Jump to content

pima

Recommended Posts

(ja sam iz bosne al nije bitno)

 

album jeste procurio moj ga mlađi brat jutros skino s neta....eee album je DA BESSTTT!!!

 

Ne bih rekao da je the best. Nije po meni sigurno dosegao razinu jednog Absolutiona i OoS-a, ali je sasvim zadovoljavajuće.

Nije me do sada ni jedan album razočarao, pa tako ni ovaj.

 

RESISTANCE mi je the best.

US mi je predobar iako mi na momente nešto fali kod riffova. Nekako su mi prazni. Al vjerovatno ću mijenjat mišljenje nakon nekog vremena, tako je to obično do sada bilo. Nešto što mi iz prve ne sjedne baš, poslije kad sjedne u uho, mi zna bit najbolja stvar...

 

GUIDING LIGHT, mi je fora stvar. MK ULTRA isto mrak, a za Exo ne mogu zasad ništa reč. Trebam je par put preslušat pa da posložim dojmove.

 

Ne volim elektronske zvukove, al moram reč, da mi je UD ispao solidan. JEdino mi je I belong to you dosadnjikav! Po meni najlošija stvar gore!

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

JEdino mi je I belong to you dosadnjikav! Po meni najlošija stvar gore!

 

meni isto, nikako da mi sjedne. ne znam, mozda je to jedna od stvari za koje treba proci par dana privikavanja. no zasad ju gotovo i ne slusam.

 

no zato sam totalno hooked na resistance koju prakticki ne prestajem slusati i guiding light.njih dvije vrtim stalno ko idiot :LOL:

Link to comment
Share on other sites

meni je IBTY bas dobra, ima neki strari francusko ljubavni sansona stil u sebi :) bas je romanticna, danas sam ju slusala kad sam se tusirala, bas je idilicna :D

svida mi se cijeli album, mislim da mi je za sada g.. light najslabija, ali jos nisam onako posteno od pocetka do kraja preslusala bez ometanja zvog glupog ispita u sub, tako da jedva cekam vikend :)

ali kad se sjetim kad je izaso BHaR, stvarno mi je trebalo jedno vrijeme da se prilagodim na taj muse, a ovaj album..svaka pjesma je drugacija ali jednostavno mi se cini ovo kao idealan nastavak proslog albuma, jer kad se sav muse rad stavi na hrpu, dobijemo dobijemo jos jedan vrijedan dodatak koji upotpunjuje kolekciju...

albumu dajem 9tku, jer mi se stvarno svida, a do sljedeceg tjedna cemo vidjet dal ce se promijenit :)

sad samo cekam da i Dom propjeva i mislim da onda vise nista nebi trebali ocekivati :D

Link to comment
Share on other sites

album je baziran na romanu 1984 nisam procita ali sam pogleda film i sve ima savrsenog smisla cila ta ljubavna tematika koje je malo previse za muse je opravdana jer opisuje ljubav dvoje glavnih likova sta se najbolje vidi u resistancu -love is our resistance-drugo oni uzvici hex na uprisingu resistancu i unnatural selection se savrseno uklapaju u ono sta je matt tia opisat a simpfonija savrseno zaokruzuje cili album pogledajte film sve ce vam bit jasno koliko je ovi album zapravo briljantan i definitivni njihovo najbolje izanje bia sam skeptican kad je izasa usoe i oni prewievovi ali ovo je perfekcija makar nema onakvih cllassica ka sta su new born stockholm citizen ili apocalypse plizz ovo je definitivno vrsni album korak ispred bhar definitivnio bhar je genijalan ali ovoje nesto drugo OCU REC DA NEMA LOSE PISME A DRUGO JELI KO MISLIA U BOLOGNU

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...