Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Εμένα το NSC και το GL με χαλανε, δεν εχω κανένα πρόβλημα με το FG και το UD!

 

Ετσι άκουσα, και μια κοπέλα που γνωρίζω είπε ότι αυτό της χαλασε την βραδια, γιατι περίμεναν στο σταδιο απο τις 6:30 το πρωϊ, μετά πήγαν στη δεύτερη σειρα απο το barrier αλλα ο κόσμος εσπρωχνε πολύ και τις αναγκασαν να πάνε πολύ πιο πίσω :noey:

 

:( Την καημενη...Αυτη ειναι η μοναδικη χαζομαρα στην αρενα, οσο νωρις κ να πιασεις τη θεση σου ανετα μπορεις να τη χασεις.Βεβαια αυτο εχει κ τα καλα του γιατι με το σπρωξε σπρωξε φτανεις σε καλυτερη θεση :eyebrows:

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες το show ήταν απίστευτο !!!

πέσαμε και πάνω σε 2 ελληνες !!! ειχαμε και σημαια μαζι :) την κρεμάσαμε στο κάγκελο και βγάλαμε και φοτος !!!

το citizen δεν το επαιξαν αλλα έπαιξαν το B&H και ο Ματτ ήταν απίστευτος στο πιάνο σολο !!

 

θα σας πω περισσοτερα το βράδυ.... τωρα την κάνουμε απο το ξενοδοχειο για να παμε για δευτερο γυρω !!!

 

τα παιδιά αξίζουν το κάθε pound που δώσαμε γι αυτο το ταξιδι !!

 

υ.γ. μία ελληνική εταιρία ήταν χθες και θα είναι και σήμερα τραβάει video 360 μοιρες την συναυλία και εχουν ερθει σε συνεννοηση με τους MUSE και θα το ανεβάσουν στο .mu .

το συνεργειο βρίσκεται στο κεντρο κάτω απο την πλατφόρμα !!! εκεί θα προσπαθήσω να βρισκομαι σήμερα !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες το show ήταν απίστευτο !!!

πέσαμε και πάνω σε 2 ελληνες !!! ειχαμε και σημαια μαζι :) την κρεμάσαμε στο κάγκελο και βγάλαμε και φοτος !!!

το citizen δεν το επαιξαν αλλα έπαιξαν το B&H και ο Ματτ ήταν απίστευτος στο πιάνο σολο !!

 

θα σας πω περισσοτερα το βράδυ.... τωρα την κάνουμε απο το ξενοδοχειο για να παμε για δευτερο γυρω !!!

 

τα παιδιά αξίζουν το κάθε pound που δώσαμε γι αυτο το ταξιδι !!

 

υ.γ. μία ελληνική εταιρία ήταν χθες και θα είναι και σήμερα τραβάει video 360 μοιρες την συναυλία και εχουν ερθει σε συνεννοηση με τους MUSE και θα το ανεβάσουν στο .mu .

το συνεργειο βρίσκεται στο κεντρο κάτω απο την πλατφόρμα !!! εκεί θα προσπαθήσω να βρισκομαι σήμερα !!!

 

Χαίρομαι που πέρασες τόσο καλά! Σήμερα λένε θα είναι ακόμα καλύτερα :awesome:

 

Tι εννοεις? :erm: Θα ανεβάσουν pro-shot videos στο muse.mu? Και γιατί να είναι ελληνική εταιρεία? Να τους πουν να ερθουν :'(

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που πέρασες τόσο καλά! Σήμερα λένε θα είναι ακόμα καλύτερα :awesome:

 

Tι εννοεις? :erm: Θα ανεβάσουν pro-shot videos στο muse.mu? Και γιατί να είναι ελληνική εταιρεία? Να τους πουν να ερθουν :'(

 

Ωχχχ τη βαψανε/με.Αν τραβαει ελληνικη εταιρεια μαλλον θα ειναι λιγο αθλια.Θα κανει σολο ο Matt κ θα τραβανε τον Chris π καπνιζει :rolleyes:

Aλλα ειναι πολυ περιεργο! Γιατι ελληνικη οντως? Πρηξτε τους να τους ζητησουν συναυλια στην Ελλαδα εδω κ ΤΩΡΑ!

 

Skouri να πας μπροστα τους να εισαι στ βιντεο! Μυριζομαι να βγει το DVD με τις συναυλιες συντομα... 'Christmas is good for business' :yesey:

Καλα να περασεις!!! Σημερα θ ειναι κ αλλοι ελληνες απο δω :D

Cheers

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες το show ήταν απίστευτο !!!

πέσαμε και πάνω σε 2 ελληνες !!! ειχαμε και σημαια μαζι :) την κρεμάσαμε στο κάγκελο και βγάλαμε και φοτος !!!

