Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Eιναι μονο η θηκη, εγραφε 'τα σιντι ειναι αδεια' κ ξεχασα να ρωτησω αν πωλουνται ξεχωριστα :facepalm:

 

Ειναι στην Πλατεια Ναυαρινου νμζ,λεγεται παρε-δωσε κ ειναι ημιυπογειο. Εχει ωραια συλλογη με παλια περιοδικα! Πηρα το Q του 08 π ειχε αφιερωμα στ 50 χρονια βρετανικης μουσικης (κ ειχε κ Muse μεσα :D ) K αλλα ειχαν Muse νμζ.

 

Ok to Savvatokuriako borei na paw Thess. 8a perasw na ri3w mia matia :D

Link to comment
Share on other sites

Γειααα και παλιιιιιιιιιιιιιι...ειχα συστηθει 3 μηνες πριν αλλα λογω του φροντηστηριου κοπηκε το ιντερνετ και οταν επιτελους ξανασυνδεθηκε χαλασε ο υπολογιστης!!!anyway ελπιζω να καταφερνω να μπαινω συχνοτερα τωρα αν και παλι εχω ενα ασηκωτο προγραμμα...φιλια σε ολουςς...ααα κ εγινα μελος στο ελληνικο φορουμ..εχω το ιδιο ψευδονυμοοο!

Link to comment
Share on other sites

Γειααα και παλιιιιιιιιιιιιιι...ειχα συστηθει 3 μηνες πριν αλλα λογω του φροντηστηριου κοπηκε το ιντερνετ και οταν επιτελους ξανασυνδεθηκε χαλασε ο υπολογιστης!!!anyway ελπιζω να καταφερνω να μπαινω συχνοτερα τωρα αν και παλι εχω ενα ασηκωτο προγραμμα...φιλια σε ολουςς...ααα κ εγινα μελος στο ελληνικο φορουμ..εχω το ιδιο ψευδονυμοοο!

 

Welcome back :D

Link to comment
Share on other sites

Καταραμενο σχολειο! :mad:

Το board ειναι νεκρο αυτες τις μερες! :eek:

Anyways, how are you sunshines? :p

 

We're great dear :kiss: Κ να ο λογος *pointsdowntosignature* :dance:

Noμιζω οτι κοπηκε λιγο αλλα δεν πειραζει :)

Link to comment
Share on other sites

prospa8hsa na tou steilw oso perissoterra mhnumata gia na er8oun Ellada ,den ta katafera omws :(

 

Θα τα ειδε αλλα μαλλον δεν προλαβε να απαντησει επειδη πρεπει να παρει την κορη του απο τα μαθηματα.... :p Made my day :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Eisai h pio tuxerh ellhnida muse fan kai fadazomai to 3ereis :D

 

Eιλικρινα δε με θεωρω τοσο τυχερη :supersad: Οσα tweets κ να μ κανουν, ακομα κ να μ τηλεφωνησουν δε συγκρινεται με μια συναυλια :( :'(

Link to comment
Share on other sites

re seis gia rixte mia matia s afto to link

 

http://www.rocking.gr/news/Kapoioi_kseroun_poion_thelete_na_deite/8301/

 

Stin arxi pou to diavaza hmoun sigouros pws tha itan oi Muse..alla kapou stin mesi leei pws afto to sugkrotima den exei ksanapaiksei stin ellada!:( Eimai pragmatika periergos na mathw re gamoto!

 

Ναι και εγώ οταν το είδα έπαθα ένα μικρό έμφραγμα, αλλά μαλλον είναι οι Bon Jovi :noey:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι διάβασα στο φορουμ του rocking, αλλα δεν είναι τίποτα σίγουρο. :)

 

K εγω εκει το διαβασα :yesey: Απο το καλοκαιρι ακουγονται φημες οποτε το πιο πιθανο ειναι να ερθουν οι BJ. Ειναι κ στ στιλ της εταιριας, μετα τους Aerosmith κολλανε οι BJ ;)

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D Nomizo pos exeis to kalytero signature se olo to elliniko thread! Mazi me to stoixo gia tis paxoules gates fysika!

 

Thanks :kiss:

Ευελπιστω μολις βαλω ιντερνετ να μπαινω κ στα αλλα threads να κανω φιγουρα :happy:

 

Η ιδεα για τους στιχους στα ελληνικα ηρθε με την natevdokia μολις παρατηρησαμε οτι μια Ρωσιδα αν θυμαμαι καλα ειχε μεταφρασει στα ελληνικα το citizen erased :wtf::chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...