Jump to content

pima

Recommended Posts

bas gledam sad na jutjubu neke starije nastupe i kad ih usporedim s novima

sad jednostavnije sviraju (barem dom) :(

 

jel to zato kaj im je vec punk urac nastupa ili su jednostavno postali LENIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

kak jednostavnije? misliš suzdržanije? meni se nekak čini da ih sva ta tehnika malo sputava u spontanosti. a i više nemaju 20 godina

Link to comment
Share on other sites

Tak je.

Ili MUSE Croatia ili tak nekaj

ovo zvuči ko da je Tarzan otvoril topic :D

 

mama ti je tarzan :D

 

hm..nemam pojma dal se da promijenit, ja sam to tak bezveze napisala, nisam ni mislila da bude kaj s toga bilo, ni di sam ni kaj sam :D

budem pogledala, pa ako se može, možemo staviti nekaj drugo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Luka, btw. Nadimak sam maznuo frendu.

 

Sviram gitaru, a u bendu je de prekjucer bio bubnjar kojem je cura zabranila da svira jer imamo pjevacicu :facepalm: i to doslovno.

 

Tako da nam samo fali bubnjar, a prostor... znas valjda za onaj prostor kod crkve u Gorici? i da. ti si... :p

 

Ima netko da svira klavir? i da zna odsvirati In Your World? ne cujem jedan segment na pocetku pa pitam ako netko zna.

Link to comment
Share on other sites

mama ti je tarzan :D

 

hm..nemam pojma dal se da promijenit, ja sam to tak bezveze napisala, nisam ni mislila da bude kaj s toga bilo, ni di sam ni kaj sam :D

budem pogledala, pa ako se može, možemo staviti nekaj drugo

 

:D

 

Ja sam Luka, btw. Nadimak sam maznuo frendu.

 

Sviram gitaru, a u bendu je de prekjucer bio bubnjar kojem je cura zabranila da svira jer imamo pjevacicu :facepalm: i to doslovno.

 

Tako da nam samo fali bubnjar, a prostor... znas valjda za onaj prostor kod crkve u Gorici? i da. ti si... :p

 

Ima netko da svira klavir? i da zna odsvirati In Your World? ne cujem jedan segment na pocetku pa pitam ako netko zna.

 

http://www.musewiki.org/images/In_Your_World_Intro_Sheet_Music.jpg

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

kak jednostavnije? misliš suzdržanije? meni se nekak čini da ih sva ta tehnika malo sputava u spontanosti. a i više nemaju 20 godina

 

ne suzdrzanije nego onak jednostavnije.

ne znam za matta i chrisa al dom na nekim pjesmama vise ne radi onakve prijelaze kak je prije radil

ghost note i takve brijice.

sitnice male al jbg ipak je jednostavnije:D

 

dobro ipak su na turneji pa si je covjek pojednostavil malo da se odmori.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Luka, btw. Nadimak sam maznuo frendu.

 

Sviram gitaru, a u bendu je de prekjucer bio bubnjar kojem je cura zabranila da svira jer imamo pjevacicu :facepalm: i to doslovno.

 

Tako da nam samo fali bubnjar, a prostor... znas valjda za onaj prostor kod crkve u Gorici? i da. ti si... :p

 

Ima netko da svira klavir? i da zna odsvirati In Your World? ne cujem jedan segment na pocetku pa pitam ako netko zna.

 

ahahahaha nek ostavi curu onda.

koje crkve ? one tam blizu konzuma ili ona tam kod gavrana ? :D

nikad cuo da ima u gorici neko mjesto za probe, osim onog nekog atomskog skolinsta:D

 

bdv.ja sam marko:D

 

 

e da kak se zove ona crvenokosa zenska kaj glumi neku retardiranu zensku u filmu ?

onak zenska prolupa, pa joj decko dode u bolnicu tam se zajebavaju pa ona pobjegne pa ju hvataju i tak neke xD

kak se zove film ak netko zna ?

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

Sviram gitaru, a u bendu je de prekjucer bio bubnjar kojem je cura zabranila da svira jer imamo pjevacicu :facepalm: i to doslovno.

 

e, al nebi vjerovao koliko se to često događa. jedna je cura odustala od pjevanja u bendu mog brata jer je njen dečko bio ljubomoran na basista.

 

 

e da kak se zove ona crvenokosa zenska kaj glumi neku retardiranu zensku u filmu ?

onak zenska prolupa, pa joj decko dode u bolnicu tam se zajebavaju pa ona pobjegne pa ju hvataju i tak neke xD

kak se zove film ak netko zna ?

 

 

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

e, al nebi vjerovao koliko se to često događa. jedna je cura odustala od pjevanja u bendu mog brata jer je njen dečko bio ljubomoran na basista.

 

 

 

 

:facepalm:

 

a kaj da drugo napisem, gledo sam film prije 5-6 godina.

 

 

jel netko cuo za igricu Create ?

prejebena je i preporucujem ju svakom :D

 

http://www.create.ea.com/initlanguage

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

ahahahaha nek ostavi curu onda.

koje crkve ? one tam blizu konzuma ili ona tam kod gavrana ? :D

nikad cuo da ima u gorici neko mjesto za probe, osim onog nekog atomskog skolinsta:D

 

bdv.ja sam marko:D

 

nece ju ostavit. hahaha. recimo kod konzuma. skloniste... ja sam zivio u istoj zgradi. dobar prostor u kojem sviraju budale (ne svi ali ima nekih koji ne zasluzuju takav prostor). ima.

 

drago mi je. a koje stvari svirate u Muse tribjutu?

Link to comment
Share on other sites

nece ju ostavit. hahaha. recimo kod konzuma. skloniste... ja sam zivio u istoj zgradi. dobar prostor u kojem sviraju budale (ne svi ali ima nekih koji ne zasluzuju takav prostor). ima.

 

drago mi je. a koje stvari svirate u Muse tribjutu?

 

kul

 

jos nista :D vec godinu dana odlazimo na probu :p

neamo gitaristu

al za prvi put smo rekli kaj majo ?

plug in baby i map of problematique ?

Link to comment
Share on other sites

kul

 

jos nista :D vec godinu dana odlazimo na probu :p

neamo gitaristu

al za prvi put smo rekli kaj majo ?

plug in baby i map of problematique ?

 

Ima mjesta za mene? hahaha.

 

samo naprijed s MotP. Trebat ce vam laptop, dva sinta i jos par pedala. Radje svirajte PiB i TiRo. Ili Stockholm Syndrome. samo ubacis laptop i onaj piano backing track i eto ga. :LOL: Ili Dead Star. Ili Assassin. Bitno da svirate. hh

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...