το citizen δεν το επαιξαν αλλα έπαιξαν το B&H και ο Ματτ ήταν απίστευτος στο πιάνο σολο !!

 

θα σας πω περισσοτερα το βράδυ.... τωρα την κάνουμε απο το ξενοδοχειο για να παμε για δευτερο γυρω !!!

 

τα παιδιά αξίζουν το κάθε pound που δώσαμε γι αυτο το ταξιδι !!

 

υ.γ. μία ελληνική εταιρία ήταν χθες και θα είναι και σήμερα τραβάει video 360 μοιρες την συναυλία και εχουν ερθει σε συνεννοηση με τους MUSE και θα το ανεβάσουν στο .mu .

το συνεργειο βρίσκεται στο κεντρο κάτω απο την πλατφόρμα !!! εκεί θα προσπαθήσω να βρισκομαι σήμερα !!!

 

Xairomai pou perasate toso kala kai eimai sxedon sigourh oti shmera 8a pai3oun akomh kalutera tragoudia

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο Chris μπηκε παλι στ twitter :D Κ εχει κ δικο του λογαριασμο τωρα! http://twitter.com/CTWolstenholme

 

Ειπε οτι η δευτερη μερα ειναι παντα καλυτερη απο την πρωτη ;)

 

LOL @ Location : Earth :chuckle:

 

Μολις γυρισα στο σπιτι και μπηκα Twitter τον ειδα και εκανα αμεσως follow.

Καλα ο ανθρωπος ειναι ΘΕΟΣ! Αν περιμεναμε απο Bellamy και Howard να κανανε decent tweets... :eek:

All hail the WolstenGod! :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα στο σπιτι και μπηκα Twitter τον ειδα και εκανα αμεσως follow.

Καλα ο ανθρωπος ειναι ΘΕΟΣ! Αν περιμεναμε απο Bellamy και Howard να κανανε decent tweets... :eek:

All hail the WolstenGod! :LOL:

 

:chris::chris::chris::chris::chris::chris::chris:

Ευτυχως π υπαρχει κ ο Chris κ μου περνανε τα νευρα π εχω :)

Link to comment
Share on other sites

:chris::chris::chris::chris::chris::chris::chris:

Ευτυχως π υπαρχει κ ο Chris κ μου περνανε τα νευρα π εχω :)

 

Τουλαχιστον δεν μας ξεχναει ο ανθρωπος.

Ξερει οτι υπαρχουμε και λιωνουμε καθε φορα για ενα tweet τους. :(

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον δεν μας ξεχναει ο ανθρωπος.

Ξερει οτι υπαρχουμε και λιωνουμε καθε φορα για ενα tweet τους. :(

 

Ασχετα αν δεν καταλαβαινω ουτε τα μισα απο αυτα π λεει :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετα αν δεν καταλαβαινω ουτε τα μισα απο αυτα π λεει :chuckle:

 

Tο ξερω. Μερικα ειναι πολυ ακυρα. Και ειναι και αυτα τα ποδοσφαιρικα του tweets. :LOL:

Αλλα απανταει! That's above all!

Link to comment
Share on other sites

ok guys !!! χθες ήταν απλά τελεια !!! τα κατάφερα και χώθηκα στο κάγκελο ακριβώς μπροστα από την προέκταση της σκηνής του Μatt !!! κρεμμασα και την σημαία μας (η οποία ήταν μόλις 2 μετρα στο κάγκελο :p) και σας ορκίζομαι ότι ο Matt την είδε και χαμογέλασε !!! αν και ήμουν ελαφρώς προς το πλάι ερχόταν συνέχεια στην άκρη της σκηνης και έπαιζε τα solo του (ακριβώς μπροστά μας !!) σε σχέση με την παρασκευή που είχε έρθει μόλις 2 φορες σε εκείνο το σημείο της σκηνής. Τα παιδιά δίπλα μου (ισπανοί, γερμανοί και ιταλοί) με πείραζαν και μου έλεγαν ότι ο Matt το κάνει επίτειδες επειδή του άρεσε η σημαία μας και ότι μάλλον πέρασε καλά στην Ελλάδα το καλοκαίρι :p

 

όσο για την εταιρία, θα πρέπει να χαιρόμαστε που είναι ελληνική. Την παρασκευή που γνώρισα το συνεργείο και μιλήσαμε μου είπαν ότι οι καμερες τους είναι σταθερές στο κεντρο κάτω απο την πλατφόρμα και τραβάνε προς όλες τισ κατευθυνσεις ταυτοχρόνως ώστε μετά όταν το ανεβάσουν στο site να μπορεί ο καθένας να επιλέγει προς τα ποια πλευρά θέλει να κοιτάει και να χειρίζεται ο ίδιος την virtual camera.

