Jump to content

pima

Recommended Posts

mislis da si ti u kurcu?! ja nisam bila jos nijednom vani otkad je poceo faks........ misija: nadi si zivot!!! a problem i je u tome sto nije da ostajem doma pa ucim nego mi se neda ic van i gledam solo filmove doma.... poludit cu od toga.... al btw, zodijak je odlacan hehe pozdrav

 

znaš šta ću ti reć, ja isto veoma često ostajem doma umisto da idem vani, pogotovo ovu godinu, ne znam koji mi je vrag. ili organiziram tulum u stanu. ah očito da nisam rođena za partijanera :D

p.s. slažem se za zodijaka, iako moram priznat da ga ne bi sad ponovo gledala

Link to comment
Share on other sites

znaš šta ću ti reć, ja isto veoma često ostajem doma umisto da idem vani, pogotovo ovu godinu, ne znam koji mi je vrag. ili organiziram tulum u stanu. ah očito da nisam rođena za partijanera :D

p.s. slažem se za zodijaka, iako moram priznat da ga ne bi sad ponovo gledala

 

zasto ga nebi ponovo gledala? ja nebi mozda cisto iz razloga sto traje 2 i pol sata.... malo predugo, kolko god da bio dobar film... ali ako preksutra saznam da sam prosla kolokvij idem napokon van ovaj vikend; onda vise nema isprike hehe. di studiras?

Link to comment
Share on other sites

zasto ga nebi ponovo gledala? ja nebi mozda cisto iz razloga sto traje 2 i pol sata.... malo predugo, kolko god da bio dobar film... ali ako preksutra saznam da sam prosla kolokvij idem napokon van ovaj vikend; onda vise nema isprike hehe. di studiras?

 

ajde držim fige za kolokvij :D :D

zodijak inače nije moj tip filma, zato ga ne bi ponovo gledala. i da, ful dugo traje i malo je prespor za moj ukus ( iako brži nije mogao bit s obzirom na radnju ).

studiram ti na akademiji dramske umjetnosti (film.režija) u Zg. ti?

Link to comment
Share on other sites

ajde držim fige za kolokvij :D :D

zodijak inače nije moj tip filma, zato ga ne bi ponovo gledala. i da, ful dugo traje i malo je prespor za moj ukus ( iako brži nije mogao bit s obzirom na radnju ).

studiram ti na akademiji dramske umjetnosti (film.režija) u Zg. ti?

 

a dobro ja se svako tolko zalomim na nekom tak mracnom i tmurnom filmu.... nadobudan izbor studija; cula sam sda je tamo jako tesko upast... svaka cast :D ja sam ti filozofski, u zg isto...

btw prosla sam kolokvij :D i to sa 3... dakle u subotu idem u boogaloo il di vec, zaboravila sam, frendica me vodi hehe brijem na krematorij il tak nesto. zvuci morbidno pa se nadam da ime vara...

Link to comment
Share on other sites

a dobro ja se svako tolko zalomim na nekom tak mracnom i tmurnom filmu.... nadobudan izbor studija; cula sam sda je tamo jako tesko upast... svaka cast :D ja sam ti filozofski, u zg isto...

btw prosla sam kolokvij :D i to sa 3... dakle u subotu idem u boogaloo il di vec, zaboravila sam, frendica me vodi hehe brijem na krematorij il tak nesto. zvuci morbidno pa se nadam da ime vara...

 

fala :D mislim nije lako upast, al s druge strane nije ni nemoguće. samo taj prijemni ne bi volila nikad više prolazit u životu :happy:

čestitam na kolokviju, sad ima da se lipo zabaviš za vikend :D:D:D krematorij? koje ime :stunned: javit ćeš kako je bilo :happy::D

Link to comment
Share on other sites

jo hrvati:)

jel gledate tekmu???? nebreš vjerovat vodimo 2:0....cimerica i ja se opskrbile kokicama, žujama, petardama i nekakvim svijetlečim bumbarima i baš nam je kul:P

ah...koristimo svaku situaciju za feštanje :)..probudio se navijački duh u nama :D

sad je poluvrijeme pa se kuliram na netu...

pozdraaav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...