Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Μπα ορεξατους τους βλεπω τελευταια, θα κανουν κατι για να μας τρελανουν παλι (βλεπε b&h) :(

 

Μακάρι, αν και δεν κάνει διαφορά για εμάς που δεν τους χαιρόμαστε. :noey:

 

Παράξενο για εμένα αλλά νιώθω μια χαρά σχετικά, άσχετο με το τι γράφω :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, αν και δεν κάνει διαφορά για εμάς που δεν τους χαιρόμαστε. :noey:

 

Παράξενο για εμένα αλλά νιώθω μια χαρά σχετικά, άσχετο με το τι γράφω :awesome:

 

Κ εγω προχθες ημουν πολυ χειροτερα :( Αλλα δεν αντεχω να βλεπω Sunburn κ RBS live σημερα...:supersad: Οπως και το haarp.

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω προχθες ημουν πολυ χειροτερα :( Αλλα δεν αντεχω να βλεπω Sunburn κ RBS live σημερα...:supersad: Οπως και το haarp.

 

Καλά το HAARP έχω να το δω μήνες, δε μπορώ! Αλλά και το NSC που είχε στην τηλεόραση τις προάλλες με έκανε να κλαίω, οπότε δεν το ρισκάρω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλά το HAARP έχω να το δω μήνες, δε μπορώ! Αλλά και το NSC που είχε στην τηλεόραση τις προάλλες με έκανε να κλαίω, οπότε δεν το ρισκάρω :rolleyes:

 

:(:(:( Ευτυχως δεν βλεπω τηλεοραση πια :rolleyes: Δεν ειμαι να κλαιω μπροστα στους δικους μου για τετοια πραγματα...

 

Το Haarp το ειδα πριν 5 μερες οταν ζωγραφισα. :'( Δεν μπορουσα να συγκεντρωθω ομως.

Link to comment
Share on other sites

:(:(:( Ευτυχως δεν βλεπω τηλεοραση πια :rolleyes: Δεν ειμαι να κλαιω μπροστα στους δικους μου για τετοια πραγματα...

 

Το Haarp το ειδα πριν 5 μερες οταν ζωγραφισα. :'( Δεν μπορουσα να συγκεντρωθω ομως.

 

Ναι, ούτε εγώ :noey:

 

:supersad:

 

Θα τα πούμε αργότερα γιατί στέλνω από το κινητό και φοβάμαι ότι θα μου τελειώσει η μπαταρία, see you!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ούτε εγώ :noey:

 

:supersad:

 

Θα τα πούμε αργότερα γιατί στέλνω από το κινητό και φοβάμαι ότι θα μου τελειώσει η μπαταρία, see you!!

 

Εμενα το κινητο δε με αφηνε να κανω login :fear:

Cu @ sexyplane, jimmy kane airlines ;)

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλά το HAARP έχω να το δω μήνες, δε μπορώ! Αλλά και το NSC που είχε στην τηλεόραση τις προάλλες με έκανε να κλαίω, οπότε δεν το ρισκάρω :rolleyes:

 

 

Εγώ πάλι το ρίσκαρα και άκουσα Muse σήμερα.

So here i am and this is my face atm :'(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το ρίσκαρα και άκουσα Muse σήμερα.

So here i am and this is my face atm :'(

 

:'( :'( :'( Μη στενοχωριεσαι!! Θα σε δει ο Brian να κλαις, θα κλαψει κ αυτος κ μετα θα τρεχει η μασκαρα στο μαγουλο! Μην του το κανεις αυτο please! :(

Link to comment
Share on other sites

:eek: THE HORROR!!!!

 

K μετα αντι να λεει call me princess θα λεει call me sad princess...Ειμαι σγρ δε θελεις να του το κανεις αυτο :noey: Εχει κ αλλη συναυλια αυριο...

 

Συνεντευξη απο brian αν ενδιαφερεσαι ;) Στον Rock fm

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mmx3TFhgcrE

Edited by jjjoie
Link to comment
Share on other sites

K μετα αντι να λεει call me princess θα λεει call me sad princess...Ειμαι σγρ δε θελεις να του το κανεις αυτο :noey: Εχει κ αλλη συναυλια αυριο...