 

αν και ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη προτίμηση σε κάποιον από τους τρεις, μετά από την χθεσινή ευκαιρία που είχα τον Matt να παίζει μπροστά στα μούτρα μου πρέπει να ομολογήσω ... ο άνθρωπος είναι απλά μοναδικός !!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ok guys !!! χθες ήταν απλά τελεια !!! τα κατάφερα και χώθηκα στο κάγκελο ακριβώς μπροστα από την προέκταση της σκηνής του Μatt !!! κρεμμασα και την σημαία μας (η οποία ήταν μόλις 2 μετρα στο κάγκελο :p) και σας ορκίζομαι ότι ο Matt την είδε και χαμογέλασε !!! αν και ήμουν ελαφρώς προς το πλάι ερχόταν συνέχεια στην άκρη της σκηνης και έπαιζε τα solo του (ακριβώς μπροστά μας !!) σε σχέση με την παρασκευή που είχε έρθει μόλις 2 φορες σε εκείνο το σημείο της σκηνής. Τα παιδιά δίπλα μου (ισπανοί, γερμανοί και ιταλοί) με πείραζαν και μου έλεγαν ότι ο Matt το κάνει επίτειδες επειδή του άρεσε η σημαία μας και ότι μάλλον πέρασε καλά στην Ελλάδα το καλοκαίρι :p

 

όσο για την εταιρία, θα πρέπει να χαιρόμαστε που είναι ελληνική. Την παρασκευή που γνώρισα το συνεργείο και μιλήσαμε μου είπαν ότι οι καμερες τους είναι σταθερές στο κεντρο κάτω απο την πλατφόρμα και τραβάνε προς όλες τισ κατευθυνσεις ταυτοχρόνως ώστε μετά όταν το ανεβάσουν στο site να μπορεί ο καθένας να επιλέγει προς τα ποια πλευρά θέλει να κοιτάει και να χειρίζεται ο ίδιος την virtual camera.

 

αν και ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη προτίμηση σε κάποιον από τους τρεις, μετά από την χθεσινή ευκαιρία που είχα τον Matt να παίζει μπροστά στα μούτρα μου πρέπει να ομολογήσω ... ο άνθρωπος είναι απλά μοναδικός !!!! :thumbsup:

 

:'(:'(:'(:'( Aυτα ειναι δακρυα συγκινησης αληθεια :D

Χαιρομαι παααρα πολυ π πηγες κ περασες τοσο τελεια!!! Ειδικα εκει π καθοσουν θα σκοτωναν οι αλλοι για να πανε :D

Ο Matt ειναι ετσι κ αλλιως απιστευτος,το να τον εχεις μπροστα σου θα ειναι θεικοοο :stongue:

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες σχετικα με τα βιντεο, στο twitter κανενας δε φαινεται να το ξερει, ολοι αναρωτιουνται αν θα βγει επισημο proshoot ;) Μας εδωσες την αποκλειστικοτητα!

Ευχομαι παντα τετοια κ στα δικα μας :p

 

 

Ο Chris αυτη τη στιγμη στο twitter λεει να ετοιμαζονται για το ποδοσφαιρο...:rolleyes:

Edited by jjjoie
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει περίπτωση να ξέρουν για το video, ήμουν η μοναδική που το έμαθε και είστε οι μοναδικοί που το είπα ;) είμαστε πολύ μπροστά !!!

 

επίσης να συμπληρώσω ότι το setlist ήταν πολύ καλο !! sto citizen έγινε χαμός και στο rule by secrecy μείναμε να προσκυνάμε τον Matt ... πρέπει να τον βιδώσουν στο πιάνο και να μην τον αφήσουν να σηκωθεί ποτέ ξανα !!!

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει περίπτωση να ξέρουν για το video, ήμουν η μοναδική που το έμαθε και είστε οι μοναδικοί που το είπα ;) είμαστε πολύ μπροστά !!!

 

επίσης να συμπληρώσω ότι το setlist ήταν πολύ καλο !! sto citizen έγινε χαμός και στο rule by secrecy μείναμε να προσκυνάμε τον Matt ... πρέπει να τον βιδώσουν στο πιάνο και να μην τον αφήσουν να σηκωθεί ποτέ ξανα !!!

