Jump to content

Veljean

Recommended Posts

 

Η ιδεα για τους στιχους στα ελληνικα ηρθε με την natevdokia μολις παρατηρησαμε οτι μια Ρωσιδα αν θυμαμαι καλα ειχε μεταφρασει στα ελληνικα το citizen erased :wtf::chuckle:

 

Από την Πολωνία είναι :chuckle: " Διαγραφέν Πολίτης" :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

και τα iphone και ipad είναι πολύ αμερικάνικα αλλά μια χαρά τα χρησιμοποιεί

 

Σωστα! Shame on you matt :noey: Αν κ ενα iphone κ εμενα θα μ αρεσε να πω την αληθεια :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Δε λες τίποτα :shifty: Αλλά αφού δεν έχουμε και καθόλου νέα :supersad:

 

Ok λοιπόν έχω κάτι νέα για εκείνο το συγκρότημα που σας είχα πει ότι πήγαν στο x-factor και τραγούδησαν muse , μάλλον θα τους δείξει αυτή την Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

ok λοιπόν έχω κάτι νέα για εκείνο το συγκρότημα που σας είχα πει ότι πήγαν στο x-factor και τραγούδησαν muse , μάλλον θα τους δείξει αυτή την Παρασκευή

 

Ωραια, θα το δω αν το θυμηθω!

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πει καποιος γιατί τραγουδάνε Μuse όλοι φέτος στο x-factor ?? τόσο της μόδας έχουν γίνει πια ?? ... και εννοείται πως όσοι τραγούδησαν Muse κόπηκαν :p αφήστε τον Μπέλλαμη να τα λέει, που τα λέει και καλά ρε παιδιά :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια! Ακουσα πριν το TIRO και πηγα να αυτοκτονησω!

Χααααααααααλιαααααααααααα! :eek:

 

μπορεί να μου πει καποιος γιατί τραγουδάνε Μuse όλοι φέτος στο x-factor ?? τόσο της μόδας έχουν γίνει πια ?? ... και εννοείται πως όσοι τραγούδησαν Muse κόπηκαν :p αφήστε τον Μπέλλαμη να τα λέει, που τα λέει και καλά ρε παιδιά :p

 

Γιατι εγω χανω ολα τα ωραια? :'( Ηθελα να γελασω λιγο πριν κοιμηθω :noey:

Ο Doctor Who φταιει, ολη μερα αυτο βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Ικανο τον εχω παντως! Φτανουμε στην 11καδα για να εχει δικια του ποδοσφαιρικη ομαδα! :D

 

Ναι :D Προς το παρον μονο ομαδα μπασκετ μπορει να φτιαξει ομως :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι :D Προς το παρον μονο ομαδα μπασκετ μπορει να φτιαξει ομως :rolleyes:

 

Και η ομαδα μπασκετ καλη ειναι. :D Ψηλα τα κοβω τα παιδια, οχι και πανυψηλα αλλα με ενα σεβαστο υψος. ;) Ετσι και αλλιως του Chris ειναι, οχι του Matt. :LOL: (Κακια... :p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...