Jump to content

Veljean

Recommended Posts

ok.... βλεπω οτι υπάρχουν αρκετά πλάνα για να φέρουμε τους MUSE στην ελλάδα !!!

 

αλλά για όποιον δεν μπορεί να περιμενει έχω ένα extra ticket για Wembley την Παρασκευή (η μια φίλη μου λόγω δουλειάς θα έρθει μόνο στη συναυλία του σαββάτου).

 

Είπα να δώσω μια ευκαιρία σε όποιον greek fan θέλει να έρθει μαζί μας και αν δεν ... θα το βγάλω στο MuseBay....

 

p.s. εννοείται πως θα έχουμε ελληνική σημαία μαζί μας και τις 2 νύχτες, θα την κουνάμε μπροστά στα μούτρα τους μαζί με τους εξωγήινους !!! και μην ανησυχειτε, ξέρουν πολύ καλά την ελληνική σημαία από τα πρώτα τους βήματα, άλλωστε το Muscle Museum γράφτηκε εδώ, στα πάτρεια εδάφη μας...

Link to comment
Share on other sites

ok.... βλεπω οτι υπάρχουν αρκετά πλάνα για να φέρουμε τους muse στην ελλάδα !!!

 

αλλά για όποιον δεν μπορεί να περιμενει έχω ένα extra ticket για wembley την Παρασκευή (η μια φίλη μου λόγω δουλειάς θα έρθει μόνο στη συναυλία του σαββάτου).

 

Είπα να δώσω μια ευκαιρία σε όποιον greek fan θέλει να έρθει μαζί μας και αν δεν ... θα το βγάλω στο musebay....

 

P.s. εννοείται πως θα έχουμε ελληνική σημαία μαζί μας και τις 2 νύχτες, θα την κουνάμε μπροστά στα μούτρα τους μαζί με τους εξωγήινους !!! και μην ανησυχειτε, ξέρουν πολύ καλά την ελληνική σημαία από τα πρώτα τους βήματα, άλλωστε το muscle museum γράφτηκε εδώ, στα πάτρεια εδάφη μας...

 

:'(:'(:'(:'(:'(:'( eνας θεος (κ παραπανω μη σου πω) ξερει ποσο το ΘΕΛΩ αυτο το εισιτηριο...Αλλα ας οψεται η αναγκη.Δεν μπορω, αυτο τον μηνα τρεχω κ δε φτανω! Οποιος μπορει απο δω ας παει, ειναι κριμα....:'(

Link to comment
Share on other sites

ok.... βλεπω οτι υπάρχουν αρκετά πλάνα για να φέρουμε τους MUSE στην ελλάδα !!!

 

αλλά για όποιον δεν μπορεί να περιμενει έχω ένα extra ticket για Wembley την Παρασκευή (η μια φίλη μου λόγω δουλειάς θα έρθει μόνο στη συναυλία του σαββάτου).

 

Είπα να δώσω μια ευκαιρία σε όποιον greek fan θέλει να έρθει μαζί μας και αν δεν ... θα το βγάλω στο MuseBay....

 

p.s. εννοείται πως θα έχουμε ελληνική σημαία μαζί μας και τις 2 νύχτες, θα την κουνάμε μπροστά στα μούτρα τους μαζί με τους εξωγήινους !!! και μην ανησυχειτε, ξέρουν πολύ καλά την ελληνική σημαία από τα πρώτα τους βήματα, άλλωστε το Muscle Museum γράφτηκε εδώ, στα πάτρεια εδάφη μας...

 

Don't do this to me :'(

Link to comment
Share on other sites

:LOL::LOL::LOL:Καλη ιδεα! Μονο ετσι θ δουμε ασπρη μερα νομιζω.

Ιδεα δεν εχω για την Gaia.Μα καλα που τα μαθαινετε εσεις ολα αυτα? :eek:

 

Mia kopelia sto facebook ex8es elege oti h KH einai kaluterh apo th Gaia giati se kamia periptwsh den 8a parathse ton Matt 4 evdomades prin apo to gamo !!!

 

ok.... βλεπω οτι υπάρχουν αρκετά πλάνα για να φέρουμε τους MUSE στην ελλάδα !!!

 

αλλά για όποιον δεν μπορεί να περιμενει έχω ένα extra ticket για Wembley την Παρασκευή (η μια φίλη μου λόγω δουλειάς θα έρθει μόνο στη συναυλία του σαββάτου).

 

Είπα να δώσω μια ευκαιρία σε όποιον greek fan θέλει να έρθει μαζί μας και αν δεν ... θα το βγάλω στο MuseBay....

 

p.s. εννοείται πως θα έχουμε ελληνική σημαία μαζί μας και τις 2 νύχτες, θα την κουνάμε μπροστά στα μούτρα τους μαζί με τους εξωγήινους !!! και μην ανησυχειτε, ξέρουν πολύ καλά την ελληνική σημαία από τα πρώτα τους βήματα, άλλωστε το Muscle Museum γράφτηκε εδώ, στα πάτρεια εδάφη μας...

 

 

An mou to eleges auto to pragma se ena xrono apo twra 8a sou elega pws paw na kleisw amesws eishtiria alla twra dustuxws e3aitias tou diavasmatos den borw na paw :'(:'(:'(:'(

kala na peraseis kai na vgaleis kai kamia photo na mas dei3eis gia na doume ki emeis ti xanoume :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

an mou to eleges auto to pragma se ena xrono apo twra 8a sou elega pws paw na kleisw amesws eishtiria alla twra dustuxws e3aitias tou diavasmatos den borw na paw :'(:'(:'(:'(

kala na peraseis kai na vgaleis kai kamia photo na mas dei3eis gia na doume ki emeis ti xanoume :D

 

Γιατι κ εγω που τελειωσα μπορω νομιζεις? Αυτο ειναι το τιμημα οταν περνας σε αλλη πολη.Ολος ο Σεπτεμβριος ειναι γεματος με ψωνια κ τρεξιμο :'( :'( :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

ουπς !! δεν ήξερα ότι θα σας πλήγωνε τόσο η ερώτησή μου :(

μακάρι να μπορούσαμε όλοι να πάμε...