 

Agreed :yesey: Οταν παιζει αυτος ο ανθρωπος πιανο ταξιδευω σε αλλους πλανητες :)

 

Δε θα το πουμε πουθενα προς το παρον, θελω να κρατησω το μυστικο για λιγο ακομα *kakiaaaa* :chuckle:

Εχθες ηταν ενα prwoper rock show :musesign:

Link to comment
Share on other sites

Τελειααααααααααααααααααααα! :D

Ετσι και σκεφτουν και για συναυλια εδω... Διημερη κιολας, να πεταχτει και εδω στην Πατρα.. ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ! Thank you for the wonderful news! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Τελειααααααααααααααααααααα! :D

Ετσι και σκεφτουν και για συναυλια εδω... Διημερη κιολας, να πεταχτει και εδω στην Πατρα.. ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ! Thank you for the wonderful news! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Αν ερθουν στην Πατρα, θα ΠΕΘΑΝΩ :stunned:

 

Δεν μπορώ ούτε να τους φανταστώ εδω :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Αν ερθουν στην Πατρα, θα ΠΕΘΑΝΩ :stunned:

 

Δεν μπορώ ούτε να τους φανταστώ εδω :LOL:

 

Και εγω Πατρα ειμαι! :)

Με τα γονατα θα παω εκεινη την ευλογημενη μερα, αν ερθει ποτε! :stongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν ερθουν στην Πατρα, θα ΠΕΘΑΝΩ :stunned:

 

Δεν μπορώ ούτε να τους φανταστώ εδω :LOL:

 

Γιατι να μην πανε Πατρα? Αν ερθουν Αθηνα κ τους ικανοποιησουμε σαν κοινο μετα ανετα μπορουν να παιξουν θεσ/κη ή πατρα...

Η ιταλια ειναι καλυτερη π πηγαινουν σε καθε μεγαλη πολη?:'( Μην πειτε ναι, μην πειτε ναι

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην πανε Πατρα? Αν ερθουν Αθηνα κ τους ικανοποιησουμε σαν κοινο μετα ανετα μπορουν να παιξουν θεσ/κη ή πατρα...

Η ιταλια ειναι καλυτερη π πηγαινουν σε καθε μεγαλη πολη?:'( Μην πειτε ναι, μην πειτε ναι

 

Δεν θα πω ναι, αλλα ξερουμε το ιστορικο του Matt με την Ιταλια.

Τεσπα, κατσε να ερθουν Ελλαδα γενικα, και βλεπουμε! *fingers crossed* :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πω ναι, αλλα ξερουμε το ιστορικο του Matt με την Ιταλια.

Τεσπα, κατσε να ερθουν Ελλαδα γενικα, και βλεπουμε! *fingers crossed* :D

 

Eγω το ειπα...Θα κανω μεταπτυχιακο στην Ιταλια,δεν παει αλλο αυτη η κατασταση. :(

Θα ερθουν i gotta feeling ;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Πατρα ειμαι! :)

Με τα γονατα θα παω εκεινη την ευλογημενη μερα, αν ερθει ποτε! :stongue:

 

:awesome:

 

Και εγώ! Αλλα ας ερθουν Αθήνα και βλέπουμε :chuckle:

 

Γιατι να μην πανε Πατρα? Αν ερθουν Αθηνα κ τους ικανοποιησουμε σαν κοινο μετα ανετα μπορουν να παιξουν θεσ/κη ή πατρα...

Η ιταλια ειναι καλυτερη π πηγαινουν σε καθε μεγαλη πολη?:'( Μην πειτε ναι, μην πειτε ναι

 

Εεε, μου φαίνεται λίγο δύσκολο. Συνήθως πάνε μόνο στις μεγάλες πόλεις/πρωτεύουσες, δεν μπορώ να τους φανταστώ στην Πατρα σε καμία περίπτωση! Η παράγωγή πoυ έχουν πάρα-είναι μεγάλη για μια τέτοια πόλη :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

eγω το ειπα...Θα κανω μεταπτυχιακο στην Ιταλια,δεν παει αλλο αυτη η κατασταση. :(

Θα ερθουν i gotta feeling ;)

 

lol Να πας, ωραια χωρα ειναι. ;)

Μακαρι! Μακαρι! Μετα και απο αυτα τα νεα, ειμαι πολυ χαρουμενη! :D

Link to comment
Share on other sites

:awesome:

 

Και εγώ! Αλλα ας ερθουν Αθήνα και βλέπουμε :chuckle:

 

 

 

Εεε, μου φαίνεται λίγο δύσκολο. Συνήθως πάνε μόνο στις μεγάλες πόλεις/πρωτεύουσες, δεν μπορώ να τους φανταστώ στην Πατρα σε καμία περίπτωση! Η παράγωγή πoυ έχουν πάρα-είναι μεγάλη για μια τέτοια πόλη :chuckle:

 

E δεν ειναι κ ζαγοροχωρι η Πατρα! Γινονται συναυλιες εκει :D Κ αλλωστε μπορει να κανουν πιο σεμνες εμφανισεις απο δω κ περα. Δε γινονται πιο μεγαλες παραγωγες κ να θελουν:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...