave για muse..

αλλα το rockwave δεν με απογοητευει ποτε.. καθε χρονο εκει που να πω οτι πιασαμε πατο, τσουπ, τα κανουν χειροτερα.. απατο το φεστιβαλ.. :p

Link to comment
Share on other sites

Μου απαντησαν στο email π τους εστειλα κ ειπαν οτι :

Κοίτα διαρκώς προσπαθούμε να κλείσουμε περισσότερες μεγάλες συναυλίες αλλά αύτη την στιγμή δεν είναι τίποτα σίγουρο ή ανακοινώσιμο.

Οποτε κλεινω κ εγω τα εισιτηρια μου για ταξιδακι κ ελπιζω να μην πεσει με καμια 'μεγαλη' συναυλια κ τρεχω μετα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου απαντησαν στο email π τους εστειλα κ ειπαν οτι :

 

Οποτε κλεινω κ εγω τα εισιτηρια μου για ταξιδακι κ ελπιζω να μην πεσει με καμια 'μεγαλη' συναυλια κ τρεχω μετα. :)

 

 

 

Pffff! Kala krasia diladi!

Link to comment
Share on other sites

Pffff! Kala krasia diladi!

 

Ναι ηταν πολυυυ συγκεκριμενη η απαντηση τους.:chuckle: Μπορει απο τον Απριλιο να ξεπεταγονται ανακοινωσεις κ να τρεχω μετα. Ολα τελευταια στιγμη. Η detox τουλαχιστον εγραψε στο twitter οτι την επομενη βδομαδα θα γινει η ανακοινωση για την τελευταια τους συναυλια μεσα στο καλοκαιρι. Ξεκαθαρα πραγματα :yesey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τι εγινε παιδες..? η κινηση στο τοπικ επεσε μαζι με τις πιθανοτητες της συναυλιας στην αθηνα? κατι θα γινει μωρε, αφου το θελει κ ο Matt.. εχει ακουσει κανενας κατι νεοτερο?

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε παιδες..? η κινηση στο τοπικ επεσε μαζι με τις πιθανοτητες της συναυλιας στην αθηνα? κατι θα γινει μωρε, αφου το θελει κ ο Matt.. εχει ακουσει κανενας κατι νεοτερο?

 

Τιποτα καινουριο :noey: Το μονο π ξερω ειναι οτι σε μια-δυο βδομαδες θα ανακοινωθουν τα ονοματα για την πρωτη μερα του RW... Αμφιβαλλω να ειναι οι Muse ομως... κανενας manu chao θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...