 

Θα προσπαθήσω να φορέσω τη χαμογελαστή μου φάτσα, μην ανησυχείς. :D

Σε μια ώρα φεύγω, btw. :awesome:

Link to comment
Share on other sites

:eek::eek::eek:

 

Θα παιξουν το Sunburn live? :(:(:(

 

Δυο φορες τους εχω δειιιι.... Δε μου εκαναν τη χαρη! :/

 

Ποιος το ειπε να πεθανω? Δεν φτανει το RBS στο soundcheck τωρα θα παιξουν κ sunburn?? Αυτο παραπαει :fear:

 

Στην Αθηνα δεν ειχαν παιξει Sunburn?

Link to comment
Share on other sites

Τζαμπα λαχταρησαμε για RBS k Sunburn k ολα τα σχετικα :)

Αλλα το Β&Η ειναι τοσο ωραιο π επρεπε να κλεισει μερικα στοματα:mad:

Αυριο προβλεπεται διαφορετικη σετλιστ

Link to comment
Share on other sites

Τζαμπα λαχταρησαμε για RBS k Sunburn k ολα τα σχετικα :)

Αλλα το Β&Η ειναι τοσο ωραιο π επρεπε να κλεισει μερικα στοματα:mad:

Αυριο προβλεπεται διαφορετικη σετλιστ

 

den borw na pw oti eimai euxaristhmenh me th setlist :$

eilikrina den 3erw ti skeutodan kai evalan NSC,IBTY,FG,GL mesa sthn idia setlist an den uphrxe to B&H anamesa tous oi fanatikoi musers pou htan ekei pisteuw pws 8a eixan skotwsei ton Matt kai meta 8a autoktonousan:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα μ αρεσε να ακουσω το IBTY live...:$

Πιστευω πως οι περισσοτεροι θα περασαν τελεια...Ετσι γινεται παντα, εμεις γκρινιαζουμε κ αυτοι περνανε super ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα μ αρεσε να ακουσω το IBTY live...:$

Πιστευω πως οι περισσοτεροι θα περασαν τελεια...Ετσι γινεται παντα, εμεις γκρινιαζουμε κ αυτοι περνανε super ;)

 

ki egw 8a h8ela na to akousw live alla oxi kai na akousw NSC,IBTY,FG,GL to ena meta to allo kai meta na akoume kai ena you will fuck the life out of me Mallon o Matt h8ele na kalopiasei kapoia/on :eyebrows:

Link to comment
Share on other sites

Μη μ το κανετε αυτο!!! To Feeling Good ειναι υπεροχο για τις συναυλιες! Θα το προτιμουσα απο το UD! :eek:

Ακουσα οτι δεν υπηρχε ο κυκλος π ηταν το 07 δεν υπηρχε δευτερο χωρισμα.Εγινε τπτ παλι? :( Εσπρωχναν σαν τα χαζα?

Link to comment
Share on other sites

Μη μ το κανετε αυτο!!! To Feeling Good ειναι υπεροχο για τις συναυλιες! Θα το προτιμουσα απο το UD! :eek:

Ακουσα οτι δεν υπηρχε ο κυκλος π ηταν το 07 δεν υπηρχε δευτερο χωρισμα.Εγινε τπτ παλι? :( Εσπρωχναν σαν τα χαζα?

 

Εμένα το NSC και το GL με χαλανε, δεν εχω κανένα πρόβλημα με το FG και το UD!

 

Ετσι άκουσα, και μια κοπέλα που γνωρίζω είπε ότι αυτό της χαλασε την βραδια, γιατι περίμεναν στο σταδιο απο τις 6:30 το πρωϊ, μετά πήγαν στη δεύτερη σειρα απο το barrier αλλα ο κόσμος εσπρωχνε πολύ και τις αναγκασαν να πάνε πολύ πιο πίσω :noey:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...