έχω περάσει κι εγώ απο αυτή τη φάση...

Link to comment
Share on other sites

ουπς !! δεν ήξερα ότι θα σας πλήγωνε τόσο η ερώτησή μου :(

μακάρι να μπορούσαμε όλοι να πάμε...

έχω περάσει κι εγώ απο αυτή τη φάση...

 

Mην ανησυχεις! Eσύ καλά έκανες και μας το είπες! :yesey:

 

Να περάσεις τέλεια! Lucky you! :awesome:

Link to comment
Share on other sites

ουπς !! δεν ήξερα ότι θα σας πλήγωνε τόσο η ερώτησή μου :(

μακάρι να μπορούσαμε όλοι να πάμε...

έχω περάσει κι εγώ απο αυτή τη φάση...

 

ta eisitiria pou exeis einai gia tis kerkides h stous or8ious ?

Link to comment
Share on other sites

ουπς !! δεν ήξερα ότι θα σας πλήγωνε τόσο η ερώτησή μου :(

μακάρι να μπορούσαμε όλοι να πάμε...

έχω περάσει κι εγώ απο αυτή τη φάση...

 

Μας πληγωνει οπως μας πληγωνει να βλεπουμε ολους τους αλλους musers να ετοιμαζονται για συναυλιες, με τη διαφορα οτι τωρα χαιρομαστε που θα πας και θα κρατας κ την σημαια κιολας! Συνεχεια ετσι γκρινιαζω, don't worry :p

Χαιρετισματα στην τριαδα κ τον Τομ αν τον δεις <3

Link to comment
Share on other sites

Hey you crazy kids! Ελειψα για λιγο απο τα boards. :p Τι μου κανετε?!?!?! Τεσπα, κανω post ειδικα σημερα γιατι ειναι μια πολυ special day αφου ο πολυαγαπημενος μου Chris εκανε tweets! Ποιο ησασταν online εκεινη την ευλογημενη ωρα και πως νιωσατε? :D

Link to comment
Share on other sites

Kριμα που δεν πιανουμε MTV στην υπόλοιπη Ελλάδα, εκτος αν εχουμε Nova :indiff: Δεν πειραζει, μπορεί να βαλω το dvd και να το δω την ιδια ωρα, ωστε να νομιζω οτι το βλεπω μαζί σας :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Kριμα που δεν πιανουμε MTV στην υπόλοιπη Ελλάδα, εκτος αν εχουμε Nova :indiff: Δεν πειραζει, μπορεί να βαλω το dvd και να το δω την ιδια ωρα, ωστε να νομιζω οτι το βλεπω μαζί σας :awesome:

 

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Kριμα που δεν πιανουμε MTV στην υπόλοιπη Ελλάδα, εκτος αν εχουμε Nova :indiff: Δεν πειραζει, μπορεί να βαλω το dvd και να το δω την ιδια ωρα, ωστε να νομιζω οτι το βλεπω μαζί σας :awesome:

 

emeis exoume nova alla xalase o apokwdikopoihths :mad:

mallon tha paw sto cafe tou baba gia na to dw (isws metatreyw kai kanena pelath se muser ;) )

Link to comment
Share on other sites

Τελικά λογω των τοπικών καναλιων που δεν εχουν δικο τους πρόγραμμα είδα το MTV Worldstage.:awesome: Αλλα ήταν τα VMAs, οχι το Rock Am Ring, εκτός αν εδειξαν τιποτα άλλο πιο παλιο στο τοπικό καναλι . :erm:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά λογω των τοπικών καναλιων που δεν εχουν δικο τους πρόγραμμα είδα το MTV Worldstage.:awesome: Αλλα ήταν τα VMAs, οχι το Rock Am Ring, εκτός αν εδειξαν τιποτα άλλο πιο παλιο στο τοπικό καναλι . :erm:

 

oxi kai sto nova auto edei3e an kai den katafera na to dw olo gt h8elan na doun thn e8nikh sto magazi mas

kai mou arese pou o babas mou mou eipe "Ma kala kai autoi sto Mtv xazoi einai shmera pou paizei h e8nikh valane tous muse ?" h8ele kai autos na tous dei :LOL:

Link to comment
Share on other sites

oxi kai sto nova auto edei3e an kai den katafera na to dw olo gt h8elan na doun thn e8nikh sto magazi mas

kai mou arese pou o babas mou mou eipe "Ma kala kai autoi sto Mtv xazoi einai shmera pou paizei h e8nikh valane tous muse ?" h8ele kai autos na tous dei :LOL:

 

Eπαιζε η εθνικη ποδ χθες? :eek: Για αυτο οταν τελειωσε η συναυλια ολοι επαιρναν τηλ κ ρωτουσαν ποσο ηρθε η εθνικη! Κ εγω τους ελεγα πως παιζει αυριο με Ισπανια! :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Eπαιζε η εθνικη ποδ χθες? :eek: Για αυτο οταν τελειωσε η συναυλια ολοι επαιρναν τηλ κ ρωτουσαν ποσο ηρθε η εθνικη! Κ εγω τους ελεγα πως παιζει αυριο με Ισπανια! :facepalm:

 

nai epaize me th georgia sto karaiskaki gia to euro 2012 kai mia a8lhtikh efhmerida shmera elege pws den eixe kosmo kai pws oi U2 nikhsan thn e8nikh :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...